Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Obstinacy]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано21.05.09 20:44



Аман - ще се затрием от стереотипи





Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Obstinacy]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано21.05.09 21:01



За сега не ми е необходимо да спортувам за да поддържам форма - дейна натура съм а и не ми се лепи храната!С удоволствие се разхождам на зелено - тва километри, не да пресечеш парка, но рядко имам време.....
Инак мъничко гимнастика, потичване от време на време, плуване, а отскоро яздя - доста е натоварващо но пък е невероятно удоволствие!
Това е......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Лaмa]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано21.05.09 22:29



Зимен ден. Лама се надигнала със семейството и решила да подиша чист въздух на витоша. за целта хванала кабинковият лифт и се вози в него. и по едно време гледа долу- опашка от 70-100м. народ, седи и мръзне и чака ред за седалковия- скиори.
и Лама почва да си мисли: - или тези се правят на аристократи, та висят по опашки на студа, или аз съм тъпа патка. ама ми се струва че аз не съм тъпа патка, та значи тези долу са някакви псевдоаристократи.

и намерила обяснение на гледката, лама се облегна доволно на седалката и продължи да се наслаждава на возенето.......

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано21.05.09 22:58



Това което не ми харесва е, че желаеш да кастрираш деца.

не се сдържам вече да не направя лек разбор на случката:

та значи мизрахито споменава че няма да е излишно да се кастрират деца , които не знаят какво да правят с половите си органи и се размножават не контролируемо. и създават поколение за което не могат да се грижат. с което биха се спестили неудобства на обществото, и евентуално безрадостна съдба на новопоявилите се бебета.
предложение в което има някаква логика все пак.
в отговор на това, ти предлагаш да се прекъсне гръбнака на предложителя. с което той да остане парализиран цял живот, да не може да се самообслужва и вместо да създава продукт, да се превърне в тежест за обществото. предложение в което не виждам никаква логика!!!

след това продължаваш, като одобряваш концлагерите и унищожаването на хомосексуалистите в тях. (тук модератора вместо да се намеси, те подкрепя. нямам думи!) само с тези си думи се поставяш на доста по-ниско ниво от изказалия предложението.
после направо си заявяваш че ако срещнеш мизрахито ще го инвалидизираш. без условия.
доста крайни изказвания, не мислиш ли?

Според моята гледна точка на обективен, безпристрастен наблюдател, би трябвало да се извиниш за тези си изказвания. крайни, непредизвикани до такава степен и доста непремерени. предполагам си изпаднал в някакъв ефект, но вече би трябвало да ти е разминало и да почнеш да разсъждаваш трезво.

а защо реагира като женска в тема за 16годишна курветина, не ми е ясно! ако за тях мога да намеря някакво обяснения, като например че ги е страх вторият им мъж да не пипа щерките им (защото повечето не са изкарали с един съпруг), то за твоите мотиви ми е пълна мъгла!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Obstinacy]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано21.05.09 23:28



Фитнесът пък е скучен и няма специфичния за нормалния спорт хъс. Не се изискват никакви умения.


пфффф ти колко си проста



Тема уникална тема:)нови [re: Obstinacy]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано22.05.09 00:10



храчката е - с/у авторът..
който..освен че е пълна "0" спортово - оброзно казано;)

се пробва - да вметне "мъжкарски" мономентни приоми!
баси:(
кво..те ебка - и какво ебеш(преди спорта)





Тема Re: Мъжът и спортът [re: Б.Ф. Mюнxayзeн]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано22.05.09 00:15



В отговор на:

та значи мизрахито споменава че няма да е излишно да се кастрират деца , които не знаят какво да правят с половите си органи и се размножават не контролируемо. и създават поколение за което не могат да се грижат. с което биха се спестили неудобства на обществото...
предложение в което има някаква логика все пак.



Лудите не измрехте, ей!

-----------------------------------------------

Кураж, не сме сами!

Тема Re: Мъжът и спортът [re: Obstinacy]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано22.05.09 00:48



Да не съм митничар, че да играя тенис .. пфу ..
И футбол не играя, даже не гледам


Топчестите спортове не ме кефят



Тема Re: Мъжът и спортът [re: Цap Изpoд ll]  
Автор Б.Ф. Mюнxayзeн ()
Публикувано22.05.09 00:52



явно не успяваш да ни счупиш гръбнака на всичките....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Мъжът и спортътнови [re: Obstinacy]  
Автор spormtrooper (тим лидер)
Публикувано23.05.09 16:56



шах.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.