Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема тука може ли и онтопици да се пускат?нови  
Автор ъpл ()
Публикувано06.06.09 08:35



бе, човърка ме в последно време един все по-разпространяващ се казус из соцялната действителност: другаруването м/у неошкембил се душевно 20+ младеж и узряла 30, че дори 40+ какичка. едно време, когато попадах у тая категория /на младежа, не на какичката/, понеже ми се случИха да изживея неколко такива казуса, си мислех, че щот тва зарад презумпцията за постоянно стърчаща пишка другарките с такъв възторг им е вкусно /тва защо те са вкусни е друг въпрос, който не е обект на настоящото изследване/. обаче, ся кат минА време, кат почнаха да ми растат косми от ньоса, като ме обзе духовната затлъстялост, от обективната позиция на страничен наблюдател кат можах да погледна, си викам, че кат се знам какъв съм недодяланик, едва ли ловката пишка и мачовските ми неепилирани гърди са били нещата, коита са ме правели конкурентен на традиционните партньори. и стигнАх до извода, че вероятно необръгналото младежко дръзновение като антипод на самодоволния скептицизъм /в най-добрия случай; щото даже в повечето случаи скептицизмът е недоволстващ, което си е чиста проба мрънкячество/ се явява решаващ във въпросните ситуации. ся... верно, че има и случаи, в които леличките почти като на жиголо гледат на по-младата придобивка, верно и че доста често по-скоро нестандартността на връзката сама по себе си се явява достатъчно силна захранка за съществуването й, обаче ми се струва, че точно тая причина дет споделих по-горе прави съществуването на такива двойки да изглижда резонно и - много често - красиво. м?



Тема Re: тука може ли и онтопици да се пускат?нови [re: ъpл]  
Автор Suzanna (кукумицин)
Публикувано06.06.09 09:46



много е яко, когато някой се опита да вади правило от индивидуалните си преживявания...
отговарям ти от жал, че не ти обръщат внимание



Не съм от тук и съм за малко...

Тема Мчинови [re: ъpл]  
Автор Taнa Бoaмбo (нерез-педофил)
Публикувано06.06.09 09:47



да, ти какво си мислеше?

шест ратанови тояги по гол задник за невъзторжен начин на мислене





Тема Re: тука може ли и онтопици да се пускат?нови [re: Suzanna]  
Автор Taнa Бoaмбo (нерез-педофил)
Публикувано06.06.09 09:48



Яко е зер, ти да се сещаш някой или някоя да НЕ правят така? Щото аз не..



Тема Re: тука може ли и онтопици да се пускат?нови [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор Suzanna (кукумицин)
Публикувано06.06.09 09:50



аз спрях да го правя (много често) след пубертета... но аз съм почти идеална, тва е ясно...

Не съм от тук и съм за малко...


Тема Re: тука може ли и онтопици да се пускат?нови [re: Suzanna]  
Автор ъpл ()
Публикувано06.06.09 09:50



абе в тоя клуб нема ли некъв възрастов ценз за писане

?



Тема Re: Мчинови [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор ъpл ()
Публикувано06.06.09 09:52



хм... по-скоро наградата е рога... макар пак да опрях до личен опит, както ме набелезА малката кучка





Тема Re: тука може ли и онтопици да се пускат?нови [re: ъpл]  
Автор Suzanna (кукумицин)
Публикувано06.06.09 09:55



ако беше чел зайче в чашка и wika щеше да те е срам да говориш така...да не споменаваме, че е досадно...
иначе - уважавам романтизма ти, но преди всичко си е ставАло дума за младежката ти пишка (по всяка вероятност). за възникналите в последствие любови....няма да говоря, само Обърни внимание на думата "впоследствие"

Не съм от тук и съм за малко...


Тема Тазнови [re: ъpл]  
Автор Taнa Бoaмбo (нерез-педофил)
Публикувано06.06.09 09:58



малка кучка, викаш? Яз мислим, дека е горнокреден евстрептоспондил на средна възраст



мож да умиргаш, въсторженият начин на мислене трябва да е последното, с което да се разделиш.. факт. Давиш се, обаче бълбукаш забавно, збийш?



Тема Re: тука може ли и онтопици да се пускат?нови [re: Suzanna]  
Автор Taнa Бoaмбo (нерез-педофил)
Публикувано06.06.09 09:59



След пуберИтета друго освен прогресиращо мухлясване няма... докъм четирийсеидесетия лазарник






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.