Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво и как?нови [re: Airy]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано30.06.09 17:20



Като си била глупава и необразована (може и мангалка да си ако си брюнетка), ще те стържат я "... два аборта.." ти за презервативи не си ли чувала и за предпазване от забременяване?

Аз не се оплаквам, ма офца!

Просто не еба жени дето не ме кефят .
Ти ми се оплакваш нещо и беснееш не знам защо (Като не си била закъсала, къв ти е проблема тогава)?!

Това последното е точка .

Редактирано от kotaranko на 30.06.09 17:27.



Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Airy (Au)
Публикувано30.06.09 17:27



И защо да съм глупава и необразована.


Искала съм бебе в брака си, не виждам какво му е необразованото на това.


Първото го спасих, защото навремето си стиснах гъза и залегнах да го износя, и изкарах цялата бременност плътно пазена и гледана. Но нямах други задължения, и мама и тате ми бяха на главата да ме глезят.

После с едно дете на ръце вече, трябваше и да работя, и да пътувам, и на два пъти абортирах в движение, същата история, отлепване на плацента.

И имам предупреждение да не пътувам и сега. Предишният път три дена след дълго пътуване със самолет, изхвърлих бебето. И може и сега да стане пак така, колко му е. Но кой да ми плаща сметките и да ми гледа семейството, ако трябва пак 1 година да се пазя и да не вдигам тежко, и да не пътувам? Тогава даже в кола не се качвах по време на цялата бременност, само и само.

Ако се намери кой да ми поеме отговорностите (защо ли няма кой...) може и да си опазя бебето.



Тема Re: Какво и как?нови [re: Beчнaтa Kopиaндъp]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано30.06.09 17:30



"бОли ме, ама требе да е от сутрешното ебане"
Нямаш тренинг значи ..

Не бой се.. Още 40 сутрешни ебанета и ще обръгнеш



Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Airy (Au)
Публикувано30.06.09 17:31



Бе що само ти се оплакваш от широки путки? На нормалните мъже с нормални хуйове путките на жените са им тамън





Тема Re: Какво и как?нови [re: Beчнaтa Kopиaндъp]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано30.06.09 17:47



О, клети застаряващи, бавно увисващи меса, сбръчкващи се и все по-нежелани от година на година създания. Само градските легенди ви остават утеха




"Бил си го омотавал с носната кърпичка, за да уплътни" - Това ме разби и ми развесели края на работния ден

Редактирано от kotaranko на 30.06.09 17:47.



Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Beчнaтa Kopиaндъp (гавърверсия)
Публикувано30.06.09 18:16



Мне.


Тренинг имам.
Просто мъжът ми е с голЕм Хуй. Пък аз съм си тесничка.

Както се казва в песничката:
"Грам шутка, метър хуй, три кила ташаааци..."

мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: Какво и как?нови [re: Airy]  
Автор Beчнaтa Kopиaндъp (гавърверсия)
Публикувано30.06.09 18:17



Мани, мани...
Нещо, без да иска, си вкара автогол.



мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Beчнaтa Kopиaндъp (гавърверсия)
Публикувано30.06.09 18:21



Всъщност единственият начин да не остаряваш е като умреш млад.


Пък за все по-нежелани от година на година създания не бери грижа. Нито аз, нито Рокси сме сред тях.
Ама какво да отваряме очи. То цял живот - еби, учи, еби, учи...


мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: Далиянови [re: LadyMorgana]  
Автор Karea ()
Публикувано30.06.09 18:32



На морето ходих наскоро. Не над 51, ами дори и над 35 г. хубаво тяло имаха три от сто.





Тема Re: Далиянови [re: LadyMorgana]  
Автор Karea ()
Публикувано30.06.09 19:08



Дори и това е плюс - задръстени, сл. по-малко опит, сл. по-трудно забелязват недостатъци, сл. по-голямо желание...

Откъдето и да ги погледнеш са си по-добре. По-възрастните повече избират, по-склонни са да търсят млади жени, не само за секс, но и да ги показват и да демонстрират колко са вървежни, понеже ги гонят разни комплекси.
Това по принцип. В конкретния случай не сме чули мнението на съпруга. Може човекът да си я харесва достатъчно, пък на нея да са й влезнали някакви бръмбари в главата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.