Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор dalya_night (())
Публикувано01.07.09 22:10



много поздрави и от мен , опростачения продукт на нашето съвремие


допускам че съм настъпала по някой болен мазол ,ама пък и ти видимо живнА-а това винаги е на добро ; успех и късмет



Тема Re: Какво и как?нови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.07.09 22:13



Всеки ген и всеки начин на живот води до остаряване, кой по-рано, кой по-късно.
Не съм оспорвала



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Хайде, хайде...нови [re: Aйшa]  
Автор thebird (( в клетка))
Публикувано01.07.09 23:14



Не,никой не ми е накърнил чувствата,защото това просто е невъзможно...
Историята изобщо не е измислена..не съм провинциалистка ,от София съм...не се занимавам с литература..просто..съвпадение на имена..
на гинеколог ходя два пъти годишно...сбъркала съм само употребявайки термина "малформации"-не ,нямам такива,да аз си ги наричам така,защото моите приятелки раждаха близнаци и нямат оплаквания като моите..
нямам обилна секреция поради болест-отговор на лекаря ми-а поради незатихваща функция на хормон...еди кой си...рядко се среща,но..все пак все още има хиляди жени на земята,които по една или друга причина си запазват и либидото и секрецията нормални до края на живота си или пък те се изострят именно в критичната възраст..
справка-всеки лекар-гинеколог,който е завършил тая специалност поне със среден 3..
просто споделих тоя си проблем убедена,че не съм болна,удовлетворена от мнението на лекаря ми ,който е запознат с тия неща от 2-3 години и всеки път ми доказва,че това е нормално...но всеки търси някакви алтернативни решения,нали? можеше да има жена с подобни на моите проблеми..не смесвам проблемите си в интимния живот с децата си-там е написано,че вследствие на две раждания-не визирам изобщо децата си...а на случващото се с моя организъм преди толкова години,което сега на тая възраст създава известни проблеми..
жените на 50 г. също по една или друга случайност са завършили английска гимназия и владеят английски,занимават се с преводи и т.н...не съм длъжна да се отчитам..
защо не съм била постоянно "на линия" ,за да отговарям на мненията -просто ми се наложи да отсъствам от Бг..
това всичко написах,за да се знае,че написаните с доста циничен ( защо ли??недоумявам) език предположения са много далеко от истината..
помолих за коректно отношение-получих го от 2-3 и една лична бележка..благодаря на всички тях..
не знам защо се счита,че това е измислено ,за да дразни хората..от някой извратен мозък..че пък се изрежда и по точки-като на партийно събрание:)) и не съм си тропнала тук проблема на някакви си тийнейджъри ,а съм го споделила от позицията ,че всеки нормален и здрав човек,независимо от възрастта си има право на нормален и красив секс..

Отправям молба към модератора да затвори темата..тя е излишна,защото се изроди..!!!!!!

някога..но кога???


Тема Re: Хайде, хайде...нови [re: thebird]  
Автор Airy (Au)
Публикувано02.07.09 12:52



Жено, умираш да лъжеш и себе си, и другите.


Не знам с каква цел, може цел и да няма, но е очевидно как връткаш тръвденията си във всички посоки, само и само.

Дотук се занимавахме с физическите ти малформации, но ти си имаш и психични такива. Вземи се в ръце. Тялото ти и съзнанието ти са си твои, никой не ти е виновен за лошия начин, по който ги управляваш.


Провинциалистка си, та дрънкаш. Как се познава, ми по много неща. В огромен град, незадължително София, на човек спира да му пука за някои локалности от ранната си младост, израства и научава други неща. Ти си направо натъпкана с предразсъдъци и типични локални маниери и говорни детайли и начин на мислене и изразяване.


Другото е, че непрекъснато се извиняваш, благодариш и сваляш поклони, и то на всички без изключение. От това по-локален маниер, да ма извинясваш, няма. Благодари се за конкретни неща, ако изобщо са направени. Тея локални навици от ранното възраждане са си типично балкански и леко old fashioned. Да не споменавам как все си намираш оправдания, причини и кръшкаш по собствените си думи, сякаш някой се е засилил да те гони. Ама не е, там е работата.


Комплексите ти крещят, ама тук има доста деликатни хора да ти го сведат до знанието. Тук заради заплаха от бан, по-лъзгавите няма да ти го напишат "право-куме-в-очи".


