Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Не разбира се [re: Aйшa]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано21.05.09 19:26



Ако теб те вържат, примерно и те овлажнят - това ще означава ли доброволност?

Възбудата е комбинация от физически и психически дразнители, а не израз на свободна воля.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Не разбира се [re: Koм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.05.09 19:29



Няма как да ме свършат против желанието ми.
Това и питам. Така ли е и при вас?



Тема Това е съмнително [re: Aйшa]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано21.05.09 19:35



но е друг въпрос - аз говорех за възбуда, а не за оргазъм. Нас - на теория - могат да ни "свършат" въпреки желанието ни.

В този смисъл - това, че на Тошко му е станал, когато дребната се е показала гола е съвсем в реда на нещата. Ти обаче - май го прие за 3/4 извършено престъпление.

Не би било в реда на нещата да го използва това, дето му е станало.



И обратно на това, което ти мислиш - дори и след като ти стане е напълно нормално да се контролираш. Милиарди мъже го правят всеки ден по няколко пъти на ден.


________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Това е съмнително [re: Koм]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.05.09 19:46



Значи ставането е неконтролируем безусловен рефлекс, който си тече въпреки вас?


... Къде са онези жени, които имат за комплимент ерекцията

Мисълта ми беше, ако във вагината на изнасилвачката има сперма, може ли да става дума, че мъжът е изнасилен.
Защото така излиза, че може да се измъкне и всеки изнасилвач: "ами тя ме изнасили".



Тема Франкъл. Виктор Франкъл. [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано21.05.09 19:57



Мракът не се лекува с размишления, Тана.
Със Светлина се лекува.
И - с вътрешно спокойствие, кажи му още, ако искаш - вътрешна хармония.

Виктор Франкъл е имал подобни на твоите размишления, при това - бидейки в концентрационен лагер.
Прочети го, ако НАИСТИНА горните си думи ги написа със сърцето си:


Величието на Човешкия дух наистина изумява и оставя без дъх понякога (уви, обикновено след като тъмната страна на този дух е свършила доста).
Та, за мен - този светъл мъж е една от най-великите личности, раждани някога. Ако и да го няма по кръстословиците и ширпотребните конспекти.

Не мога да кажа, че изцяло приемам начина му на мислене, но - дълбоко го уважавам.

Към думите му, бих добавил само едно - с или без смисъл на живота - ти си тук и сега. И имаш ИЗБОР. Много избори, всъщност. Прави ги.
Пък и дребните неща - също.

Бас ловя, че ако ей сега в събота станеш по-рано, сложиш една слънчево-свежовъздухова-птичкопееща усмивка, па запретнеш ръкави и слезеш да поразчистиш около входа/блока/улицата - все някоя съседка ще сконе да помага.
Моите поне - слизат. Усмихни им се и на тях и почистете. Пък дори и да не слезе никой - какво от това. Така или иначе - имаш найважното - себе си и усмивката си.
Дори и Франкъл няма да ти трябва.

~*~

Тема Re: Не баш съвсем оф [re: Aлиca.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано21.05.09 20:03



айде, поредната отвинтвачка на глави и изпълнителка на наказания, абе спрете се най - после бе, баси





Тема Re: Това е съмнително [re: Aйшa]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано21.05.09 20:06



Ами - понякога - да, разбира се - тече си въпреки нас.

Естествено - ако се стремиш да го подтиснеш - ще успееш, ама това иска доста повече концентрация от това да ти стане.
Ако една изнасилвачка му приложи физически дразнители - съвсем не виждам как ще стане.

Изнасилване, извършено от жени е много голяма рядкост. Първо - жената не е толкова физически силна, че да си наложи волята и второ - от какъв зор да го прави, като може просто да си го поиска и ще го получи.

Което не оправдава женската педофилия ни най-малко. Дали на някой са му свалени гащите насила или нежно - няма никакво значение. То и педофилията при мъжете често не е съпроводена с физическа принуда.


________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема "Братя Карамазови", глава "Великият Инквизитор" [re: Aлиca.]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано21.05.09 20:34



"Тези, които плачат, докато режат глави." - интересно и дълбоко нещо каза и ми припомни за един велик Човек и още по-велик Инквизитор.

Страхът от наказание не предпазва човек от Мрака в него. Ама грам.
Страхът го избавя - "от великата грижа и страшните сегашни мъки на личното и свободно решение".

Няма доблестни инквизитори, мила.

За всички, които имат 30ина минути и са със спокойна глава:



Благодаря ти, че ме накара да си го спомня.

"Аз напуснах гордите и се върнах при смирените, за щастие на тези смирени. Това, което ти говоря, ще се сбъдне и нашето царство ще се съгради. Повтарям ти, още утре ти ще видиш това послушно стадо, което по пър­вия мой знак ще се хвърли да притиква горящите въгле­ни към твоята клада, на която ще те изгоря, защото си дошъл да ни пречиш. Защото, ако е имало някой, който да е заслужил най-много от всички нашата клада, това си ти. Утре ще те изгоря."

~*~

Тема Тао, Айша - вместо да губите време с гугъл - [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано21.05.09 20:45



що не се поразровите във общите филми на Деми Мур и Майкъл Дъглас, м?
Току-виж си припомните нещо, че даже и по кината го даваха.

Иманно тази тема, как жена може да изнасили мъж, е разработена (доволно добре) и не оставя ама никакви съмнения, дали и как може.
Ако и да е филм.

~*~


Тема Re: Не баш съвсем оф [re: DarkSide]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.05.09 21:01



Едва ли ще отрежа нечия глава действително, ако детето ми се прибере отнякъде ужасено, изплашено и отвратено от възрастен, на когото е имало доверие.
Но, вярвай ми, ако можех да се върна назад във времето, чак до невинната си детска възраст, нЕкои Велики "добродушковци" биха пищяли от ужас. Крушката /на реакциите/ винаги си има болезнено изживяна опашка, Дарки. Искрено ти пожелавам да не стават инфекции с децата ти. Или поне ти да не разбираш за тях. Аз на близките си съм спестила някои работи, за което не съжалявам и до днес.

Жените в клуба не ви пестят вероятности, за което не мога да ги осъждам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.