Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Препоръкинови [re: O!Sag]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано06.04.12 16:51



Имам един въпрос.
Когато общинацията ми каже "еби се в гъза", след като аз съм я нарекла просто "муцка", това счита ли се за лош тон?
Когато розовата мъфинка в аналогична ситуация ме заплашва с "ща ИСкажа на мудературъ и на ъдминъ да та набият", това счита ли се за лош тон?

И трети въпрос - на кого трябва да направя свирка, за да се сдобия с ВИП-права и евентуално да си изтърва част от мозъка, за да мога хем да пускам теми с глупашки намеци, хем да не ми ги затварят?



(*ред.)
Глупавите неща и хора винаги имат нужда от някой, който напълно ги подкрепя.

Тема Re: Препоръкинови [re: Koтeигpaчka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 20:20



Гледай каква си евтина само! Свирка предлага...
Ето там е разликата между хуманоид като теб и божества като мен и Eden Flamingo. Ти се самопредлагаш да лапаш и пак няма да получиш онова, за което дерзаеш.
А ние получаваме нещо преди да сме го поискали.
Но не си виновна ти, че си се родила обречена. Просто животът е несправедлив, както казва Бил Гейтс.
И като ти казвам да се ебеш в гъза, аз ти намеквам, че тук е клуб Говорим си за секс. Това че не практуваш анален секс е лично в твоя загуба.



Тема Re: Препоръкинови [re: Koтeигpaчka]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано06.04.12 20:27



Ако обичаш цитирай ме коректно следващия път. И ако си мислиш, че Киро или Саг са тъпи и не могат да схванат, че тази сценка сега тук е твоят начин да играеш "умираща муха", значи ти много подценяваш аудиторията. Простащината в този клуб не трябва да се толерира, но нямам нищо против да те оставят за тази вечер поне, че много ми е тръгнал диалога и искам да си наоколо да ни разнообразяваш, преди пак да излезеш от контрол.



Тема Re: Препоръкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано06.04.12 20:32



Аз дори не знам къде ми е мухобойката, а ти пак хленчиш, че са те премазали.
Я се стЕгни, мъфино.

(*ред.)
Глупавите неща и хора винаги имат нужда от някой, който напълно ги подкрепя.


Тема Re: Препоръкинови [re: Obstinacy]  
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано06.04.12 20:38



Ваше преосвещенство, избързала си много с продажбата, но така става - като не знаеш как вървят цените - за първия, който ти изскочи с неочаквано умножена оферта, биеш "продадено". Кафезите на арабите май са от платина, но там ти вече няма как да се пласираш - не обичат бракувани стоки.
Надявам се, че се развиваш, докато играеш домакиня. Простите домакини доскучават ужасно, въпреки дипломите си (ако ги имат). Наскоро май замествах една такава, още не съм сигурна, защото разкарах господина при първото съмнение и не му доизслушах обясненията. Мойто коте не е за игра, а само за сериозни господа.



(*ред.)
Глупавите неща и хора винаги имат нужда от някой, който напълно ги подкрепя.

Тема Re: Препоръкинови [re: Koтeигpaчka]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано06.04.12 20:49



Мъфино? - това някаква жестока обида от родното ти село ли е? Не ми е понятна.



Тема Re: Препоръкинови [re: Eden Flamingo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 21:03



Тя естествено не яди мъфини. Тя яде курабии.
Поне се е заела с английския, което е похвално. Обаче сега, ако я питаш, защо се казват muffins... няма да отговори.

Както и за бялото.



Тема Re: Препоръкинови [re: Koтeигpaчka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано06.04.12 21:05



Ти щеше да ми обясняваш за продажби, но нещо така и не го направи. Колко струва бялото? Според мен, твоето е някво евтино. Менте, така да се каже.



Тема Re: Препоръки [re: Obstinacy]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано06.04.12 21:27



Мъфино? Английски? Аз такъв език не говоря. Това значи ли, че тя яде много кифли (директен превод), съответно има задник и целулит?



Тема Re: Препоръки [re: Obstinacy]  
Автор КотеИграчка (Всичкотрошачка)
Публикувано07.04.12 12:12



Ахъм. Мое производство. С настъргани лимонови и портокалови корички.
Искаш ли?


И мъфини съм правила, но им казвам мини-кексчета.

(*ред.)
Йо маха... йо масо


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.