Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво и как?нови  
Автор thebird (( в клетка))
Публикувано28.06.09 22:01



На 51 г. съм..понатежала от годините и неволите..но все още симпатична и привлекателна..
Проблем-имам две деца...
Оказа се при преглед,че имам леко изсипване от ражданията..влагалището ми е доста широко..секс правя много много рядко..притеснявам се..дали от това ( притеснението) или от нередовния половия живот,отделям обилна секреция..
Мисля,че трябва да се простя със секса..страхувам се,че с тия малформации,ще отблъсна съпруга си..
Някой имал ли е такъв проблем??
Моля нека пишат само сериозни хора,не мога да понеса да ставам за смях на тийнейджъри..и тях това ги чака..



някога..но кога???

Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано28.06.09 22:10



Уважаема ...

Защо да се отказваш от секса ?

Нямаш малформации...поне на първо четене нищо притеснително не видях ..

Неща като смъкната матка ..."широчина" каквото и да означава това ? не са молформации, които биха отблъснали съпруга ти ...

За секрета се консултирай с гинеколога ...и същите тези въпроси, които зададе тук ...може да ги зададеш и на него .../само ако се засмее не се притеснявай ....гинеколозите имат извратено чувство за хумор/

Ще видиш, че няма абсолютно никаква причина да се отказваш от секса !



Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.06.09 22:41



Доколкото знам напоследък правят много пластики на влагалище, дори се плаща от касата! Говори с гинеколога си, успех!



Тема Re: Какво и как?нови [re: Jolee]  
Автор Taleiran (архиепископ)
Публикувано28.06.09 22:43



Не че искам да съм груб - ама ако съпругът ти все още ти налита - бъди рахат - значи няма да го отблъснеш нито със секреция, нито с широчина....
пък и широчината ммммм дава възможности за фистинг... пробвайте...
що се отнася до медицинския поглед към случая - посъветвай се наистина с гинеколога - секрецията може да е някакъв медицински проблем... широчината-не
освен това в сексшоповете има едни топки - за стягане на влагалищната мускулатура... може пък с тренировки да се стегнеш...

Extra ecclesiam nulla salus!
Caritatem autem non habuero nihil sum!


Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано28.06.09 22:48



... няма да го отблъснеш.... обилната секреция е нещо къде..къде по-добро от липсата и...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: Какво и как?нови [re: Melany99]  
Автор Taleiran (архиепископ)
Публикувано28.06.09 23:04



айде сега пластики...
що ще развалят на жената хубавата путка...

Extra ecclesiam nulla salus!
Caritatem autem non habuero nihil sum!


Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.06.09 23:29



Няма да се шашкаш и притесняваш, още по-малко да се отказваш от секс. Обилната секреция на тази възраст, ако не се дължи на някаква инфекция, е по-скоро предимство, отколкото недостатък. Малформации е доста силна дума за това, което описваш, не си малформирай мисленето само. Ако наистина ти е широка вагината, това е поправимо с упражнения - суперпрости, но бъди редовна. Има и вагинопластика, ама това е крайна мярка. Прочети тези два материала, във втория има за упражненията.





Както виждаш, никой не ти се подиграва. Ако някой го направи, лично ще го опердаша.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Какво и как?нови [re: paзбиpaм]  
Автор jorossss (новак)
Публикувано29.06.09 02:19



Мисля,че трябва да се освободиш от предразсъдъците и да гребеш с пълни шепи от секса,наслаждавай се-не мисли толкова





Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано29.06.09 07:29



и това забелязахте чак сега? според мен имате нов любовник и на него сте му ширка, а не въобще. Но и така да е има лек

на първо време ви препоръчвам упражненията на кегел и след това топките.

А пък може на него да му харесва това. Защо не поговорите, ама не да му надуете главата



Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано29.06.09 13:12



После някой да ми обяснява пак, че разждалите жени и тези над 25 години ставали за чукане ..

Ето на .. разпърцват им се путките ...



Редактирано от kotaranko на 29.06.09 13:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.