Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 06.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Йех, ми тонови [re: Kиpo]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано28.07.09 10:32



аз изначално мразя гроде, още от млади години, когато цял месец карах само на грозде заради една диета, пък ти на гроздобер ме пращаш.
Лозята ги помня само с едно добро нещо и това е колко топла и изненадващо мека е пръстта между лозите, като се озовеш по гръб.
Но пък повечето " лозари" са твърде потни...




Все пак благодаря за идеята! Физическия труд е от значение наистина, стига да е съчетан с някаква доза безсъние. Защото наспя ли се след голяма физическа умора и почвам да гледам на пишконосителите като през чаша с шера - сладко и влажно

Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...

Тема защотонови [re: GG.]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано28.07.09 10:32



имаш някакво психично отклонение, за което ми дреме на онаа работа, но то те кара 1. да търсиш под вола теле ВИНАГИ и 2. Да нападаш и отказваш от клубовете всеки новодошъл, а последното не ме устройва.



Тема Re: Били ли сте някоганови [re: Ti4inka]  
Автор Sordo ()
Публикувано28.07.09 10:32



Ами не се терзай, и да го мислиш и да не го мислиш то ще си покаже само как ще бъде.
А и много за виси от теб като личност, от връзката ви от останалите важни неща между вас.
Аз понеже съм проклетник по природа например, в ситуация в която "милото" ме зареже за дълго за да гради кариера, бих наваксал доста при това без много угризения, след като въпросното "мило" само е избрало кариера вместо присъствие.
От друга страна ако аз самия съм подтикнал "милото" по чужди земи и сокаци, на гурбет да се скитосва немило недраго сред непознати за общото благо, вероятно би ми било доста съвестно и биха ме налазили едни задръжки мани мани...
Та така всичко е в детайлите. Но пак се връщам на основната си идея - 6 месеца са доста време и както и да го мислиш каквото има да става вероятно ще стане



воден пистолет ... със заглушител

Редактирано от Sordo на 28.07.09 10:33.



Тема това звучи тъжно,нови [re: Poшko]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано28.07.09 10:40



но пък си прав, че не може да виним събитията за нашите чувства.
Въпросът е към кое да се адаптирам с приоритет - към събитията или към чувствата, защото ако остана по средата ще се чувствам като Буриданово магаре - гладна и глупава.

Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...


Тема Изчетох те внимателнонови [re: dalya_night]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано28.07.09 10:49



и макар да ми заприлича малко на оная фантазьорка с двойната G точка, виждам, че в казаното от теб има някакъв опит за разбиране.

Няма да споря за това дали има дилема, проблема или нещо друго, което да е мотив за темата ми.
Ти го чувстваш, че няма, защото явно за теб изневярата отдавна е приравнена на " начесване на крастата", ама за мен йощ ни е!
Вероятно предстои, което е объркващо усещане.

Сега са уча, да си лепя и аз като теб, евтини етикети на "крастите".
Свалям диамантите и се окичвам със сВаровски. / въздишка/

Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...


Тема Re: това звучи тъжно,нови [re: Ti4inka]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано28.07.09 10:50



щом дефинирахме възможностите остава само да избереш




по-добре жена кучка - отколкото овца!

Тема Ами...не съм аз, ама топло.нови [re: Malvina***]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано28.07.09 10:51



Благодаря за отговора.
Дано си права.

Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...


Тема Беше многонови [re: Taigun]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано28.07.09 10:59



полезна.
Значи - избор казваш, съзнателен.
Добре приемам тази теза /то аз не съм и търсила несъзнателни оправдания за един или друг избор - нещо което кой знае защо повечето решиха че правя/

Тоест, връщаме се на първоначалния ми текст в темата.
Излиза, че е по-добре е след като знам, че няма да издръжа, да подходя планово към тръшкането с друг, а не да чакам в последния момент да ми се подпалят бушоните или пък да намразя милото, че ми ограбва живота.
Така може би има шанс да се измъкна суха от емоцииите...предполагам, де.

Но как може да се планира изневяра?
Запазяваш се с презервативи, резервираш хотелска стая и почваш да въртиш телефоните ли? Ужас...



Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...

Тема Сладунка.нови [re: Aлиca.]  
Автор Ti4inka (cvetna)
Публикувано28.07.09 11:09



Ще пиша с едно на ум за теб.


Само не ме поощрявай много много, иначе току виж си спомня, колко точно съм бисексуална... Тогава ще ми станат още дилемите.


Вятър, пчелички и от време на време - пеперуди...

Тема Re: Били ли сте някоганови [re: dalya_night]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.07.09 11:12



Под това последното се подписвам и с двете си ръце. Целият ми живот до сега е работа по чужбините, та съм се нагледала на какво ли не. Едно е ясно, че тези семейства, които искаха да бъдат наистина заедно си бяха заедно, дори с цената на някакви компромиси от страна на единия (обикновено свързани с професионалната реализация). Тези, които си бяха поомръзнали и явно им беше все едно, си стояха разделени, като обикновено мъжът, който си беше оставил съпругата у дома не оставаше дълго време сам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.