Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 21.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Далиянови [re: dalya_night]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано30.06.09 10:26



абе хем е странно, хем знам, че го има това в Българията ни китна: жена на 50, явно професионално и интелектуално активна (работи с компютър, все пак!) да седне да се чуди за 'елементарни' неща от физиологията си.

Само като си помисля как се различават жените телесно, които стоят на плажа във възрастовите граници до 45 години и след тази възраст. Хормонално най-са съсипани телата им около талията. Явно българките масово нямат физическа култура да поддържат стегната мускулатура в тези области и това много им личи. А хич не е сложно, даже с намаляване на телесната маса и други проблеми биха им се решили.

Експериментално в къщи имам един такъв след-климактериумен 'дзвер' и знам какви глупости е способен да изговори само и само да защити мързела си да се поддържа чрез физически упражнения ... за жалост поколението на майктие ни е доста задръстено откъм поддържане на тялото (оттам и доброто сексуално самочувствие) И комплексите им се проявяват в патологична агресия, когато искаш да им помогнеш .... проблема, за който се писа тук е за мен колкото физически, дваж повече проблем във възпитанието и светогледа




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Далиянови [re: LadyMorgana]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.06.09 10:28



А-а-а, не обобщавай за поколението. Моята мама вече отдавна забрави за климактериума и доста килца качи, но пък е стегната като гюле. Камък да стисне, вода ще пусне.

То си е до човек.

Каруцата беше взета, защото другарят ром не е спазил заповедта на кмета.

Тема Re: Далиянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано30.06.09 10:46



не обобщавам , мила...и моята е на 64 , а е красива здрава и жизнена, и гаджета си има , и работата си гледа....наистина е до човека; дано и тази дама го осъзнае





Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано30.06.09 11:29



пратих ти бележка

Редактирано от fAntA_shmEkEriA на 30.06.09 11:45.



Тема Re: Далиянови [re: dalya_night]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.06.09 11:51



съгласна съм с теб, за жалост някои кретенясали мужкарци даже и на 20 г. им смъкват самочувствието, а представи си ти една жена на 51 г. разбира се далеч съм от подигравки и присмиване за жената, напротив моят съвет към нея е да си хване един млад мъж поне 15 г. по млад от нея и той добре ще я оправи, а и ще е държи млада и енергична, това само в случай ако мъжът й е някой развий прах , иначе с мъжа си една хубава ваканция , релакс ще и мине всяко едно притеснение



Тема Re: Далиянови [re: LadyMorgana]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано30.06.09 11:57



зависи си от жената, например майка ми ходи да спортува и е отслабнала, супер мацка е станала и ми се похвали, че баща ми таковата онаковата

стягат се да ходят във ваканция сега



Тема Re: Далиянови [re: dymo]  
Автор Aйшa ()
Публикувано30.06.09 12:45



И аз си мисля, че това е кьорфишек.
По много неща си личи.



qui nimium probat, nihil probat

Тема Re: Далиянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано30.06.09 12:48



добре че има и изключения ... но масовката ме плаши, да си кажа




Major e longinquo reverentia

Тема Re: Далиянови [re: dymo]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано30.06.09 12:50



дали по-младите мъже са такъв пенкилер? има и доста задръстени сред тях - да не стане обратен ефект?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор applespirit (izkushenie)
Публикувано30.06.09 12:57



Един савет от медицинско лице:
Скъпа госпожо какви са теzи песимистични раzсаждения, че една zряла жена, дарила живот и отгледала две деца , подаржала години наред семейството си, не може да е сексуално привлекателна! Първо бих Ви препорачала да отидете на гинеколог,zаshтото смъкването на влагалиshтето може добре да се коригира и това не е рядко среshан проблем. А sto се отнася до отделянето на секрета, това по-скоро се далжи на друг zдравословен проблем, а не на липсата на секс. Трябва да сте горда, че в теzи трудни времена сте отгледала децата си! А stо се отнася до ниското Ви самочувствие, zа жалост доста български майки се грижат 100% zа семейството си и zабравят собствените си нужди, дали тъжно или похвално... направете неstто zа себе си: отидете на фриzьор, купете си ниакоя хубава дреshka, просто неstо само zа себе си, дори и малко! Успех!

Badesteto prinadleji na onezi,koito viarvat v krasotata na me4tite si.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.