Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Били ли сте някоганови  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано27.07.09 22:45



в ситуация, когато да сте наясно - да знаете, да чувствате, че няма друг начин, освен да изневерите на милото, та чак да ви е яд на съдбата за гнЪсния номер, който ви натриса?
Да не искате това целенасочено, да не сте баш полигамни по природа, ама друг вариант за сексуално оцеляване при вашите нужди да не се провижда в мъглата?

Щото той заминава на майната си - по работа поне за 6 месеца.
Да кажем - New Zealand - достатъчно далече е за целите на казуса...
И няма вариант да отида при него - ниц! Кво праим, ся?

Целеначено и планово ли да подходя към проблемната ситуация, като комунист към бюджета на петилетката или да се отдам на тантричен женски хаос, с експоненциална крива на оргазменото плато?



Гадно ми е....
И ме е страх



Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...

Редактирано от Ti4inka на 27.07.09 22:46.



Тема Е, аз карам без секс повече време,нови [re: Ti4inka]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано27.07.09 22:52



и смятам, че шест месеца без ЛЮБИМИЯ все ще можеш да изтраеш... а може би любовта ти не е истинска и неповторима, след като той още не е заминал, и ти за тантрически пози мислиш... секса е като апетита - идва с практикуване! Като го откажеш, месец - два ще чувстваш физическа потребност, след това желанието ще се притъпи...

и накрая вече няма да се сещаш, че имаш полова принадлежност. Това, при положение, че обичаш този човек, и държиш на отношенията си с него... а, ако си търсиш поводи да му изневериш, то не е нужно той да е в Нова Зеландия (примерно!) Та, ти си знаеш, всъщност, но , аз лично, не ти разбирам казуса. Секса не изчерпва смисъла в Живота Какво значи да изневериш, защото той отива по работа... ама, никак не разбирам, понякога, потребностите на ДРУГИТЕ хора...



Тема бе жената е решиланови [re: _parvaty_]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано27.07.09 22:53







Тема Е, че какнови [re: _parvaty_]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано27.07.09 23:05



да разбереш, като ти явно нямаш същите потребности като мен!


Не се обиждай, но малко вегетарианка ми се чиниш...сигур преди секс пиеш боза за разгорещяване на кръвта....

Докато аз без секс 6 месеца издивявам и ставам лош човек.
Не се харесвам такава - не искам да съм лоша.
Давайте идеи как да си заклуча оная работа, без да се увредя психически!
И само не ми препоръчвайте спорт, щото от него най-много да ми се увеличи диаметъра на клитора... уф

Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...

Тема Re: Е, че какнови [re: Ti4inka]  
Автор GG. (Amoroso)
Публикувано27.07.09 23:08



Аз отивам да живея до любовта си, и ще се виждаме. Трудно го уредих, отне ми 6 месеца само документалната част.


Но - отивам, това е положението.


Само който не иска, не може. Ето, отивам да видя човек, когото обичам като луда повече от 9 години силно платонически. Той е семеен, и няма начин да бъдем заедно. Но - отивам. Така иска сърцето ми.


Няма да те чуя, ако си намериш оправдания.




Редактирано от GG. на 27.07.09 23:09.



Тема Re: Били ли сте някоганови [re: Ti4inka]  
Автор GG. (Amoroso)
Публикувано27.07.09 23:11



Вярвам, че изобщо нито си влюбена, нито обичаш.

И да се ебете, това не е любов, за никой от двама ви.


Прочетох те пак, и си спомних темата, в която разправяш, че било любов да позволяваш да те изнасилват, и било любов той да те насилва да те ебе в гъза ако не искаш.


Нищо от това, което разказваш, няма начин да е любов, на 10 000 % съм сигурна.



Тема Нямам оправдания.нови [re: GG.]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано27.07.09 23:14



И аз бих постъпила така на твое място.
Не е редно да давам подробности - но при мен технически този вариант е изключен.
И второ - той иска да го чакам тук... у дома, да пазя " огнището" и огъня и да намира опора в мен отдалече.

Иначе, не би ми пукало, ако е семеен.
Той и не е, де... аз съм му най-близкото до семейство.

Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...


Тема Добре, бе добре.нови [re: GG.]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано27.07.09 23:17



Аналният секс не е като вагиналната любов, нито пък аналната любов като вагиналния секс и обратното ...


Ама нека сега не объркваме темите - тук питам за друго.

ПС. Никъде не съм писала, че съм изнасилвана - това пък кой го измисли?
Мързи ви да четете ли... ех.

Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...

Тема Re: Нямам оправдания.нови [re: Ti4inka]  
Автор GG. (Amoroso)
Публикувано27.07.09 23:17



Няма "или".


Обичаш ли, правиш го. Даже няма "или".


Само като те гледам как шикалкавиш, за мен е ясно какво става. Ще ме извиниш, но си жалка.



Тема Re: Добре, бе добре.нови [re: Ti4inka]  
Автор GG. (Amoroso)
Публикувано27.07.09 23:19



Ау, трябва да пусна тема, как позволяваме да ни изнасилват от любов в гъза и да обясним защо е против нашето желание и наклонности, и дали се смята за изнасилване, или е "даване" в гъза "от любов", и любов ли е това.


На бас, че ще те освиркат, и предчувствам, че пак ще стане така, но ти си вярвай, че аз съм дала тона де. Какво ме бърка. Който може да чете, си чете, за другите не знам в коя дупка си бъркат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.