Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Нямам нерви да...нови [re: Jolee]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано19.08.09 19:44



прочета всичко, което са ти писали клубарите, но...

да си номад си струва само ако професията ти е такава, че ти осигурява развитието като спец и завидна кариера в преследването на всякакви професионални главоблъсканици и предизвикателства по цяла България и по целия свят.

Иначе не си струва.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Aлиca.]  
Автор Vivian_ (hussy)
Публикувано19.08.09 19:59



В отношенията между хората има много по-важни неща от това, кой как пише и дали изобщо може да се изразява с думи.
За мен, тези тухли за които говориш са човешките качества, които изграждат една личност и я правят достатъчно безръба, за да може да не вреди на себе си и на околните



Ако на мен ми харесва емоцията която ми дава написаното от теб, начина по който мислиш и пътят ти на развитие ... нищо няма да ме спре да те уважавам (нито неграмотност, нито лош вкус на обличане, нито ако псуваш кат каруцар ... нищо) . Но ако не ми харесват ... нищо няма да ме накара да задържа вниманието си върху теб (нито перфектна граматика, нито стилно облекло, нито добри обноски ... нищо).

Граматиката е плод на ума, а аз съм привърженик на плодовете на сърцето.

Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.09 22:13



Хубу. Аз пък си уважавам хората, които са положили усилие да се избавят от неграмотността си.


Виж, на възрастен човек с трето отделение, щото нямал възможност да се изучи или на някой със забавено развитие изобщо не бих придиряла.



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Aлиca.]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано19.08.09 22:46



първото мнение, което си съставям за някого, е в зависимост от грамотността му

айде, още една учителка по български....

поне ти е лесно да си съставяш мнение за хората.....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Бингонови [re: Vivian_]  
Автор Sordo ()
Публикувано19.08.09 23:02



Много по-важно е дали човека когото чета има какво да каже. Ако написаното не ми образува радост, няма начин да го препрочета или да му отговоря само заради граматическата му коректност.

воден пистолет ... със заглушител


Тема Re: Бингонови [re: Sordo]  
Автор Vivian_ (perky)
Публикувано19.08.09 23:37



Радвам се, че ме разбираш



Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.09 23:43



Във форум само с писаници пълен, по какво да си съставям първи впечатления, драги? По външност, красота, чар и уй до колене ли?



Пък и не съм забелязала досега хората, които пишат умно, интересно и забавно да са неграмотни. Чудя се защо ли...



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Aлиca.]  
Автор Vivian_ (perky)
Публикувано19.08.09 23:45



Ти сама призна че си сноб



Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.09 23:49



А ти пък оврещя орталъка заради една граматическа забележка. Умен човек щеше да рече мерси, не бях забелязала, че правя тази грешка и да забрави.

Не знам що реши да ме убеждаваш във вселенската си мъдрост, добита благодарение на пропуските ти в училище.





Тема Re: Номадски живот....нови [re: Aлиca.]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано19.08.09 23:50



Пък и не съм забелязала досега хората, които пишат умно, интересно и забавно да са неграмотни. Чудя се защо ли

защото четеш какво пишат, а не им зяпаш в пълните членове. затова.

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.