Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.07.09 07:51



Струва ми се, че въпросната жена те смята за един вид, ятак, поради факта, че си информирана за връзката им. Или е пълно перде и разчита на твоята дискретност пред съпругата, независимо от неодобрението ти, или тайно се надява да пуснеш информация, където трябва, за да се легитимира хептен официално и да поразръчка нещата. Щото нали, друго си е, когато външен човек извади кирливите ризи, особено ако вътрешните се офлянкват и се правят на разсеяни.


Та, ако не ти се става "предател на четата", можеш поне да се отървеш от компанията им като демонстрираш неизменно подчертан интерес към здравето и прочие на съпругата и детенцето пред мъжа в нейно присъствие. Така, малко да си поиграеш на дружелюбна радетелка на семейното огнище с най-невинен вид - в крайна сметка, естествено е да засвидетелстваш пред един семеен мъж внимание към семейството му, дори и да е попреувеличено, никой не може да те упрекне в нетактичност.
Бас ловя, че на особата бързичко ще и поникнат габърчета на стола и поне няма да ти се натрапва.



Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор Demon. (мистичен)
Публикувано23.07.09 08:52



Ако искаш просто да не легитимираш връзката им, направила си достатъчно. Ако те дразни сегашното състояние, кажи същото и на мъжа (или направо пред двамата); той едва ли ще иска да ти досажда напук.

И се приготви да те напсуват тука след малко, ей така за всеки случай





Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Demon.]  
Автор Karea ()
Публикувано23.07.09 12:43



Аз ако съм постоянно ще го питам как се чувства съпругата му, дали има гадене, такива работи... Егати гнидата мръсна!





Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор Karea ()
Публикувано23.07.09 12:47



аз вярвам в брака, който протича в два апартамента

Идеята е страхотна, при това напълно приложима.





Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор Taigun (лайка-идиотка;)
Публикувано23.07.09 12:57



А просто едно яко дистанциране от твоя страна не е ли възможно?!? Що пък ти да им се грижиш за бакиите и да мислиш с техните глави

? Остави ги да си трошат сами... квото имат за трошене.

П.С. Идеята за брак в два апартамента и аз я подкрепям, с леки конструктивни изменения обаче:
- без брак (не го тача много-много);
- апартаментите да са съседни: "комшулук" да може се избие (ала носещите стени - в никакъв случай;)!


П.П.С. Емилияно, ньи сЪ прАй на Милка, молим та!




Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Karea]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано23.07.09 12:58



а още по-добре ако има и по един за всяко дете





Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.07.09 13:02




Всъщност си мисля, че ти нищо не легитимираш - те всъщност сами го правят - инициативата за афиширане идва от тях самите. Фактът, че споделя, че излизате като общи познати, че ти си в течение - а и не само ти, човек, когато иска да не показва едни отношения - просто ги скатава - не публично да се показва, не се събира с приятели и познати, няма общи покани, държи се всичко в изолация - просто "двойката" е в сянка от всички. Това очевидно не е така - те са извън класическата рамка, но все пак..двойка, явно.
Ти просто си случаен свидетел.
Има поне 100 начина да извъртиш темата и да си говорите за нещо др., а не за отношенията им.

Редактирано от impulce на 23.07.09 13:03.



Тема Re: Ми кви са тези съпруги?нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор Lincecum ()
Публикувано23.07.09 14:16



Има вероятност и да не знае. Но рано или късно ще разбере, това е сигурно.



Тема Re:Именно,нови [re: Бoдливaтa kpaвa]  
Автор koafioryt ()
Публикувано23.07.09 20:19



..идиотското в таз ситуация с "легитимирането" е и, че третата страна е от приятелите.....Или.....?



Тема Re: Легитимиране на извънбрачна връзка.нови [re: Karea]  
Автор zemnovodno (крокодил)
Публикувано23.07.09 22:03



Ахахахахахахахах,малко хора го умеят това!

Преди време съм ставал свидетел на подобна ситуация.Единия приятел шибаше 8-ем год. приятелка на друг.Този дет шибаше се оправдаваше пред компанията/коч/,че не знам си кой друг преди това е шибал,та що и той....
Другия пък я възхваляваше/без да знае нищо/какъв невероятен човек била и как го променила положително и там подобни дивотии.Като разбра е потроши и искаше да стори същото с ебача.Моя съвет тогава беше-вместо да го бие,да му подари едно отлежало уиски в знак на благодарност,че го отърва от този боклук!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.