Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема 15-годишната Шанталнови  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано19.05.09 13:55



Е, нямаше как да подмина

. Вярно, че щеше да е по-реалистично да го напиша от първо лице като Тошко, но и така съм сигурен, че нещата изглеждат порядъчно драматични, а и консерваторите във Великобритания ще бъдат надминати от тукашните коментари.


Взимат бебето на 13-годишния баща

19.05.2009 12:33
ДНК тестът е показал, че не той, а 15-годишният Тайлър Баркър е биологичният родител на момиченцето


13-годишният ученик Алфи Патън, който от февруари с любов се грижи за своята новородена дъщеря, не е баща на бебето.

ДНК тестът показал, че биологичният родител на малката Мейзи е 15-годишният Тайлър Баркър, съобщава в. "Дейли телеграф".

Историята на невръстния татко влезе в световните медии преди няколко месеца и повдигна дебат в английското общество за сексуалното възпитание на децата и ранната бременност.

Тогава други двама младежи заявиха, че са правили секс с майката на бебето, 15-годишната Шантал.

Нейната майка ги отрече и категорично заяви, че тийнейджърката е загубила девствеността си от Алфи и не е била с други момчета. Той също беше сигурен, че е бащата.

"Аз съм единственото гадже, което Шантал е имала. Заедно сме от две години, следователно аз трябва да съм баща на бебето", отсече той, но на 13 години освен че разбра какво е да си родител, научи и какво е да ти изневерят.

Истинският татко на Мейзи разказал пред медиите, че е правил секс с Шантал, без да използват предпазни средства, и е "ужасен" от перспективата да сменя пелени.

Секретарят на правителствения отдел, отговарящ за децата, образованието и семействата, Ед Болс казва, че първата му мисъл, когато видял снимки на бебето в прегръдките на Алфи, била, че това, което се случва на момчето, не е честно.

Лидерът на консерваторите Дейвид Камерън коментира, че случаят поражда "тревожещи въпроси" за съвременна Великобритания.




Според вас кой повече лъже - жените или мъжете? Кой повече чийтва на Scrabble? Къде чувството за чест е заложено от най-ранна детска възраст? И как бихте нарекли мъж, който не умее да губи (или който те лъже в очите - все същото), освен: путка? Защо ли?!


"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Редактирано от Dakota на 19.05.09 14:01.



Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: Dakota]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.05.09 16:40



Въпреки това, че едва ли осъзнават каква са я свършили, 13-годишният татко е завършен пич

Може да се пропие и да не стане нищо от него, но страшно ме изкефи с позицията си.



Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: Dakota]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.05.09 16:55



деца отглеждат деца, за мен това е липса на култура за секса и за това че след като една девойка отделя яйцеклетки, то един мъж тук мъжа го слагаме малко в скоби би могъл и да оплоди даже и без да иска, природа... горките родители, не искам да съм на тяхно място, децата живеят в един много беден квартал може би и социума има значение



Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: dymo]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.05.09 17:09



Е, айде!Само преди 60-тина години бракове на 14- годишни не са били нещо изклщчително.
А като говориум за социум, мила Димо, може би си забравила, че 15-годишната дъщеря на Сара Пейлин, кандидат за вице на Щатите, също беше бременна.
От много страни можем да пораздърпаме проблема.



Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: Фиш]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано19.05.09 17:24



може да, тя и баба ми била на 19 като пристанала на дядо ми, ама дядо ми бил на 21 а не на 13 все пак...

трудно е деца да се грижат за деца, да са им живи и здрави родителите да им помагат



Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: Dakota]  
Автор Suzanna (непознат)
Публикувано19.05.09 17:29



всички знаем (а като гледам май не чак всички), че във великобритания си го имат тоя проблем.
все едно да постнеш снимка на жираф в антарктида и да кажеш "бах ненормалното животно, как не умира от сутд", без да отбележиш в ква среда живее.
много евтина провокация, изненадващо за теб...

Не съм от тук и съм за малко...


Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: Suzanna]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано19.05.09 17:30





"Договор, подписан с Русия, струва по-малко от хартията, върху която е написан!" - Бисмарк

Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: dymo]  
Автор Apassionata (кьор фишек)
Публикувано19.05.09 17:31



Пъ на мен баба ми е била на 27, а дедо ми на 33...убавци и двамата, ама първо са инвестирали в себе си и после им е дошъл друг акъл





Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: Фиш]  
Автор Suzanna (непознат)
Публикувано19.05.09 17:34



примера с ранните бракове от "навремето" що се дава тука постоянно...като е толкова хубаво и природосъобразно - що не сте се оженили на по толкова? а на тия от "навремето" някой питал ли ги е кво им е било?

Не съм от тук и съм за малко...


Тема Re: 15-годишната Шанталнови [re: Suzanna]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано19.05.09 17:44



а тези "модерните", дето раждат бебета кат са станали на по 40 години, питаш ли ги как се справят с недоспиването и хилядите други грижи по малките деца




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.