Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Качествената свалка.нови [re: _Brave_]  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано02.07.09 12:44



бе смей се ти...:)))ама как да отговориш на въпрос "може ли да те целуна" - бассси....

"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"


Тема Re: Качествената свалка.нови [re: TePe3a]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано02.07.09 12:44



Добре, значи подкрепяш фактора "време" като го фризираш като постоянство и настойчивост.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Качествената свалка.нови [re: dalya_night]  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано02.07.09 12:45



този път далия няма да Ви обърна внимание....



"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"

Тема Re: Качествената свалка.нови [re: _Brave_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано02.07.09 12:46



ако очаквате да ви откажат , то най вероятно ще ви откажат
ако се самопоставите във възможни повече от един отговор , по вероятно е да получите НЕ; "Ще обядваме ли някога" плаче за НЕ разбира се , а "Къде ще обядваме днес?! обичайно получава "Отсреща има готина кръчма"



Тема Re: Качествената свалка.нови [re: _Brave_]  
Автор TePe3a (влюбена)
Публикувано02.07.09 12:46



ми някои мнооо плашливи бе, бързо се отказват като ги резна 2-3 пъти:))))))

"Да живееш в истина, означава, да живееш без публика"


Тема Re: Качествената свалка.нови [re: _Brave_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.07.09 12:49



привличат ме интелигентните мъже, които те свалят така , че даже не се и усещаш , които умеят и владеят стратегията на флирта, тъй като за себе си мога да кажа, че съм една добра флиртаджийка харесва ми когато и този който е срещу мен е на нивото ми



не ми харесват тъпите мъже, в смисъл на тези на които им липсва стил и които разбирайки че не са харесани продължават да ти досаждат и да те преследват, като така явно не зацепват че те отблъскват още повече и че стават за смях и подигравки...

веднъж с едн амоя приятелка си подарихме един уйкенд на морето сами без мъжете, естествено две готини жени без кавалери веднага се "лепнаха" за нас на плажа първо, двама мужкарци , яки с мускули, абе супер тела, НО като си отвориха устата като започнаха един разговор на диалект, едни тъпизми да ръсят, ама направо свят ни се изви, дадохме да се разбере , че първо не са ни симпатични, второ не сме там за да се наебем за 2 вечери, т.е не търсим мъжка компания, от любезност в плажното капанче изпихме с тях по един облак ( ние си платихме сметката разбира се) колкото д ане ги отчаем за ловната им страст:))) и стоп, стоп ама така си мислехме ние, цели два дни тези ни преследваха като имериалисти, градчето малко където и да отидем те след нас........ наложи се д асе крием като ученички и просто станаха за майтап и подигравки, а можеха да с еориентират към жени, които си търсеха забавление за 2 вечери и така да си решат проблема



Тема Re: Качествената свалка.нови [re: TePe3a]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано02.07.09 12:50



Ееее, ама кви сте лоши. Добре де понякога мъжовете като си паднат по някоя са склонни да я обожествяват. То, верно като идем в църква целуваме иконата без да я питаме, ама туй трепетното очакване и страшуване да не сгазиш лука баш когато нещата са потръгнали винаги си го има. Ще знаеш от мен, тоя дето те пита много си е паднал по теб :) Иначе да, вие девиците все искате да бъдете похитени от Огнедишащия Змей и опостушени в покоите му, ма... на, човещинка е понякога.
Аз така веднъж да ти разправям, реших хищно да рипна връз една девойка и да я целувам, обаче... препънах се да му се невиди на последната крачка.

за една бройка да и избия зъбите. Голям фал... Оттогава целувам без засилка.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI

Тема Re: Качествената свалка.нови [re: dymo]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано02.07.09 12:53



като започнаха един разговор на диалект,
пропуснала си да уточниш че диалектът е бил различен от твоя





Тема Re: Качествената свалка.нови [re: dymo]  
Автор _Brave_ (Ares)
Публикувано02.07.09 12:55



Да, обаче тук се получава леко противоречие. От една страна види се очаквате постоянство, т.е. мъжете да не се отказват лесно. От друга се нервите ако са трапери и вървят по дирята ви като след сребърна лисица :)
По твоя случай, пиенето на облак е нещо като знак ... айде жълто, да не кажем зелено на светофара. Не съм учуден че мужкарците са се самозаблуждавали още един ден, че ще топнат чушлетата....

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Качествената свалка.нови [re: DarkSide]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано02.07.09 12:58



определено бе различен, но искам да ти кажа че за мен диалектите и по специално българските диалекти са нещо много чаровно, секси бих казала, но все пак даже и на диалект един мъж трябва да казва смислени неща, а не да си говори глупости и безмислици нали си съгласен с това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.