Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: vehemence]  
Автор лaxyдзи_ro_бoли_kypa (путколюбив)
Публикувано14.06.09 21:57



хм смела си. скоро ще си донеса кура в България. надявам се, ще си поиграем.

... щастлив ... mi ze rupe


Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: ABe]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.06.09 22:16



1. _aвид_
2. айс_крийм_гърл- сервилна , лигава , преценките за хората издишат
3. Airy
4. Айша-любовта на живота ми , ако трябваше да обожавам жени. Обаче това е скъпоценност , която малко трудно мога да застраховам , трудно да овардя и накрая подозирам че от удоволствие би ми се обърнала в меч над главата. Обаче такива умове се раждат веднъж на сигурно 30000-50000 жени. Само нея оттук да знаех-гзс си е струвало до последния загубен ник;
5. Алиса.-алиса има нещо натиснато , огънато , и после изчукано и боядисано там на удареното...ама при вглеждане личи само. Тази жена има стил , последователна е и има здрав женски захват. Алиса ако бехме на групово състезание-искам я в моя отбор!
6. Апасионата -свежа умна бърза мислеща и най вече търсеща , включително и себе си понякога . С около 70% от мненията и не съм съгласна защото строи върху нестабилни основи .Рано или късно ще и мине-това е мацката мечта за коктейл следобед...:)
7. Барбарела-добър човек с объркан живот -твърде много и е варната и твърде дълго е боледувала от самостоятелна луда крава.Понякога непрането на чорапи за дълъг период има своите последици.Упорита .На нейна преценка не бих разчитала.
8. Бибини
9. близначката
10. Бодливата крава
11. бойна овца
12. Брет-лимонени гори с хвойнови шишарки-джин фис , умното ми то , щураво и малко противоречиво. Ще задминеш тези , с които се съревноваваш. Има нещо твърдо и бодливо в нея , което адски ме кефи. Бърз ум бърза реакция -искам я в отбора!
13. бурлеска
14. вехеменце-страст , живец , вълнение , здрава почва под краката , бори се успешно поне на няколко фронта. Ако съм мъж ще я погна за любовница , но накрая навярно ще се оженя за нея .
15. Вечната Кориандър-тва ако е атинянката-твърде много шум за твърде малко нещо; мъжете са свине , обаче атинянката не ги трепе с правилния край на камшика. Имам подозрения че пише повече отколкото е склонна действително да преживее лично.
16. Виктуалия -Викиту -любимо другарче. Едно и пречи мисля-преди време диреше себе си , а мислеше че дири Него. сега мисла че е обратното. Работоспособен ум , прекрасно ласкаво присъствие, човечност. В отбора.
17. Вирго
18. Втасахме_я -хихи хохо ама крие повече отколкото показва , и може би добре прави. Бърза умна последователна. Ако нейна трябва да е буква от азбуката-трябва да е "Ф"-представям си е с ръцете на делвите ?!
19. глупчо -чудно меко светло същество , обичлива , страшно добър човек , верен приятел , светлосиня ми е предочите , пати си от добрината. Тия дето сте до нея-вардете си я -ценна ви е много
20. Гъркинята
21. далия_найт
22. Деликатес
23. Джаста Праста
24. Джоанна-тъз жена едно време ходех да я чет в пороци, въздейства ми адски убедително. Харесвам хумора и.
25. Джоли-джолито , на раздяла с детство мое ми е тя , много залагам на това злато , такава жена ще излезе от нея че направо ми спира дъха. Да треперят мъжете от мига , в който Джоли няма да чувства нужда да се майтапи и лигави уж , за да си потърси своето и да им забие истината в очите. Страст има в нея.
26. джофретина
27. джъмблис
28. дивна_
29. Добре, де!
30. dymo (така и не разбрах как да се чете) -димка е автор ,позитив , перде и фантазьор. Даже допускам че живее сама и изобщо няма постоянно мъжко добиче на хранилката у тях. Ама па димка не се предава. А това накрая се оказва винаги печеливша тактика. Димка пуща рецепти и съдбата ще и ги изпълни , тва е.
