Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.09 16:03



Някой хора по далеч от носа си трудно виждат

НякоИ хора, скъпа - множествено число. НякоЙ се употребява само в единствено число.



Неграмотен човек трудно ще убеди читателите в правотата на съжденията си и широтата на възгледите си.



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Aлиca.]  
Автор Vivian_ (hussy)
Публикувано19.08.09 16:18



Зантее ли че кгоато чтеете нисапаното, вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Мжетое да рзбъракате мстеата на оастнаилте бвуки и все пак нпиасатноо ще прдъолажва да се чтее с лкоета.
Твоа ивда да пкаоже че вскичтоо твоа вемре котео сте попрлеили в уилчище е нпразано, доасттънчо е блио да ви начуат да слгатае на мстяото им бутквие отнаалчото и каря на вяска дмуа кяото пиеште. Приичнтаа е в нчиана по котйо виашят мъозк оработбва ирнфоцмаията. Ткаа уяспвате да преочттее нааписното.



Нима мъдростта се е зародила едва след появата на четмото и писмото?

Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано19.08.09 16:23



Мен ми предстои да взема решение дали да тръгна по твоя път.
Трябва да избера между много пътувания и всеотдайна работа далеч от колибата или в колибата и по-малко работа без особенни изгледи за каквато и да е промяна.
Оценявам всички + и -. Знам, че ще замина и все пак ми е трудно да се реша.
Въпреки, че сме произлязли от скитащи племена Българите сме доста уседнали ...


по-добре жена кучка - отколкото овца!


Тема Re: Номадски живот....нови [re: Gomorrah]  
Автор Vivian_ (hussy)
Публикувано19.08.09 16:25



Какви бонуси и екстри? Аз да не предлагам развалена стока



Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.09 16:47



Тез номерца с обърканите букви са стари.



Все пак, наивно е да претендираш за мъдрост във век, когато основното образование е задължително и в програмата се учи правопис, а ти не си усвоила елементарни знания, преподавани ти даром.

п.п. според принципа на разбърканите във вътрешността букви на думата, си загазила яко с грешните окончания. Та, дори примерът ти не е подходящ.

Редактирано от Aлиca. на 19.08.09 16:51.



Тема Re: Номадски живот....нови [re: Jolee]  
Автор oxytocin (хормон)
Публикувано19.08.09 17:34



номандски начин на живот значи и разнообразие в секса, все пак.



аз не си местя къщата, но пък пътувам из света. 3 месеца тук, месец там, четири някъде и така.

Calle ocho!

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Aлиca.]  
Автор Vivian_ (hussy)
Публикувано19.08.09 18:48



Така сме холериците


Не държим на условности и не претендираме със суета


Имам достатъчно от нужното ми и никой не притеснявам с щения, ако на теб ти липсва нещо ... не го изисквай от мен

Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот....нови [re: Vivian_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.09 18:53



Абе нищо не изисквам, доброто образование не е суета според мен, особено ако претендираш да се отнасят към тебе с уважение.

Мое мнение само.





Тема Re: Номадски живот....нови [re: Aлиca.]  
Автор Vivian_ (hussy)
Публикувано19.08.09 19:27



Искаш да кажеш, че е по-важно как пиша, а не какво пиша?



Ина една приказка: "По дрехите посрещат, по акъла изпращат."
Тук граматиката е като дрехата. Перфектната граматика е като стилна дреха, която трепти по теб. Но дали е достатъчна?
Доброто образование няма нищо общо с граматиката. Граматиката е само лустро. Да не говорим, че не всеки грамотен е образован и може да ти напише нещо интересно и смислено

Ако ще ме уважаваш заради добър правопис ... благодаря ти за уважението

Всичко, казано дотук, може да е погрешно.

Тема Re: Номадски живот.... [re: Vivian_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.08.09 19:43



Правописът и граматиката са като всичко останало, което започваш да градиш от малки нещица - малките тухли като са здрави, еднакви по форма и добре подредени, и постройката ти става красива и удобна за ползване. Тук-там можеш да си позволиш волност - някой по- изчанчен камък да стърчи, пък тухлата да не е натака, ами наиначе сложена - това си е до артистизма и стила. Но знанието как трябва да бъде и умението да изградиш нещата правилно, пък чак тогава да пренебрегнеш правилата, мисля е доста полезно и необходимо нещо.

Във форум, където се представяме и оценяваме само посредством думите, отношението към тези малки тухлички е важно, мисля. Без бой си признавам, че първото мнение, което си съставям за някого, е в зависимост от грамотността му. С уговорката, че и аз допускам граматични грешки понякога, но внимавам поне да не са елементарни. От чисто уважение към четящите ме.
И приемам забележки като сбъркам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.