Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Забраниха цигарите... секс тема...нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.05.09 19:40



Е, общото на темата със секса е доколкото някои хора обичат след секс да изпушат 1 цигара, макар за мен да е непонятно, как ще оставя някой да лежи до мене в кревата и да се друса, пък било то и с никотин, че да ми омирише и цялата стая на умрели катерички...

Апропо въпросчетата са :

1. Пушите ли след секс?
2. Позволявате ли на гаджето да пуши в леглото ?
3. Не е ли прекрасно, че от 1 юни 2010 година ще живеем с по малко тютюнев дим...

Апропо, още ме избива студена пот като се присетя, как преди време влязох в една сладкарница, пълна с майки и малки деца, децата почти не се виждаха от гъстите вълма цигарен дим, който можеше с нож да режеш, а тъпите им майки се дрогират най безсрамно докато хлапетата хапват тортичка...



Тема Re: Аз няма да спазвам забраната!нови [re: mizrahi]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано15.05.09 19:42



Ще пуша където си поискам.



Тема Re: Забраниха цигарите... секс тема...нови [re: mizrahi]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.05.09 19:42



оф , няма стане човек и от теб....ти не гледаш гъза на кво мяза вече , ами цигарите мислИ!





Тема Re: от педераст-адвокат човек не става!нови [re: dalya_night]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано15.05.09 19:47



Това от мен да го знаеш.



Тема Re: Забраниха цигарите... секс тема...нови [re: mizrahi]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано15.05.09 19:50



макар за мен да е непонятно, как ще оставя някой да лежи до мене в кревата и да се друса, пък било то и с никотин, че да ми омирише и цялата стая на умрели катерички...
И за мен е непонятно.
1. Пушите ли след секс?
От няколкото кутии /под 10/, които съм изпушила за цял живот, нито една цигара не е била в леглото, да не говорим за след секс.
2. Позволявате ли на гаджето да пуши в леглото ?
Не, но то няма как мое гадже или мъж да е пушач.
3. Не е ли прекрасно, че от 1 юни 2010 година ще живеем с по малко тютюнев дим...

Прекрасно е, само да не се "спазва" като сега - в общи помещения на заведенията маси за пушачи и за непушачи



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Забраниха цигарите... секс тема...нови [re: mizrahi]  
Автор Лaмa ()
Публикувано15.05.09 19:50



Що чак догодина? Няква супер сложна организация ли се изисква, или какво? Пфу.





Тема Re: Забраниха цигарите... секс тема...нови [re: mizrahi]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано15.05.09 19:51



Пуша преди,по време и след секс


Това,че живея в страна,в която по барове,кафета,дискотеки,държавни учреждения(да,преди време по фирми и университети се пушише),изобщо не ми пречи,освен ако не го правя на обществено място
И въпреки че съм пушачка,гарантирам колко е приятно да си седиш в сладкарницата с торта и боза и да дишаш чист въздух



Тема Re: Забраниха цигарите... секс тема...нови [re: mizrahi]  
Автор Exte Barrocco (just a second!)
Публикувано15.05.09 20:08



Аз не пуша от няколко години вече и направо гледам на живота през други очи. Сега, като се размина с някой пушач, не мога да повярвам, че аз съм миришела така. А кой знае какво е да целуваш пушач, когато не пушиш. Не знам как ме е търпял моят. Вярно е, че дъвчех дъвка след всяка цигара, но целият този мириз, впит в дрехите и в косата ти..? Гадно.



Тема Re: Забраниха цигарите... секс тема...нови [re: dalya_night]  
Автор dalya_night (())
Публикувано15.05.09 20:15



ехехехехехееееееййй!


Талибаните , я се дръжте прилично малко!
Какво е това априлско въстание тука , да мине човек да ви опипа за крила по надгъзието....
Миришели на пепелник , дрън дрън та пляс!
който му е хубаво да си палне по някоя цигарка , а тия трели за в домовете си ще ги въведете-там трепете всеки влезъл пушач ; на обществено место аз не искам да ви пуша в заведенията , обаче и не искам по цялото летище да съм като косъм в супа, щото имам право да се чувствам комфортно и удобно.

ще ми направите салон за пушачи , щото иначе ще ви осъдя за дискриминация , а ако по време на делото ми докажете, или държавата ми доказва колко са вредни цигарите МИ-ще ви заведа второ дело , защо не са прогласени със закон за вредна и забранена стока тогава щом са толкоз ебахтизлето....

50 % пушат в бг
я ги гледай кво наскачаха тука...

Редактирано от dalya_night на 15.05.09 20:17.



Тема Re: Забраниха цигарите... секс тема...нови [re: mizrahi]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.05.09 20:46



Сега ще прозвуча кат на една сбирка на анонимните..холици - холерици!



Пушач бях 13 год. - разправяла съм - запален пушач, харесваше ми - навикът, вкусът, цигари, пури, хубав тютюн - всичко, по кутия, понякога повече. Просто ме кефеше..на 6 юни стават 2 години откакто не пуша - припалвала съм - така да се видя..ще се изкуша ли, ако някой докара интересни сигари фром ъброуд, ако пия вино (само на вино ми се допушва все още - вино..и ..сладка приказка), много много рядко..бях си казала - аз не искам да се насилвам - пуша, защото ме кефи, спрях - защото така ми хареса, от самосебе си, пък и малко препуших, че ми се вгади..та..спирам и го правя с пълното съзнание, че не ме кефи, а не защото си налагам, под натиск съм, трябва и пр..

Реших си, че в момента, в който пак ми се ще да налапам тютюна..ще си пална пак - което иде да рече, че човекът, както и обществото..не бива да им се мъчат душите - насила хубост не става.
Какво очакваш в страна, където 80% от хората пушат от малки, м?
Това са навици, родители, навсякъде..какво да направи едно дете, след като мама му дава кутията да се забавлява, а татко го учи как се държи - уж на шега..
У нас сравнително отскоро..вече..е..модерно - да не си пушач, дори (съвместно с новите здравословни и еко тенденции). Ауууу..като вземе да ми се пристисква някое доскоро коминче..как му дразнят цигарите..ма мамууу..смях в залата.

По въпросите ти:
1, Да пушех - облегната на едно рамо и подпряла главата докато си говоря с човекът..и му въртя масурчета по гърдите, примерно.
2. Гаджетата ми масово са били непушачи, но са ми прощавали дъха на стар докер!Има дъвки, лентички за небцето и пр. - освен тва - сутрешен дъх на бира или вино с френски сирена е също толкова анти..така че..имало е толеранс.
3. Не е необходимо да се чака конкретна дата, ако един човек реши да промени нещо такова - датите само създават усещането за принуда - започвам диета от Нова година, спирам алкохола от понеделник и пр..не е необходимо.Тва е вътрешно убеждение и нагласа - че просто приключваш с нещо - нездравословно за теб самия. И става с вътрешна собствена мотивация и осъзнаване.
Та..както за единия човек, така и за обществото.
Така е с болклука, катастрофите и всичко останало...

Редактирано от impulce на 15.05.09 20:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.