31. Ексе Барокко
32. жожо-можо
33. Заибне
34. зебрата3
35. Зенола
36. Злодейка -има нещо с тази жена и хоризонтите и-някак си едни хора са застроили незаконно покрай злодейка и са и закрили просторното пред прозорците.Има нещо кисело и самичко понякога. Допускам че често има нужда от помощ ,а такава трудно идва-може да греша. Мъчно общувам с такива хора-аз се пазя от тях а те гледат на мен като на шарена циганска каруца.
37. импулс-трябва много такт и присъствие , за да можеш това което тя може. Импулс е мисионер , в добрия смисъл на думата. Няма мисията невъзможна. Такт , дозировка , гъвкава. Тя може да направи световна кариера. Нейния тепих е администрацията и холдинзите , но не и частен бизнес. Липсват и резци да отхапе , иначе кътници да дъвче има...
38. карамел -любима жена , много подобна я чувствам , а никак не си приличаме. Ама знам че ми е сродна душа. Псувам небесата че тази жена е далеч. Карамел е джакпот от тотото за всеки мъж . В отбора , просто редом.
39. Кареа -странна работа , не харесвам такива хора , но с нея съм свикнала даже като не пише ми липсва. Интригант е. Любопитна е в недобрия смисъл. Има доста погрешни представи за прости и елементарни неща , а от сложните шапка и свалям-разбира много. Умна много начетена .Ако тази жена завърти мъж до себе си повече от няколко години-махам си зелката. освен ако не кацне на земята. Провокатор е в кофти смисъла по моето виждане. На живо даже не бих и седнала на масата във ведомственото кафене...
40. Каспър -топла мила добра умна и сърдечна. Кой знае колко дини влачи наведнъж....
41. копадевино
42. Лана_6 -умен жив сърдечен ум жена топло чувство
43. лейди лайкс секс-ох какво да кажа , сексуалния ни вагърец , тва ако ми е жена ще го еба нонстоп а в почивките ще го държа вързано за крушата. живец , бродещ дух , обичам такива хора , човек , открита , в отбора...
44. Лейди Моргана -твърде много класическо възпитание , твърде много жълт паваж , по пътя към интелекта е загубила себе си почти , нужно и е мъж да я обича , силни цветове , неголям град , неумствен труд , щурава компания . Ако кара така ще съсипе сина , твърде обсебваща. Не намирах къде да го кажа , тук реших. Иначе ако ме човъркат на въпроси за 75000 лв сигурно ще и звънна. Ебем ти акъла ако битът ни се изплъзва. Примерно ферма в африка , пепел , малко вода , коне , простор-няма да се познае след 1 година...
45. Лилит -ми това е любов за цял живот , то такива хора изобщо няма . Аз не познавам по талантлив и всестранно развит човек от нея. Душа , сетива , чувство, лилит е това всичкото на кълбо. Ние сме много различни с нея. Спорим нонстоп-снощи например гъз и свиня ли е тана боамбо , или интересен мъж за приятел.Но лилит търпи и обича идиоти от всякакви калибри. Време е да ида да се премеря защото очевидно обича и мен. Аз см идиот т.е.Лилит в отбора , обаче не на фронта. За нея слънце и простори никакъв нет и просто телешки режим. Бедното водолейче кво му мисля:!!
46. ЛИРА..
47. лодка в морето
48. Лъчезара-Лъчето ми е мило и скъпо, нищо че на моменти си е чист психопат.
49. Малвина***
50. мануела
51. Мелани99
52. мериджели
53. Мечиро Пухияма
54. мика_рилакс
55. милалена
56. миррор_
57. монетка
58. НАДЕЖДА надя е боец, и е жена за кауза. С надя бихме другарували 800 години , просто го знам. Ценя всичко което притежава , има неща дето тя ги може а аз никога не можах да си ги наблъскав в чутурата.
59. Надя-Надя
60. Нели.
61. Но пасаран!
62. Обстинацията -това е пък такова ценно същество , винаги съм казвала защо моите дъщери не са като нея , горда щях да съм. Страх ме лови от сега като я гледам , и като знам че ще върви само напред и нагоре -до къде ще стигне и дали няма да си опърли перушината. Обичам я познавам я , ценна ми е. В отбора
