Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Ф.]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано21.05.09 16:49



Да, помпа се мускулна маса, но от изключително ниско качество
ти какво разбираш под качество?



Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Apassionata]  
Автор Ф. ()
Публикувано21.05.09 16:51



Че то професионалното - не е спорт. Това си е бачкане.



Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Aйшa]  
Автор Karea ()
Публикувано21.05.09 16:51



На мен пък ми писна от обобщения, Айша! Аман, бе! И за теб се отнася!

Не стига, че наежихме всички мъже в оная флеймърска тема (адмирации на тошо, между другото, досега никой не е успявал в такава степен), а сега ще ги правим на парцал, само защото не играят снобарски тенис.




Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Karea]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.05.09 16:53



О, дреме ми, щом е така


КакъФ мъШ е тва, щом ще вземе да цинкя, че някоя си не му одобрявала тениса



Тема Re: Мъжът и спортът [re: caiko]  
Автор Ф. ()
Публикувано21.05.09 16:56



да има и бързина, сила и гъвкавост. Като цяло да съответства на възможностите на организма да я захранва при реален спорт. Да не се деструктурира така бързо при спиране на тренировките, както мускулната маса натрупана от фитнеса.



Тема коментари: [re: Obstinacy]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано21.05.09 16:57



тенисът на маса е създаден за разтоварване на работническата класа - нито имат игрища за някакъв спорт в квартала, нито спортни умения (откъде да ги вземат, като сега идват от село), що да не им сложим една маса в тимнастическия салон.

Масата е сгъваема, та няма да пречи на по-така хората, като искат да си играят друг спорт.

Тенисът е спорт за едновремешни снобари, новобогаташи от индустриалната революция. Иначе е бил невинно детксо занимание за аристократичните семейства.

Бадмингтонът е толкова спорт, колкото и народната топка, но нейсе. Това е вариант на тениса за слаботелесни.

Полото е измислено от скучаещи английски офицери в колониална Индия. В момента поло се играе предимно в САЩ и в Австралия и Н. Зеландия. Все бивши колонии, които смятат забавленията на низшия офицерски персонал на Империята за много аристократично занимание.

Плуване - бе, плувай ти по час-час и половина 3-4 пъти седмично, ще те питам аз после как ще се въртиш гола пред огледалото и ще ти святкат очите.

Стрелбата не е спорт, който ти поддържа тялото. Точното стрелянето е просто дар божи + малко практически упражнения.

Голфът - играят го български парвенюта. При това го правят лошо.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.


Тема Re: Мъжът и спортът [re: Karea]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано21.05.09 16:57



Много агресивна си станала. Все ми е тая дали ще играят снобарски тенис. Важното е като се съблекат голи да изглеждат добре. Щото при повечето май не е така.



Тема Re: Мъжът и спортът [re: Obstinacy]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано21.05.09 16:58



Еми аз съм тренирал и тенис и футбол, та не знам...



В отговор на:

Нямаш физически допир с другия играч, не се налага да му търпиш гадните номера, псувни на сантиметри от лицето си, няма как да ти лъха на пот...



Всяка путка и всеки гей се плашат от това, ясно ми е. Но ти прощавам, няма как да си наясно.


В отговор на:

Всички, които имат пишка, от малки са учени, че трябва да играят футбол. За да удовлетворяват нуждите на неудовлетворения "мъжкар"



Това е аргумент на някаква хистерична женица. Съвсем ясно, еднозначно и напълно убедително съм написал на какво се дължи популярността на футбола и не възнамерявам да се повтарям.
Пък и е ясно, че не говорим за гледане на футбол.


В отговор на:

В повечето случаи е хоби на хора, които умеят повече да псуват и мразят, отколкото да бъдат верни приятели.



Изненада ме! Не знаех, че толкова неадекватни изказвания са ти присъщи. Как може човек, който е в състояние да подаде голов пас, да мрази? Ксенофов разбира се е тенисистът. Може ли тенисист да подаде - не! Той се интересува само от себе си и собствените си егоистични представи за удовлетворение. За това е посредствен ебач и не може да се наложи при никой партньор, тък като значението на думата "партньорство" му е неизвестна. Сексът за него не е нищо повече от едно неистово, едностранно и абсолютно праволинейно блъскане, като се стреми да се реализира от първия удар (ас). Взаимството е нула - всичко е съперничество! За това и, макар че е издръжлив и потентен, връзките му се изчерпват бързо и му се налага да скача от един сексуален партньор на друг , профитирайки единствено и само от мита около себе си (в който виждам и ти вярваш) и евентулано от парите си. За пример - Борис Бекер.
Талантливият футболистът за сметка на това е майстор-ебач, който може да задоволи (и респективно задържи) и най-капризната жена, дори тя сама по себе си да е суперзвезда - да речем манекенка на световно ниво или поп-певица, и да е фрашкана с кандидати и свръхжелана. Той може бързо, може и бавно. Може когато е важно да се върне или да тръгне изненадващо в контратака. Може да вкарва статично може и от игра. Вкарва мощно, с фалц или триково, а ако трябва и с плонж или шпагат, с надиграване или изненадващо. Може да подаде в ключовия момент на партньора, но и да поеме инициятивата брилянтно и гладко. Играе с цялото тяло, не се страхува от физически контакт. За пример - Дейвид Бекам.



Но простено ти е. Та нали никога не си ходила с отбора на посещение в публичен дом след победата!

Кураж, не сме сами!

Тема И кендо [re: Цap Изpoд ll]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано21.05.09 16:59



Джелезно е!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: коментари: [re: ABe]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано21.05.09 17:00



Чудесно.
За голфа не съм много съгласна, но няма да спорим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.