Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Далиянови [re: dalya_night]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.06.09 15:32



Сложи очилОто!

На Морганата и виках да не обобщава, не че и тя няма право донякъде.

Каруцата беше взета, защото другарят ром не е спазил заповедта на кмета.

Тема Re: Какво и как?нови [re: paзбиpaм]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано30.06.09 15:36



Що да сме гадни бре..

Тя истината боли ...



Тема Re: Какво и как?нови [re: Virgo]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано30.06.09 15:37



точно я... Родила ли е , вече за нищо не става, освен ако не е някой съвсем закъсал дето с путка не може се уреди и се е прежалил да си го топва и в разпърцана





Тема Re: Какво и как?нови [re: Airy]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано30.06.09 15:40



"...с един огромен, сладък и дебел и твърд наиш ли как ще се вдигне каката на бой последен.

Вземи си един голям и млад, дето не знае умора и си търси кака да го отрака. Има такива. Дето блъска по 7 чекии всяка нощ поне. Има, само трябва да си го потърсиш.

Да е млад, да няма претенции и да е доволен да го глезиш в леглото и да му подлагаш путката си. Ще е твой завинаги. Няма по-благодарен хуй от ненаситния огромен хуй.

Аз съм изхвърлила с огромно неудоволствие поне трима такива, адски им се радвах, но после ме болеше. Лека-полека се разделихме, не издържах на това темпо и размери. Иначе адски се кефех.

Пусни обява по специализирани сайтове, или просто пусни клюка около себе си, че ти е нужда медицинска помощ примерно. Дай сигнал, дай иширет, раздухай наоколо как се скъсваш от чекии и че си се хванала на бас колко голям можеш да изчукаш. Твоя човек ще дойде на бял кон и ще се направите щастливи

Пластики, глупости. Требе ти един огромен, дебел и як селянин, да те блъска до откат денонощно...."


тия работи кой ти ги писа бре

... ами това "...,не мога да понеса да ставам за смях на тийнейджъри..." защо, а ?
Какво те вълнуват тийнейджърите, а ? Или агнешко ти се е дощяло , на годините на децата и на внуците ти

Редактирано от kotaranko на 30.06.09 15:41.



Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Beчнaтa Kopиaндъp (гавърверсия)
Публикувано30.06.09 15:40



Ама си провокатор.


Щот ти все цепенячета ебеш!
А, може би, все попадаш на такива дето като ходят, правят шляп, шляп, шляп...
Не бъди простак точно в тази тема.
Иначе нямам нищо против изпростяването. Стига да прозира нЕкъв интелект под него.

мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: Какво и как?нови [re: Beчнaтa Kopиaндъp]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано30.06.09 15:42



Ти кажа, боли ме щепсела дали ти прозира или не нещо.. Днес съм в настроение да съм простак..

Редактирано от kotaranko на 30.06.09 15:44.



Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Beчнaтa Kopиaндъp (гавърверсия)
Публикувано30.06.09 15:47



Па мен даже и не ме бОли...
Всъщност излъгах - бОли ме, ама требе да е от сутрешното ебане.



мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Airy (Au)
Публикувано30.06.09 16:52



Много удобно си подминал забележката ми, че ти е дребен и мек, щом на почти всяка путка викаш разпърцана.


Що ли един огромен на 34 сантима не се оплаква от разпърцани путки?

На твое място няма да говоря за разпърцани путки, щото аз си направих вече твърдия извод, че си мек дребнопишковец.

След едно раждане, два аборта и в момента бременна, мойта путка още обира овациите, пък ако искаш вярвай. Колкото и да не ти се вярва, на 40 и нещо още ми е голям всеки втори. Та изобщо не моеш да ме чепетлиш с реплики за разпърцаност, а по-скоро си вадя мнение колко си малък и мек, щом за теб повечето путки са големи и разпърцани. Що ли на мен не ми се оплаче някой огромен хуй от разпърцани? По-скоро ми се оплакват, че не си намират хищница да им дои топките по цяла нощ. Не им издържали на напъна, и ми се оплакват, че една путка не им стига и не може да издържи на тоя огромен хуй.



Хехе, затова вярвам на лахудзи, че не му стига една путка, и че все се оглежда за още жертви наоколо




Що ли лахудзи не се оплаква от разпърцани? Щото явно му е достатъчно голям и огромен и все му се ебе тук абсолютно си преличаме с него.....



Тема Re: Какво и как?нови [re: Airy]  
Автор Beчнaтa Kopиaндъp (гавърверсия)
Публикувано30.06.09 17:05



Да, сега се сетих за една студентска раздувка.
Говореше се, че един от колегите е с толкова дребно пишле, че всички путки му хлопали. Ама направо било като бобена шушулка. Бил си го омотавал с носната кърпичка, за да уплътни.
Хахахахаххххххххххххххх
Твоа да не е наш Котьо? Май на възраст сме близки.



мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: Какво и как?нови [re: Beчнaтa Kopиaндъp]  
Автор Airy (Au)
Публикувано30.06.09 17:11



Ми аз на котьо отговарям, щото той вади тоя лаф, и аз чак сега дълбоко се замислих, що за комплекси показва котик с тея разпърцани путки, дето все му лопали



Да ме пита човек, защо чак сега ми присветна, но на, не искай от една жена да мисли, когато й се ебе нонстоп


Внимавам с ебането напоследък. Да не стане беля


Малко ме е страх, защото уж нямам проблеми, но .... ги изпускам в ранните месеци. Първото го спасихме на косъм, но после се случи и да изпусна. Развнимавала съм се нещо по въпроса. Не ми се чака пак 6 месеца до ново правене на бебе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.