Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Може линови [re: dePhil]  
Автор sisita (Lady)
Публикувано22.05.09 13:02



Така вече ми харесва!





Тема Re: Пример за "доблестна екзекуторка" чакам?нови [re: dePhil]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.05.09 13:11



Много лесно се подвеждаш по изказа, след като си вече предубеден.


Като прочетох внимателно, каквито линкове си дал, поне три пъти свалих забрадка на другаря Франкъл. И откъде следва, че да окуражиш, нахъсаш за среща със смъртта ближния си, да го вдъхновиш да да запее пред бесилото или газовата камера, е кофти описание? Оттам, че описано с тези думи, а не с поетичното "той им вдъхвал кураж и давал утешение", ти прозвучало непочтително?
Всъщност, не знам, може и от невежество да съм приписала и тази заслуга на човека, водена от предположението, че не е бил просто оцеляващ наблюдател в концлагера, а активно е използвал уменията си в помощ на хората, които са били пречупени или на ръба на пречупването.

или да го имплицираш за намигащ, към люпещата пуканки аудитория, участник в нацистките експерименти
Специално за твоя кумир писах съвсем друго - че неговият ред, разбирай, на неговата теория, идва и носи голяма полза на жертвите на нацистките психоексперименти, на душевно травмираните, след като ДРУГИ вече са нанесли травмата. А изречението в червено си е твоя груба интерпретация.

Посипвам си главата с пепел след тежките ти упреци и отивам в ъгъла да тренирам любов към педофилите и развратниците. Да не пропусна и изнасилвачите.

п.п. Пояснение:
Пуснах ти намек, че в темата на Тошко си навлече одеждите на чичко Франкъл чак, след като нациекспериментът беше свършил своето.
Не ме изненадва, че си трансформирал намека за твоето участие в камък, метнат директно по кумира ти - по-удобно е да приклекнеш, когато те целят, а когато камъкът улучи статуята зад теб, да обвиниш стрелеца във вандалщина. При това е в духа на настоящата тема.



Тема Re: Нтц - Еsse!нови [re: dePhil]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано22.05.09 13:31



Уай нот





Тема Re: Пример за "доблестна екзекуторка" чакам?нови [re: Aлиca.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.05.09 13:32



Алиса , Фил наш е способен човек
Той може да те убеди че е целесъобразно да си нарежеш вените в името на кауза за която си чула сефте днес на поне три места


Такъв ни е , молодец.
Твърде ми е литературен , яко тегли локумите , от хиляда кладенеца вода носи да бърка боята да боядиса хоризонта в резеда ,обаче любовта ми към него ме стиска за гушата да влизам в дискусията , пък и втора тема от 420 мнения-благодаря



Тема Re: А моята конотация е към Разколниколвитенови [re: sisita]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.05.09 13:46



Пътят на изкуплението минава през каторгата. А на Разколников просветлението му, доколкото си спомням, вървеше в следния ред: осъзнаване на греха - покаяние - действено покаяние чрез доброволно признаване на вината - приемане на наказанието като път към изкупване на греха и спасение.



Стига Достоевски, че ще ме върнат на втори поправителен заради него.



Тема Re: А моята конотация е към Разколниколвитенови [re: Aлиca.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.05.09 13:48



вие направо нямате връзка с друго освен литературата....
кво покаяние , хората са абонирани и в затворите имат повече приятели отколкото навън....
докато излезе и еле го пак е вътре-обикновенно за същото....
ма добре , пишете си





Тема Re: За козлите и хората...нови [re: Лилит]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.05.09 13:52



И сега ме е срам много от това, което съм написала за него. Толкова да ме впечатли и възхити биографията на този човек, а заради едното натриване на глупавия ми нос, да ме обвинят в подигравка.



Отивам да си изгледам пак "Животът е прекрасен" - там поне има чувство за хумор.



Тема Re: Пример за "доблестна екзекуторка" чакам?нови [re: dalya_night]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.05.09 14:07



Тестерът - "инквизитор" - кой ще се закачи за Иван Карамазов - аха, ясно, интуицията не ме е подвела, свърши работа.



Майстор на перото е Фил, а аз обичам литературата, но не отказвам бахура.



Тема Re: Пример за "доблестна екзекуторка" чакам?нови [re: Aлиca.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано22.05.09 14:12



фил може да убие, софтли килинг , тва е нещо като литературен пилинг , той обича купешките англицизми , , аз подозирам че той е изтрепал динозаврите с литературно четене преди 65 милиона години.....
добре че акулите тогава са се гмурнали надълбокото , та са оцелели....





Тема Re: А моята конотация е към Разколниколвитенови [re: dalya_night]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.05.09 14:13



Оммммкаме си за нирвана, бре. Зер, Тошко не ни е в къщите, пък и от клуба зачезна. Дали чете и си води записки в момента?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.