Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Любопитен съм...нови  
Автор Фpeди (evil)
Публикувано30.05.09 16:42



И понеже съм убеден, че не само аз съм любопитен по този въпрос, а и доста от клубарите също... пускам едно питане към Киро.

Цитат:

В клуба да могат да пишат само предвариутелно одобрени клубари, както вече бе сторено в няколко от клубовете и резултатите са ПОВЕЧЕ от отлични.

За кои клубове става въпрос?

You have not power over me...


Тема Re: Любопитен съм... [re: Фpeди]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано30.05.09 16:51



в някои от окултните клубове - Йога, Кастанеда го въведоха и мисля в История .

може да има и други клубове.


а бе аз от месеци не чета в тоя клуб, ама днес понеже съм 'вързана' от рали Варна ровя насам натам - погледнах в тоя клуб и какво виждам- трагедии, паники, сакън какво е това което иска администратора и май с дни това ще ви е ГЗС-темата.



Тема Re: Любопитен съм...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано30.05.09 16:55



Ахааа. То за това "Кастанеда" е мъртъв... Колко жалко!

В тая връзка гледа ли "The Limits Of Control"?



Кураж, не сме сами!

Тема Re: Любопитен съм...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Фpeди (evil)
Публикувано30.05.09 16:56



История? Някога проявявах интерес към този клуб. Четях и пишех. С предишен свой ник. Ако клубът наистина е направен да одобряват всеки нов пишещ то аз никога повече няма да постна там нищо.

You have not power over me...


Тема Re: Любопитен съм...нови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано30.05.09 16:57



Нищо му няма на Кастанеда- добре си е клуба.

Филми не гледам. Нямам време .



Тема Re: Фреди,нови [re: Фpeди]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано30.05.09 16:57



Фреди, в История няма такова ограничение. Там всички могат да пишат.

Редактирано от FilerO99 на 30.05.09 16:57.



Тема Re: Любопитен съм...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Lady Likes Sex (по мъж)
Публикувано30.05.09 16:58



Ама къде ходиш бе душа?





Тема Re: Любопитен съм...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано30.05.09 16:58



В отговор на:

Нищо му няма на Кастанеда- добре си е клуба.



Лека му пръст, дето се вика.

Кураж, не сме сами!

Тема Re: Любопитен съм... [re: Фpeди]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано31.05.09 03:43



Фреди, надявам се, че няма да ми се сърдиш, ако използвам темата ти да попитам и аз нещо - понеже е също процедурен въпрос, а няма смисъл да пускам специална тема.

Въпреки че не съм от ежедневните присъствия тук, пиша в този форум от минимум 6 години. Лично съм участвала в избирането на Саг и Морфиус, Дакота го знам, че е пич, а с Киро сме стари приятели от близо десет години. Накратко - винаги съм имала пълно доверие в "ръководството" и никога не съм се съмнявала, че форумът се модерира обективно, справедливо, пестеливо и демократично. Нещо повече - участвала съм в защитата на модераторския екип, когато се е случвало някой да се заяжда с тях.

Днес за първи път ме заля някакво смътно и гадно усещане, че нещо не е наред. През последните дни цели теми мистериозно изчезват, без никакво обяснение, пишещи тук хора получават бан - също без (видима) причина и без обяснение. При директно зададен въпрос кой и защо го прави, никой не отговаря.

Въпреки че форумите не са сред ключовите ми житейски приоритети, в този клуб имам много приятели, с които тъкмо тук сме се срещнали. Има и много хора, които не познавам, но ми харесва да ги чета. Затова ГЗС не ми е съвсем безразличен. Тези, с които се познаваме отдавна, знаят, че по правило не се меся в подобни дебати и имам страшно висок праг на толерантност - почти към всичко. И щом дори на мен ми е направило впечатление, значи наистина нещо не е наред.

Та искам да получа някакво обяснение - от модераторите и/или Киро. Искам да знам защо се трият толкова теми, по какъв признак се подбират, защо Нострадемон и Мизрахи имат бан? Защо не отговаряте, когато ви се задава пряк въпрос? Какво става?



Тема Re: Любопитен съм...нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано31.05.09 08:07



... demek в тези дето има 5 активни човека... ?

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.