63. Овцата Изабелла
64. Оззиета
65. О!...Мелиса
66. оооргозмик
67. Опиум-много жена и много сърце.
68. Очето-без малко да я пропусна , тва е такова зло и опърничаво същество , че просто бива хората след контакт да си леят не куршум , а снаряд. допускам че си има причините да етакава , но това не я оправдава. Ако трябва да храня лъвовете с човешко , нея ще преколя преди да почна от мъжете:)))))
69. пЕркова
70. ПОЛУидиотчето -здраво ум здраво сърце здрава глава , това е стабилна работа , подозирам че понякога и писва да наритва и организира всичко около себе си , ама така и е драснато. Герой е тя. Много уважавам . В отбора.
71. разбирам -еха , то с нея се знае , бехме и на военно и в хърватско , обаче разбирачева е уникат. Перде е , нахилена , ама има всичко телешко в нея. Ако нейния живот го живееше по мека мара-да е рипнала от някъде , разбирам е приятел другар обич и подкрепа. В отбора
72. Рейни_сизън
73. розовотакова1, 2,3, …нито знае накъде нито кога нито как, ако познавам майка и ще и строша тиквата , защото това момиче този живот изобщо не знае и не може от къде да го захапе.Дано има точни хора до себе си. Дано наточи точно зъбите , и да намери пътя.
74. роксана/аали -рокс е луда и не и работят спирачките. Това трябва да няма свободно време , изключително енергична , упорита и остра на моменти. ако на живо е така , смятам че ежедневно излага живота си на опасност.
75. сан
76. сараморис
77. Саффо -ум сетива култура възпитание традиции , пречи и неувереността понякога и желанието да угоди на всички. Да гледа себе си . Понякога не дооценява хората ,които има .Склонност към художествени метафори , т.нар. реч "розов пудел":)))
78. Света_Змия
79. секси мамма
80. Сийшел
81. сисита -жена жена жена. умна точна професионалист. на сисита бих възложила примерно личните си дела , знам че ще ми ги води перфектно.
82. СлънчоГлед-липсва и самостоятелност , колебае се , работохолик , абе строшен дозатора , време и е да го удари на живот. За приятел е находка истинска.
83. смайлагейн
84. Соната -това е един от най любопитните ми хора тук , толкова много качества мога да и прикача че ще прекаля. Еми аз не я познавам ама ного бих искала да я.Талантлива е , На Соната искам да и построя къща без покрив съсстъклен купол , и искам да и направя градината с цветята , и накрая да си намери една латинска тръпка .
85. стейнбок
86. Сузана
87. Тайгун-искам да живеем една до друга къщите , мисла че с тази жена мога да направя всичко в тандем. Чувствам я близка . Обичам я. балансирана , човек , топла , любима -в отбора
88. таралеж
89. ТеРеЗа -имаме специални начини всяка да вбеси другата.Обаче това е съседния дамски лъв от прайда. Има страхотни качества и може би трябва да и ги скрием и ще я направим в пъти по-щастлива. Тереза е доказателството колко прости сте това мъжете -иначе нямаше да има миг свободен. Тереза може всичко.Липсва и непочтеност , острота и егоизъм. В отбора.
90. уайър лайф уайд
91. Фанта Шмекерия -това е усмивка , но някъде има тръни. Изобщо не я разбирам , но ме кефи да я зачитам , да я гледам позитивна , просто да и се радвам. Ми като нива със слънчоглед ми е.Кеф
92. Фиш
93. Французойката-францито яко дръпна последната година. Францито вече е някак....ми аз я преоткривам напоследък.
94. ха!
95. хамми*
96. химбиър
97. чавдарче
98. Чаено_момиче
99. Чалстон
100. Шехеразада-Шехи , още един страхотен човек , към нея чувствам и мисля като към Тайгун-само добро , обич и жал че не се познаваме. Искам ако съм принудена да нямам хора около мен да мога да общувам с нея. Това е много стабилен човек , без заради балансите да е загубила мярка , такт , чувства . Любим автор. В отбора
101. Зайче в чашка-заека на етикета на клуба. Тъй е просто наш заек.


