Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано02.07.09 14:27



Виждал съм не един или двама мъже които беснеят когато една жена не им обърне внимание или ги отреже, но това явление е не по-малко срещано и сред жените.
Дори невзрачни незабележими освен при среща в Сахара особи понякога избесняват и показват злоба, когато отсрещния ги подмине като трамвай или видимо покаже пълно пренебрежение.

Признавайте сега, беснеете ли (Само всички не ми казвайте "не") - какво правите тогава, или използвате ли чужото беснеете за да вкарате някой или някоя в леглото.



ПС: Моля, тези мисирки от клубарките, които са ми сърдити, да не пишат в темата

Редактирано от kotaranko на 02.07.09 14:29.



Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: kotaranko]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (с путник)
Публикувано02.07.09 14:30



Ми кво праим, праим си злобарка, нъл тва е етимологията на думата, АВе, тъй ли е бре?



en arche en ho logos

Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: kotaranko]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано02.07.09 14:35



уважавам когато ми откажат и директно ми кажат че не ме харесват
а се дразня ужасно като ме държат във въздуха



Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: caiko]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано02.07.09 14:39



То това, щот си тъп явно сам да вденеш, че те не щат.
.... И ти не видя ли, че за мисирки е забранено бе, че се изакваш непоканен!

Редактирано от kotaranko на 02.07.09 14:42.



Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано02.07.09 14:41



"Злобарката' носи душевно успокение и мир сред хората.
Аз съм сигурен, че ако на времето Ариел Шарон и Ясер Арафат си бяха праснали по една, преди да седнат да преговарят, щеше да цари мир и любов в близкия изток





Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: kotaranko]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.07.09 14:42



страдам, не беснея, имала съм случаи на отказ не за секс разбира се за по сериозно продължение, бе с първият ми мъж в живота ми, след 2 г. връзка го видях с друга мацка ...страдах, разбрах че няма да я бъде, но си остана там страданието, наричат го опит, помня седях на дивана и ревях... тъй като аз скъсах веднага , обадих му се и му казах между нас свърши, той ми се обаждаше за да разбере какво е станало.... майка ми само ми повтаряше обади му се бе изяснете се, не , една година страдах, ама наистина го изстрадах, като ми зарастна раната , мина толкова време ...помня

видяхме се случайно на улицата определи ми среща пак се видяхме : държах се по възможно най гадният начин по който би могла една жена да се държи , с една дума оставих го с ...абе няма значение, върнах му го:)))) вендетата умря там:))

наскоро след като се омъжих 2 път пак изненадващо бяхме в една компания, аз щастлива и влюбена:)) а той след един развод, 2 брак като мен само че бе в компанията на любовницата си...бе сдухан и не доволен от живота си, вендета нр. 2 "победих" аз това ми стига,

абе най кой му пука, всеки си има живота , като те отблъснат и не ти обърнат внимание не е болка за умиране я, идва друг влак

Редактирано от dymo на 02.07.09 14:44.



Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: dymo]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано02.07.09 14:45



Отмъшението сладко викаш

Ама сигурна ли си, че и той е забелязал, че си отмъстила
Защото ако е бил с друга и сте се разделили заради това, сигурно без много услия е загубил интерес. Пък и ако се държиш зле на улицата какво става?
той ти казва "здрасти", ти на него не



Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: kotaranko]  
Автор Airy (Au)
Публикувано02.07.09 14:47



Съгласна съм.


Аз съм си изработила философия, че от един отказ няма да умра, нали има още 4 милиарда мъже, не знаеш какво печелиш, когато губиш.


Но наистина съм виждала страшно злобни хора. Разбира се, по обясними причини съм виждала повече такива мъже, защото виждам реакциите им при отказ от моя страна, нормално е, макар и да съм виждала доволно много и обратното явление.

Страшно е, аз не го одобрявам и като разбера, че някой е такъв, без жал и милост дърпам шалтера генерално. Не изпитвам желание да си причинявам морални и психически щети само щото на някой са му слаби сармите.



Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: kotaranko]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано02.07.09 14:48



много злоба има в тебе Путаранко
ануса те засърбя и ти отказаха ли?





Тема Re: Злобата след като ви откажат или не ви забележатнови [re: caiko]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано02.07.09 14:50



Не. Само мразя путьовци дето ме плюят зад гърба, а после идват се мазнят наоколо и си точат лигите, та еба у гея смотан.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.