Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: dalya_night]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано15.06.09 12:26



От държавния резерв, викаш?

Ся виж как ще ме накараш да попиша малко



Тема Re: чете сенови [re: ABe]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.06.09 12:28



димо или даймо, както ти падне, важното е че dymo значи : една щастлива, задоволена жена в областта на секса





Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: _Sheherezada_]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.06.09 12:31



ям череши и ви чета , и мисля да си ходя да спя
обаче тъй като рече ще поизчакам , целувки





Тема Re:нови [re: Lady Likes Sex]  
Автор Luchezara ()
Публикувано15.06.09 12:50



Ти реши да ми лекуваш понеделнишката меланхолия, евентуално създадена от вампири, вещици и паднали ангели? Благодаря.




Нямаше нужда, с изчадията се справям от десетки години. Въпросът, които понякога ме мъчи е, защо ги има толкова много в сферите, свързани със секс. Нали все пак това е едно градивно занимание (макар и свързано с първата чакра), което създава хора? Както и да е, някой път трябва да се бистри това.




Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: ABe]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано15.06.09 13:31



Моля да ме извинят неспоменатите, или не са ми известни, или не съм измислила какво да кажа за тях.

4. Айша - постовете й са ми като внезапна светлина, блеснала в очите - заслепяват, стряскат понякога, изненадват и те оставят с усещането, че току-що си видял нещо много красиво. Понякога е твърде рязка, но си я обичам.
7. Барбарела - пълнокръвна ми е, при нея има от всичко по много, интересна ми е.
12. Брет - чета я с удоволствие, но чувствам известна дистанция помежду ни, може би просто различия.
14. Виймиънс - преди всичко е усещането за женственост и сексапил.
15. Вечната Кориандър - има талант в избора на никове. Звучи като пешкин жена, но си мисля, че не е толкова неуязвима. Симпатична ми е.
16. Виктуалия - че кой може да устои на Пипи? Зарежда ме положително всеки път.
17. Вирго - впечатлява ме с категоричността на всичко, което казва.
18. Втасахме_я - още ми е нова (понеже напоследък не чета съвсем редовно), но на пръв поглед ми е симпатична.
19. глупчо - това е мойта любов сред клубарките, прекрасен човек!
21. далия_найт - откъде да намеря думи да я характеризирам, всички думи са под нейно разпореждане. Не си представям клуба без дал, ще се чувствам лично обидена и ощетена, ако я няма наоколо. И за малко да кажа, че всъщност не е толкова лоша, както изглежда, ама шшшт ... да не развалим имиджа.
25. Джоли - симпатяга, която чета с удоволствие.
30. dymo - на мен ми звучи твърде позираща, но е забавно да се чете.
36. Злодейка - симпатична, често забавна, понякога ме кара да се замислям, а на тая сигнатура очите ми остават просто.
37. импулс - постовете й ме вълнуват много често, тя е една от любимките ми тук, усещам темперамента овенски и ми допада.
39. Кареа - понякога има страхотни попадения, понякога звучи консервативна и мърмореща, интересна ми е може би точно с разнообразието.
40. Каспър - дали заради ника, но я възприемам като палавница, освен това ми се струва, че е много сексуално създание, дано не съм издала някаква тайна.
43. лейди лайкс секс - лейдито не може да търпи да не бръкне навсякъде, тя е човекът-подстрекател и за хубаво, и за лошо, като писане ми е малко разхвърляна, като поведение ме забавлява много.
45. Лилит - какво ново може да се каже за Лилит, може би от нея съм научила най-много тук (не за секс). Такива като нея се срещат рядко и ако някой не е почувствал каква е тя, едва ли има смисъл да му обяснявам.
48. Лъчезара - понякога дори и аз не разбирам защо е в опозиция, играе го малко черна овца, а аз имам слабост към такива. Възхищава ме с твърдостта в отстояването на мненията си. Но има моменти, когато изпитвам желание да я омекотя и усмихна повече, с вярата, че ще й е добре.
52. мериджели - за мен е новичко, но ми е доста свежичко.
58. НАДЕЖДА - мой човек, ама понякога е много лоша.
62. Обстинацията - когато имам нужда малко да си наточа зъбките, прочитам нещо нейно и съм готова, харесвам я.
65. О!...Мелиса - на мен ми е фина и нежна.
70. ПОЛУидиотчето - възхитително мъдра жена, с оригинален изказ, като отсече нещо, баш на място е. И въобще си я обичам.
71. разбирам - ще ми се да пишеше повече и то не в отговор на някого, а свои неща. Чувствам я близка, барабар с комплексите и тревогите.
73. розовотакова1, 2,3, … - придава в клуба цвят, не само розов.
74. роксана/аали - туй все нашта роксанка ли е? Умна, но странна. Начетена, но страдаща от логорея. Интересна, но неумееща да спре навреме. Никога няма да разбера какво вдействителност мисля за нея.
77. Саффо - женствена и с остро перо.
78. Света_Змия - аз бавно си създавам впечатления, дотук съм заинтригувана.
79. секси мамма - симпатяга, звучи самоуверено, допада ми.
82. СлънчоГлед - точно си е слънчева отвсякъде, направо облива с лъчи.
84. Соната - леко мрачна девойка, която ми е много на сърце, вероятно и поради общата ни зодия.
87. Тайгун - хем интересна, хем стабилна, забавлява ме и я чувствам близка.
89. ТеРеЗа - още отначало го казах, имам чувството, че си приличаме по много неща. Допада ми.
91. Фанта Шмекерия - освежава ме и ме усмихва, предполагам, че умее да звучи жизнерадостно даже и когато не й е лесно, носи заряд тая жена, не клатете бутилката преди отваряне.
92. Фиш - повече съм я чела в други клубове, звучи ми много стабилна и спокойна.
98. Чаено_момиче - писала е скоро ли? Отдавна не я бях виждала. Една млада жена, на която много се радвам.
100. Шехеразада - тази напоследък почва да ми харесва повече.
101. Зайче в чашка - наблюдавах я как расте, някой ден ще излезе човек от нея.