Сега, недей пак да взимаш допирателната, и си погледни проблемите в очите. В края на темата твърдиш, че от лекаря си знаеш това и онова, ми какво си ревнала тук тогава. Или лекаря не си знае професията, или ти си психясала. Погледни фактите в очите и намери решение на проблемите си. Ти си ги знаеш най-добре, и така и не разбрах, щом вярваш на лекаря си, тогава какво спамиш тук и какво търсиш, вярвайки си, че си анонимна.


За мен, си провинциалистка с ниско самочувствие и влошени стари комплекси и стереотипи.

В тоя смисъл наистина си закостеняла и с право си се описала като дърта и смотана. В психологическия смисъл направо си се дала на времето и чак си си измислила оправдания и начини.


Тук не са те виждали най-вероятно, но да знаеш, психосоматиката не прощава. Онова, което ти е в съзнанието, се случва и на тялото ти. Няма да се учудя, че наистина си дърта и смотана, щом се мислиш за такава и даже си вярваш. Лекарят ти добре се опитва да ти даде положително мислене, ма ти не отпецваш. Иди на психолог, е моя добронамерен съвет. Да ти направят гимнастика на ума и съзнанието, според мен ти е по-спешния проблем.



Тема Re: Хайде, хайде...нови [re: paзбиpaм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано02.07.09 13:07



Няма в биологията такъв случай на обилна секреция "от притеснение".
Още по-малко във възраст, която се сочи за средна за менопаузата.
Тази жена е физиологичен феномен, и ако наистина беше посетила лекар наскоро, който да е установил всичките тези неща, за които "споделя", щеше от самия специалист да е получила достатъчно адекватни отговори.
Целта на темата е най-малкото намиране на отговор по "казуса". Ако беше, този форум щеше да е последното място, на което да се търси решение, или мнения на "препатили".
Допускам, че това е по-скоро тема-играчка на някой от дъртите кръвожадни педали, участвали активно в тема, която изобщо не ги засяга, или най-малкото подобен на тях.

qui nimium probat, nihil probat


Тема Re: Хайде, хайде...нови [re: Airy]  
Автор Aйшa ()
Публикувано02.07.09 13:09



Рокси, много се радвам за детенцето ти!!!

ПП. Не ми пиши повече в тази тема, тук приключих.



qui nimium probat, nihil probat

Тема Re: Хайде, хайде...нови [re: thebird]  
Автор Airy (Au)
Публикувано02.07.09 13:27



Между другото, два пъти годишно на гинеколог е малко.

Това са дежурните прегледи, колкото да се провериш за всеки случай. Дори да няма конкретна причина.

Но освен това си има профилактични прегледи, изследвания, и всичко останало, което си е задължително. Ако имаш активен полов живот, вероятно ще ходиш много, много по-често. Поне веднъж в месеца, ако не и повече, зависи от партньора ти също и дали те сюрпризира неприятно или приятно.



Само този детайл да беше, пак щеше да стане ясно как бъкаш от клишета и психологични малформации. Човек ходи на лекар при нужда основно, но и профилактично, ако е разумен. Наистина трябва да си зле психически, за да не ходиш на лекар и да се самолекуваш, и да се самосъсипваш с някакви фантазии и психози.

Щом си ходила на лекари, наистина не разбирам, защо психясваш тук. Някаква индулгенция ли търсиш? Пред себе си някакво успокоение? Самонавиваш се нещо? Кое е вярно, онова, което казва лекаря, или онова, което си изтропала най-отгоре в темата относно карантиите ти?

Щото и на първо, и на второ четене правиш впечатление на леко изтрещяла, и несвестно пишеща, освен локалностите и останалите детайли по изврътканата на няколко пъти история, всеки път различно звучаща.



Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано02.07.09 14:11



Една жена на 51 освен да пропише литература, друго не и остава в самотните дни и нощи





Тема Re: Какво и как?нови [re: Airy]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано02.07.09 14:30



При следващото такова съобщение, ще си получиш банана обратно, без предупреждения.

--



Тема Re: Какво и как?нови [re: thebird]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано02.07.09 14:38



бе ти попадала ли си на мъж с линиика в джоба???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.