Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Airy (Au)
Публикувано29.06.09 21:49



Ти си ужасен и според мен ти е малък пишока.

Како,


с един огромен, сладък и дебел и твърд наиш ли как ще се вдигне каката на бой последен.


Вземи си един голям и млад, дето не знае умора и си търси кака да го отрака. Има такива. Дето блъска по 7 чекии всяка нощ поне. Има, само трябва да си го потърсиш.


Да е млад, да няма претенции и да е доволен да го глезиш в леглото и да му подлагаш путката си. Ще е твой завинаги. Няма по-благодарен хуй от ненаситния огромен хуй.



Аз съм изхвърлила с огромно неудоволствие поне трима такива, адски им се радвах, но после ме болеше. Лека-полека се разделихме, не издържах на това темпо и размери. Иначе адски се кефех.

Пусни обява по специализирани сайтове, или просто пусни клюка около себе си, че ти е нужда медицинска помощ примерно. Дай сигнал, дай иширет, раздухай наоколо как се скъсваш от чекии и че си се хванала на бас колко голям можеш да изчукаш. Твоя човек ще дойде на бял кон и ще се направите щастливи




Пластики, глупости. Требе ти един огромен, дебел и як селянин, да те блъска до откат денонощно

Редактирано от Airy на 29.06.09 21:50.



Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.06.09 22:04



като си понатежала-отслабни-хапчета фитнеси танци всичко има вече!
това ще подобри външния ти вид и от там самочувствието ти, а самочувствието ще ти помогне да се ебеш като такава с тясна путка , независимо от размерите ти.
това с редкия секс ,притесняването ти , па изсипването , па прекомерното овлажняване от притеснения и особенно дето "имаш проблем-ДВЕ ДЕЦА" ще го оставя без коментар, защото ако те почна ше те пусна да стъпиш утре, и то на главата ти.
Нямаш никакви малформации , освен евентуално в скоростната кутия.
Съпругът ти вероятно отдавна е погнал когото е прицелил , щом ти си на 51 , но това е животът , ти си си избрала роля на домашна крава и никой не ти е виновен;прочети се какво описваш , стана ми гадно да те чета на мен , дето съм жена , засмърдя на запръжки и ролки и сапунки всеки ден след 11.30;
Отиди си боядисай косата , отрежи я на черта високо с по дълги крайчета отпред , свали 10 кила , смени си гардероба като изхвърли шареното и подмени с леки добре падащи материи в пастелни светли тонове , отвесно рае и акценти и аксесоари ще слагаш само там по тялото където те е надарила природата. Никога и цепки и деколте щото ще е смешно. Купи си два чифта по скъпи обувки + чанти -едното екрю-шампанско и едно в черно с някакъв друг цвят , отворени за лятото , комплект;Не ти знам физиката , но се стегни и бъди елегантна и модерна , премерена и със стил. този мъж и да си загубила , поне следващ да има. И тази путка я ползвай , в музея няма да ти я вземат , ами си остава изцяло твоя грижа какво ще измъкнеш накрая ти самата от нея- след като некой измъкна деца , друг типично женските ти качества . Сега ти извлечи удоволствие.Пластики, грънци , но все пак отиди се консултирай-чудеса правят така и така , няма си първа или последна. Но на твоя сегашен акъл и на синигер окото да ти монтират-все тая.
И не хленчи по форумите , дето ти акъл да даваш- на теб да ти дават келешите акъл-малко е тъжно и необичайно някак; късмет!



Тема Re: Далиянови [re: dalya_night]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано29.06.09 22:46



как си го написла , смях се с глас вярвай ми, абе скъпа наистина ли вярваш, че това го е писала 51 г. жена........... това е някое пишлеме тук си прави бъзик, но ми харесват твоите съвети много си готина


влезнах специално да ти го кажа с тези съвети за ползване на путката направо ме уби:)))



Тема ...диме... ле диме....нови [re: dymo]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано29.06.09 22:48



... сериозно ли мислиш, че жената не го е писала сериозно ? Тук единствените дето пишат лъжи са тези дето копнеят за внимание и се хвалят....
А нещата дето са описани са от голямо притеснение за жените... макар и неоснователни в повечето случаи...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®



Тема Re: Какво и как?нови [re: jorossss]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано29.06.09 23:12



Сбъркал си адреса, това не е за мен, а за авторката на темата, но нищо, де.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Димке-е,нови [re: dymo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано29.06.09 23:21



лош психолог си, няма да ми се сърдиш, ама така е.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано29.06.09 23:23



Много сте гадни, ей!

Жената пишман е станала вече, че е писала!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Какво и как?нови [re: kotaranko]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано29.06.09 23:40



да бе да

пълни простотии



Тема Re: Далиянови [re: dymo]  
Автор dalya_night (())
Публикувано30.06.09 09:42



хич не е за смях
ако е 51 годишна жена , и сама се е кръстила като титул "птица в клетка" , значи тя гледа на себе си по определен начин и ъгъл , и тогава е по-вероятно да последва остър тон с кратки позивни като моя , отколкото лакърдийки и смеховки. В края на краищата много жени над 50 из главите им витаят подобни нелепости и конфузи , те трябва да знаят че докато сам не си удариш тирантите нищо не е загубено


Ако приемем, че клубен крали марко си прави пишки с аудиторията от скука-то пък е хубаво да прочете , че и след 50-те за жените има живот , стига да имат акъл и самоуважение.
Колкото цена на етикет си закачиш , толкова ще те оценят. За примитивно тълкуващите "етикет" и "цена" в случая нямат точно финансово измерение.



Тема Re: Какво и как? [re: thebird]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.06.09 10:13



Проблемът със смъкването на всякакви коремни органи се решава с развиване на добра коремна мускулатура, която да ги поддържа, така че дерзай с коремните преси. Кегеловите упражнения също ти ги казаха. И мозъчните упражнения с цел постигане на обич към самата себе си- също.

А ако на съпруга ти нещо му пречи, смени го.

Каруцата беше взета, защото другарят ром не е спазил заповедта на кмета.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.