Кой каза, че не пиша беееееее?



Тема Re: Фантанови [re: fAntA_shmEkEriA]  
Автор Гъpkинятa (БЯСНА)
Публикувано15.06.09 13:44



Не те знам
не сме и комуникирали
но си ме усетил/а много точно



Поздрави

Ayth emai kai se opoion aresw!

Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: _Sheherezada_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.06.09 14:12



30. dymo - на мен ми звучи твърде позираща, но е забавно да се чете.

определено не ми допада този твой коментар "позираща" какво позиращо откри в споделяне на истинските ми преживявания????


ако тук някой позира с възвишеността си за да нарече сексът с това име секс и ебането с тов аиме ебане, то определено не съм АЗ





Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: ABe]  
Автор Aйшa ()
Публикувано15.06.09 14:14



Много са ме хвалили тук, даже някои искат да ми го турнат и отзад в знак на обожание, затова ми е неудобно да бъда докрай откровена и да не фалшивея.

Тези, които са писали толкова топли думи за мен, напълно се радват на моята любов и внимание, в някои маниашки дни даже през цялото ми будно време :))

Само ще кажа, че има някой, който не е споменат, а много, страшно много я харесвам - Лама. Не съм я виждала, не я познавам, но имам чувството, че е много хубав човек.

И една супернова Нели също ми е бижу :)

qui nimium probat, nihil probat


Тема Re: хехеххенови [re: лaxyдзи_ro_бoли_kypa]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.06.09 14:16



я си остани с болките в кура бе лахудзи, нервна саъм била аз:)))) ти не разбираш от жени, та камо ли от клубарки в клуб Говорим си за секс





Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: Aйшa]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано15.06.09 14:45



Благодаря ти, стана ми приятно(суета сует, да не си кривя душата)-първо Джоли, сега и ти....днес ми е ден, явно, отивам да пусна едно тото.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.