Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 27.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Телета помощ...нови  
Автор sweety! (young lady)
Публикувано19.05.09 12:04



Мина ми рожденния ден..демек несъм в оная дупка дето е 40 дена преди РД-то...
...обаче съм станала непоносима: няма такова мрънкало! Заприличала съм на някоя лелка дето е все недоволна! Сама несе понасям!
А и вчера ми казаха заплашително, че неискат да ги посрещат намусени и начумерени цял живот...демек заплашиха ме, че ще ме връщат

. Нямам причина, нито проблеми..да чукна на дърво!Та, мили мои телета кажете вие мрънкате ли често и ставате ли досадни.
Мани ама и в секса мрънкам...май слънцето неми влияе добре!

Всичко е суета!

Тема Re: Телета помощ...нови [re: sweety!]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано19.05.09 12:13



Мила не съм теле ....ама щи кажа да ФнимаФаш

Стегни се !



Тема Re: Телета помощ...нови [re: sweety!]  
Автор dalya_night (())
Публикувано19.05.09 12:15



мх...каква е тази самокритичност?!
да не си развила стокхолмски синдром към поробителя?!





Тема Re: Телета помощ...нови [re: sweety!]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано19.05.09 12:33



Отиди се фани за зелено - разходки, може и с лодки малко чист въздух, освести се... и така.....

Некой да не те дърпал за опашката?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Телета помощ...нови [re: sweety!]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано19.05.09 12:50



ей..тръшнала те е пролетна умора...пий витамини, направи си нова прическа, наистина вземи направи нещо полезно за себе си..каквото там ще ти донесе приятни и порожителни усещания....после вземи направи нещо полезно и приятно за този дето ще те връща Радостта в очите на друго човешко същество причинена от теб има лечебни свойства срещу мрънкане



Тема Re: Телета помощ...нови [re: sweety!]  
Автор Apassionata (кьор фишек)
Публикувано19.05.09 13:11



Веднага се запиши на спорт!
Ако си в София иди на пилатес на стадион Левски!
Казвам да се запишеш, че да дадеш пари и да се мотивираш

.
Пробвай и чашка вино привечер, разхлабва и вдъхва настроение.

От друга страна не ни плащат да сме клоуни, всеки си има кризи...не се мрази, ще ти мине



Тема Re: Телета помощ...нови [re: Jolee]  
Автор sweety! (young lady)
Публикувано19.05.09 13:24



Знам че неси теле, ама нали е нашия месец и за туй викнах своите си:)))
Да се стегна викаш...ама колкото повече се старая толкова по зла ставам



Всичко е суета!

Тема Re: Телета помощ...нови [re: dalya_night]  
Автор sweety! (young lady)
Публикувано19.05.09 13:26



я разкажи на незапознатите като мен що е то туй стокхолмски синдром на поробителя


самокритичност ли..тъй съм настъпила газта

Всичко е суета!

Тема Re: Телета помощ...нови [re: kikimor]  
Автор sweety! (young lady)
Публикувано19.05.09 13:26



за рогите по скоро



Всичко е суета!

Тема Re: Телета помощ...нови [re: sweety!]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.05.09 13:29



А Овсите удобно ли да се изкажат, м?
То..все - едър, рогат добитък!



Няма човек, който да не мрънкя, да не се цупи, да не тропа с копито, да се инати и пр. - въобще - тва са човешки работи, който разправя, че не ги прави - послъгва.
Всички сме чували за прочутия ПМС - еййй..какво да ти кажа..ураган явно бушува - нервата трака отвсякъде..не се трае, просто, чак аз не мога да се понасям, представи си.
Мрънкам за неща, които искам, а не става на моето, дудна, за неща, които не са свършени - а са чужда "отговорност", натяквам..много натяквам.Освен тва критикувам, ако мисля, че нещо не е като хората и се изнервям - предпочитам сама да го направя, отколкото да гледам някой или да му обяснявам аз какво да прави - тва ме изнервя (май не ставам за работа в екип..хаха).

Сексът - там си мълча и тихомълком си постигам моето, че там е опасно да се критикува - за човек, който (особено)е нов или много чувствителен на тази тема..може да скофти много нещата, без да искаш даже..пък не си представям да кажа директно..не ставаш, не си достатъчно, в сравнение с един какво си..примерно.
Ужаст.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.