вече виждам първите разлютени , няма да отговарям на никого

Редактирано от dalya_night на 14.06.09 23:15.



Тема ... ааа :)....нови [re: vehemence]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано14.06.09 22:27



... аз просто копирах неговия списък и пейст в моя отговор :) Иначе мерси за това как да чета ника ти... Веймънс си звучи много по-добре



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: dalya_night]  
Автор Karea ()
Публикувано14.06.09 22:46



Любопитна е баба ти!


Никога не съм се интересувала кой, какво, кога, как, за разлика от теб, интригантко! Освен това, явно силно те вълнувам, щом пишеш такива дълги мнениия за мен и на всичкото отгоре ме ме каниш да ме видиш (не беше във ведомствено кафене, разбира се, но все пак сигурно още ти е мъчно, че отказах).



Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: dalya_night]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано14.06.09 22:53



Мда. Атинянката съм.
Многото шум за нищо се компенсира с малък шум за нещо.


Мъжете може и да са свине, но ги обичам.
За преживяванията ми - донт уори.
Правилният край на камшика го хващам обикновено ежедневно.

И аз не те харесвам

мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Редактирано от Aтинянkaтa Taйcън на 14.06.09 23:16.



Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: Karea]  
Автор dalya_night (())
Публикувано14.06.09 23:01



стига квича , още пиша
пиша квото мисля и чувствам



Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: dalya_night]  
Автор Karea ()
Публикувано14.06.09 23:02



Не пиши, а ходи да си клъцнеш зелката, щото не позна! За кой ли път...





Тема Дал,нови [re: dalya_night]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано15.06.09 01:26



Вярно е, че те обичам много - и е вярно, че е трудна любов това.

Нямам друг приятел, който да е толкова различен от мен, който да ми е толкова непонятен на моменти и с когото толкова често да ставаме на кълбо. Освен това ти си единственият човек на света, когото често изпитвам остро желание да прегърна и фрасна едновременно.

Понеже гледам, че за себе си не си писала, ще използвам случая да спомена, че ти си ужасно талантлива, прозорлива, реагираща, откликваща, умна, сетивна и ярка. Имаш главозамайваща енергия - истинско перпетум мобиле си - и си безкрайно храбра, принципна, всеотдайна и грижовна. И макар често да се правиш на стръвница и юнак, всъщност си ужасно добър, нежен и обичлив човек, което е най-хубавото у теб.

И не, че искам да те дразня, но наистина смятам, че Тана е страхотен човек и приятел, нищо, че не е взаимно - аз пак го харесвам. И Нострадемон харесвам. И теб също.



Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: dalya_night]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.06.09 08:21



А така! Набута ме да сменям ламарините на таратайката!



Вземи ме ти в отбора, ама ако не ти проглуша ушите с клаксона, Алиса да не съм!

п.п. един глас за тана боамбо - гледам ,че си го нарочила. Има хляб в него, мисля.



Тема Re: Клубарки по списък (за коментар)нови [re: ABe]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано15.06.09 09:02



Няма да плюя никого. Ще изброя само тези, които ме кефят:

impulce, разбирам, dymo, Lady Morgana, Втасахме_я, Apassionata, monetka.

Може да има и други сладурчета, просто не се познавам добре с всички.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.