Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Не баш съвсем оф [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор wire live wide (хубава)
Публикувано22.05.09 11:03



Не може. Онождането е акт на любов





Тема Re: Не баш съвсем оф [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано22.05.09 11:04



Съгласна. Но когато си забраняваш сам, причината е моралът и ценностната ти система. А те са плод на възпитанието, което си получил. Предполагам, че преди да се изяде прословутата ябълка, сме били способни на доста мерзости, при това без пристъпи на гузна съвест.



Тема Re: Еsse homo! [re: _Sheherezada_]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано22.05.09 11:05



по простата причина, че няма как да ти забие ляво кроше, не за друго.


Ама моля ти се. Каква е тая дискриминация?!

Възмутена съм до дън душа!

За ДеФил - "ессе", бе Чете се "екце". Сори за редакторската намеса, но тук все пак знаят, че съм куку на тема латински.



Тема Re: Еsse homo! [re: Бpeт]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано22.05.09 11:08



Кой ти се вижда дискриминиран?

Ако е жената, понеже я обявявам за физически слаба, веднага натъртвам, че по-долу съм казала, че става дума за един леко отминаващ период. Днес много жени могат да набиват крошета. И дали се лъжа, имам чувството, че те не ще да са от интригантките?



Тема Re: Еsse homo! [re: _Sheherezada_]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано22.05.09 11:13



Аа, не се лъжеш



Освен това има и крошета в преносен смисъл. Да не се бъркат с "вадене на душата с памук" - крошета са си. Те също са за предпочитане пред интригите.



Тема Re: Еsse homo! [re: _Sheherezada_]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано22.05.09 11:28



Съгласен съм.
Харесва ми това, което казваш, а и как го казваш - също.

И май полечка ще приключим с това, с което започна раздора -
различията не ни правят нито по-добри, нито по-лоши,
просто ни полагат различни пътечки към това, да сме Хора, не?



Лек ден!

~*~

Тема Нтц - Еsse! [re: Бpeт]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано22.05.09 11:34



Верно, че има и по-добри начини да кажеш "да бъдеш човек", ама щяхме да загубим и играта на думи, и трънените конотации, си мисля плахо аз?



Дай да измислим по-хубава фраза - какво по-хубаво от такива лежерни упражнения в петък?

~*~

Тема Re: Еsse homo! [re: dePhil]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано22.05.09 11:34



Абсолютно


Денят е прекрасен и дано за всички клубари бъде такъв



Тема Re: Нтц - Еsse! [re: dePhil]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано22.05.09 11:37



Аха, инфинитива си имал предвид



Лежерни упражнения, викаш, ама вчера решавах един приемен тест за след 7-ми клас и изгубих вяра във величието си в областта на синтаксиса

(останалите, не четете, знам, че ви облива скука, ваш си проблем)



Тема Re: Франкъл. Виктор Франкъл. [re: dePhil]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано22.05.09 11:48



Помниш ли, когато

те заподозрях, че Франкъл се е преродил в теб?

За Франкъл нямам какво да добавя - освен, че ме правиш щастлива, като го обичаш и ти - още една причина да те обичам, макар че си имам достатъчно.

Но искам да ти препоръчам едно друго четиво, което меко казано ме разтърси:



Това е може би най-дълбокият, проникновен, красив и истински анализ на мъжката същност, който някога съм чела - и всъщност косвено отговаря на доста от въпросите, които е задал авторът на темата. А най-прекрасното на книгата е, че просто търси (и намира) отговори, без да съди.

Имам я и в електронен вид на руски, ако някой се интересува, а не я открива на български.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.