Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Мъжът и спортътнови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано21.05.09 14:54



Един 37-годишен мъж (повечето в мъжки род тук, са минали тази възраст, а останалите, които не са я достигнали може би изглеждат сякаш са я задминали), е задължително да спортува. За да е секси, а и за да е секси отзад.

Това ще му даде енергия, ще повдигне тонуса и т.н.
Важно е обаче какъв спорт ще избере.
Тенисът е препоръчителен. Доказано е, че тенис играят интелигентните хора.
Разбира се, става дума за тенис на корт, не за тенис на маса или джобния тенис.
Футболът е за всички, всеки може да рита, някои не могат, но пак го правят. Много е масов и е някак страст на по-семпли персони.
Фитнесът пък е скучен и няма специфичния за нормалния спорт хъс. Не се изискват никакви умения.
Та вие .............. , спортувате ли?




Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Obstinacy]  
Автор Cвeтa_3мия (драма)
Публикувано21.05.09 14:57



Моят мъж спортува пред телевизора по време на английското първенство. Упражнява се предимно по бързо крещене, внезапни подскоци на височина, хващане за главата с две ръце, хвърляне на дистанционното за норматив уцелване на екрана и отвреме - навреме чупене на едри предмети без екипировка. Много добре му се отразява, макар че когато отборът му загуби понякога не ме огрява вечер...



Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Cвeтa_3мия]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано21.05.09 14:58



Каква невероятна футболна драма.
Ти как издържаш на всичко това?



Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Obstinacy]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано21.05.09 14:58



да спортувам, тенис на корт:))))) разходки , леко бягане в парка с мъжа ми и компания, плуването ми доставя удоволствие, а ти какво спортуваш?



Тема Re: Мъжът и спортът [re: Obstinacy]  
Автор Cвeтa_3мия (драма)
Публикувано21.05.09 15:00



О, и аз съм фенка, така че нямаме никакви проблеми

Даже е забавно.
Е, определено не беше по време на двата финала за Шампионската лига, когато играеха Ливърпул срещу Милан, но това е друга тема.



Тема Re: Мъжът и спортът [re: dymo]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано21.05.09 15:02



Димооооо, темата е "Мъжът и спортът". Таман бяхме поспрели да те подозираме в мъжественост и ти пак ни палиш фитилите





Тема Re: Мъжът и спортът [re: _Sheherezada_]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано21.05.09 15:04



да видях, но искам и аз като жена да се впиша

каква е тази дискриминация сега



Тема Re: Мъжът и спортът [re: Obstinacy]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано21.05.09 15:07



Колоездене - прави тесно дупето, нали тва искаш





Тема Re: Мъжът и спортът [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано21.05.09 15:09



Да ти кажа, колоезденето никак не е мъжко, според мен.
А дали твоето дупе е тЕсно, мен не ме вълнува особено.





Тема Re: Мъжът и спортът [re: dymo]  
Автор _Sheherezada_ (ухание)
Публикувано21.05.09 15:12



Ама чакай, в случая ти се явяваш дискриминаторка, веднъж да има тука нещо само за мъже и ти и него искаш да им вземеш, недей, остави ги да побъбрят за лежанки и туй онуй






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.