Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Легитимиране на извънбрачна връзка.нови  
Автор Бoдливaтa kpaвa (добитък)
Публикувано23.07.09 00:33



Имам една... не знам как да я нарека. Някога ми беше приятелка, сега просто работим заедно от време на време. Та скоро с нея си говорим по скайпа. Тя примерно ми задава традиционния въпрос, който всички ни го задават - абе вие не сте ли се оженили вече? И аз отговарям духовито - ааа, само като си намерим отделни апартаменти, аз вярвам в брака, който протича в два апартамента. (Аз наистина вярвам твърдо в този брак, ама това е друга тема). И тя, запленена от моята модерност, започва да се опитва да ми споделя за нейната връзка. Аз нейната връзка я знам - с един наш приятел, който е много приятен бохем, обаче женен. И тя казва: аз имам идеалната връзка от 3 години, нищо друго не ми трябва. И аз най-накрая намерих повод да й кажа какво мисля за нейната връзка, щото преди това не се осмелявах. И й казах: твърдо не одобрявам вашата връзка, чувствам се неудобно във вашата компания, познавам и съпругата и ми се гади като се натискате пред мен. Вие какво искате - да бъда един от хората, които ви легитимират връзката? Вие не сте двойка, той просто е женен и спи с теб откакто жена му забременя. И ако ти искаш от нас, твоите.... да речем приятели, да легитимират вас двамата като двойка, аз ти отказвам официално. Не за друго, просто защото има намесено дете.
Тя от тогава ме гледа гузно, то непрекъснато където ме види във заведения, сяда при мен с женения си любовник натрапчиво. И аз не знам как да реагирам вече. Казах й го, тя не взима от дума.

Какво да направя? Не я одобрявам тази връзка, а още по-малко искам да я легитимирам.



Тема Ченови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.07.09 00:55



от теб какво зависи ?




Тема Re: Ченови [re: jamie]  
Автор Бoдливaтa kpaвa (добитък)
Публикувано23.07.09 01:07



Фактически - нищо. Морално... знам ли и аз. Надявам се поне нещо. Защо?



Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор Lincecum ()
Публикувано23.07.09 01:23



Познавам такива жени. Незнайно защо смятат, че трябва да падна по гръб задето са успели да влезнат в ролята на нечия любовница. Забравят, че истината винаги излиза наяве, рано или късно. Моят съвет е да не го взимаш присърце, ще дойде денят в който мамената съпруга ще звънне на мъжа си с веселото "Здрасти, къде си?" а той заеквайки ще каже "В смисъл"?



Тема Ми кви са тези съпруги?нови [re: Lincecum]  
Автор Бoдливaтa kpaвa (добитък)
Публикувано23.07.09 02:42



Аз на моята... приятелка й казах: бъди благодарна, че не съм съпругата, щото щях да ви хвана на второто ебане. А това продължава 3 години! Ние се чудим дали на съпругата това просто не й е удобно? Щото няма начин вече да не знае.

Тя не ми е приятелка, ако прави такива неща, нали?



Тема Re: Ми кви са тези съпруги?нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.07.09 02:51



Ама съпругата и любовницата са приятелки,така ли???





Тема Не.нови [re: Francuzoikata]  
Автор Бoдливaтa kpaвa (добитък)
Публикувано23.07.09 02:54



Това само на мен може да ми се случи. Бях приятелка със съпругата та тъпака разведен гъз. Аз харевсах жена му много повече от него. Ама това преди да се конфигурирам с този мъж и при тези условия.
Но това, което не се променя за мен, е, че аз абсоюлтно не се интесерувам от тези неща, макар да съм висока :)



Тема Re: Не.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано23.07.09 02:57



Ти вече си изразила несъгласие пред любовницата за тяхната връзка,незнам какво друго може да направиш.По-добре не се бъркай повече,защото накрая ти ще излезнеш виновната





Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор zemnovodno (крокодил)
Публикувано23.07.09 06:08



"Тя от тогава ме гледа гузно, то непрекъснато където ме види във заведения, сяда при мен с женения си любовник натрапчиво. И аз не знам как да реагирам вече. Казах й го, тя не взима от дума"Начи,след като това цивилизовано изразяване на мнението ти за връзката не върши работа,ко правиш?На идиот-по идиотски!Ето ти пример как да започнеш другия път като седнат при теб-Аййй сиктир ве,ше ти ....................и боклука..........дъра дъра.....дъра дъра.........../кът си бодлива крава,можеш по добре да ги наредиш от мен/казваш си и пред двамата какво мислиш за връзката им!



Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано23.07.09 07:09



Бе честно да ти кажа, не виждам за кво легитимиране става въпрос. Ако тях двамата ги устройва тази връзка, не би им пукало какви мислим ти, аз, Хикс или Игрек по въпроса.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.