Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Наистина съжалявам умните мадами,нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.07.09 11:36



на които им се налага да се ебат с мъжкарчета като тоя, написал това:



Редактирано от Kиpo на 07.07.09 11:57.



Тема Re: Наистина съжалявам умните мадами,нови [re: Kиpo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.07.09 11:42



Е, те тук е мястото да кажем: "Да го еба у правописа!". Технически не знам как ще се осъществи.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Наистина съжалявам умните мадами,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.07.09 11:45



Аз наистина винаги съм се чудел, предполагам на много от вас им се е налагало, да се изчукат с подобен пън. Айде, на нас ни е лесно, запушваш и устата и действаш. Ама, като ви знам вас, девойките, ...съвсем сериозно се чудя как "ви става" от подобни мъжкарчета, па било то и с "лаптоб дето загрява отдоло"





Тема Re: Наистина съжалявам умните мадами,нови [re: Kиpo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.07.09 11:47



Ми, просто на многото от нас, на които ни се е налагало, толкова ни е акъла. На мен не ми се е налагало.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Наистина съжалявам умните мадами,нови [re: Kиpo]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано07.07.09 11:48



Много странно предположение, че на умни мадами по някаква мистериозна причина им се налага да се чукат с такива литературни гении. Отде ти дойде? И въобще смяташ, че в живота си е нормално на хората да им се налага да се чукат с други хора?



Тема Re: Наистина съжалявам умните мадами,нови [re: Kиpo]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано07.07.09 11:50



-"им се налага да се ебат" ми звучи като отбиване на трудова повинност
-може и да го е писала жена, пише "ния" , без родово склонение...за съжаление или за радост-не знам, стана ясно, че глупостта е безполова, хермафродитна, ако щете
-лицето работи с компютър и даже го включва и изключва...самО...с копчето...което е довело до "проблема", предполагам


п.п.вече стана дандания на тая тема, но пак да кажа-екранът ми се разчанчи от тая бележка.сигурно има начин да се постне нещо, дето на всякакъв екран и при всяка айти грамотност излиза гледаемо без скролиране(моя е лаптоп Тошиба Сателит)




Тема Re: Наистина съжалявам умните мадами,нови [re: Kиpo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано07.07.09 11:55



еми Кириле, ако целта е да та загреят отдолу, наместо да ти опекат мозъка отгоре-какво чудно има?!
примерно си мисла следното-ако по некаква причина си контузиш пръсчето не дай боже това да значи ли че не трябва да те обичам повече?!
недей тъй подхожда надменно и снобски, грамотността некой път яко пречи


има тука мъже дет биха написали и по убава бележка /рецепта/ вестник/ книга , ама това прави ли ги ебими по дифолт?!
нали са разбрахме едно време , че градинарите са избират по маркучите , а не дали бъзикат мисловното габърче докато търсят място на запетайката



Тема готово, бейбнови [re: Heли.]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.07.09 11:58



Меа кулпа(латински израз, целящ да покаже колко по-умен е пишещият тоя постинг от питека в линка

)



Тема ала в никой случайнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано07.07.09 11:59



йне би отрекла хипотетичната вероятност на някоя да и се наложи(не на теб, в никой случай!).





Тема Re: ала в никой случайнови [re: Kиpo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.07.09 12:02



Ми, ако е много закъсала, що не. Пишка нали има? Е, аз и Мама Свеки като ми приказва си го пускам покрай ушите, та един неграмотник ли няма да изтраем...

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.