Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Не баш съвсем оф [re: Aйшa]  
Автор Taнa Бoaмбo (нерез-педофил)
Публикувано21.05.09 17:44



Май нагазихме до уши в шит. Ако се вярва на "Голият обяд" на Бъроуз, човек еякулира и като го обесят, пък това едва ли ще е доброволно. И в случая еякулирането сигурно не е във връзка с това сам ли се е обесил, или са го обесили





Тема Re: Не баш съвсем оф [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.05.09 17:46



Което значи, че ерекцията и еякулацията са въпреки вас?
До колко са контролируеми и доколко не?
В екстремна ситуация се знае и че човек пуска урина и изпражнения. Или пък повръща. Но по принцип това са овладяеми рефлекси - до един момент.
?



Тема Re: Не баш съвсем оф [re: Aйшa]  
Автор Taнa Бoaмбo (нерез-педофил)
Публикувано21.05.09 17:50



Именно. Същият Бъроуз си умира да описва и такива неща. Ама и него си го бива, като се знае, че застрелял жена си, докато си играели на Вилхелм Тел



Ако си спомняш, двамата шемети, дето очакват Годо, също разсъждават дали ще им стане хубаво, ако се обесят, като е знайно, че ще получат ерекция при обесването. Ама тука сме съвсем оф, това си е съдебна медицина, баси



Тема знаеш ли [re: _Sheherezada_]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано21.05.09 17:52



Преди малко те четох някъде другаде... само искам да вмъкна нещо: ти си много красив човек.



Тема Re: Не баш съвсем оф [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.05.09 17:53



Бъроуз е бил хомосексуалист и то от коравите, следователно не може да се приеме за меродавен.
Има връзка с темата ти, защото ако се признае, че нещо е извън контрола на някого, то тогава трудно може да му се търси вина и отговорност.
Попитах те също, как се установява, че един мъж е изнасилен?
Освен ако не е анално, кое е критерият?



Тема Re: знаеш ли [re: Obstinacy]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.05.09 17:55



И аз смятам така.



Тема Ама [re: Aйшa]  
Автор Taнa Бoaмбo (нерез-педофил)
Публикувано21.05.09 17:55



откъде да знам аз? Нямам си и понятие. Дай да проверим у Гуглето...



Тема Re: Не баш съвсем оф [re: _Sheherezada_]  
Автор Taнa Бoaмбo (нерез-педофил)
Публикувано21.05.09 17:56



Някой беше рекъл, че не може да се забрани на човек това, което той не си забрани сам.



Тема Re: Ама [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.05.09 17:56



Сега няма, но ми е интересно, позамислих се покрай тези обсъждания.
Но ти все пак си задавал само въпроси в твоята тема.
Нямаш нито една версия, а пишеш интересно.
Виж сега, че доста хора май изтрещяха.
Дай нещо по-жизнеутвърждаващо





Тема Re: Не баш съвсем оф [re: Taнa Бoaмбo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.05.09 19:03



Като се подхванахте покрай тоя Тошко, та чак не се спряхте!


Четох цялата тема от самото начало и набирах на подхилвачите не по-малко от Далия и Айшето, но да пиша - няма сми, те писаха заради всички жени и майки под слънцето.
Тези питанки, дето ги задаваш, отдавна ме терзаят и не намирам отговор. От една страна, не слагам цялото мъжко войнство под подозрение, но на педофил/педофилка не знам какво искам да му направя, ако ми се изпречи! Напук на цялата ми миролюбива християнщина. Ето, котаракът от Варна остана разочарован, че нито една жена не го подкрепи в неговата история с момченцето и опипващата го чужда майка. Първо ми идваше да заявя, че ако някоя побъркана приложи този номер на моето момченце, лично ще и отвинтя главата. После започнах да се питам какво точно ще направя и какво ще постигна/оправя с един бесен скандал, побой, съдилища или дори от кротка проповед за моралните ценности в този живот. Ми тя, белята сторена. Всяка разправия или опит за призоваване към здрав разум спокойно може да мине през виновните уши... до следващото извращение.

Когато си изпълнител на заслужено наказание за извършено или дори замисляно престъпление срещу любовта и доброто, не оставаш чистичък и по-добър от извършителя. Номерът е дали ти стиска да поемеш върху себе си този товар и да нагазиш в лайната или да потопиш ръцете си в кръв, за да спреш/предотвратиш злото и дали ти стиска да живееш докато тъпчеш земята с това, което си сторил по необходимост или си пазиш ореолчето и крилцата неопетнени. Разликата между перверзната гадина и тебе може би е само тази, че гадината изпитва удоволствие от извършването на грях, а ти извършваш подобен грях спрямо него, плачейки. Светът може и да не забележи разликата.

На тебе стиска ли ти, ако чуеш писъци от необитаем строеж, да влезеш навътре и да треснеш с един винкел по главата изрода, който изнасилва дете?
Или ще отминеш, защото това не е твоя работа. Или ще го потупаш кротко по рамото и ще го помолиш да спре, след което ще му прочетеш кротко едно конско евангелие? При положение, че ако го млатнеш и го оставиш на място, вероятно те чака затвор и мангали с тунинговани уйове в затвора?

Много се газирахте срещу Айша и Далия, но в случая открихте стрелба по доблестните инквизитори. Тези, които плачат, докато режат глави.

Подпичкосващата се публика, хихикащите и Дарковите врясъци в и след оная тема няма да ги коментирам. Сеирджиите и търсещите изгода в нападението след кървавите гладиаторски борби са по-противни и от екзекутираното изчадие на арената.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.