Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Тъжно... моля за съвет  
Автор Exte (elusive)
Публикувано05.04.09 18:01



Не знам откъде да започна. Трябва ми помощ – някой да ми каже къде бъркам, какво става... С приятеля ми сме заедно от 5 години. Аз съм на 28 вече, а той е на 43. Започвам да усещам, че вече искам деца, а и той от 2 години някъде говори за това и ми е казал, че е готов, но аз трябва да реша кога. И тука идва проблемът: аз не искам деца без брак, а той е бил женен вече веднъж и бившата му направо го е съсипала при развода, върнала го е в първи клас, оставил й е на нея всичко. После се е съвзел и направил пак пари и в момента има успешен бизнес и 15 имота в различни държави и съвсем откровено ми каза, че колкото и да е оптимист не се знае какво ще стане, може и да се разведем някой ден и не иска да минава отново през тази травма, пък и аз съм щяла да имам огромен контрол като съпруга върху имуществото. Той има две деца от първия си брак и е явно притеснен какво ще стане с наследството. Честно да си кажа, опитах се да му вляза в положението и разбирам какви са му резервите, оцених, че е откровен, но някакси нещо се счупи... Цялото това откровение ме накара да се почувствам недостатъчно искана и недостатъчно обичана. Най-лошото в случая е, че сега съм изключително несигурна по отношение на цялата връзка и започнах да си мисля, че аз самата не искам да се женя за мъж, който така хладнокръвно вече е решил, че ще се разведем със сигурност. Пък и другия момент: ако някой наистина, ама истински те обича, ще си мисли ли изобщо за имоти и последствия? Или аз съм глупавата патка, която се жени, без да мисли? Въпросът е: а сега накъде? Даже се унижих да му предложа да подпишем брачно споразумение, ако това ще го накара да се почувства по-сигурен и той каза, че при това положение би се оженил, с което ме накара да се почувствам още по-зле. Аз нямам нищо против да подпиша каквото и да е, стига да не е нещо откачено, но всичките тия бизнес условия ме правят много тъжна и се чудя така ли са се женили всички, които познавам – мислейки кой какво ще наследи, калкулирайки кой какъв контрол ще има? В момента ми идва да си събера багажа и да намеря някой глупак, който ще ме иска за това, което съм – безусловно. Не знам какво да правя. Да поставям ли ултиматуми, да приключвам ли с връзката... Адски ми е тъжно. Вие какво бихте направили?



Тема тъжно? [re: Exte]  
Автор bushido (yakshini)
Публикувано05.04.09 18:07



помислих, че някой е болен.

аз бих имала деца и без брак, ако съм сигурна, че съм намерила верния човек





Тема Re: Тъжно... моля за съвет [re: Exte]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано05.04.09 18:09



Еби си майката егоистична, комплексарска!

Това направи!



Или отиди на психоаналитик!

Кураж, не сме сами!


Тема Re: Тъжно... моля за съвет [re: Exte]  
Автор Aйшa ()
Публикувано05.04.09 18:21



Махни го тоя с 15-те имота, не е твоят човек, друг ще е. Тука е много фалш, не е истинското нещо.
С този ще съжаляваш, помни ми думите.
Аз съм ясновидка





Тема Re: Тъжно... моля за съвет [re: Exte]  
Автор dalya_night (())
Публикувано05.04.09 18:24



хм , е какъв контрол ще имаш като съпруга , след като сама казваш ,че което е успял да натрупа след развода си с първата съпруга практически е придобито извън брака му с теб? Ти нямаш дял върху нищо , което до сега е придобил той на свое име-имат децата му от първия брак.
Понеже това е жив човек , дай да не му обсъждаме квотите на наследството , щото то не е открито още ? така;
По принцип след като си взела мъж по-голям от теб с 10-15 години вероятно търсиш ценности като стабилност , закрила , отговорност.Е , така или иначе вероятно той ги има. Такива хора не изоставят скъпите на сърцето си хора -например вашето бъдещо дете , ако си го направите и го родиш. Сама казваш че не искаш везни и сметки , ама ако си на негово място и някоя го е остъргала до шушка, не знам дали няма да мислиш по същият начин , по който и той. Ако това те спира , не ми се вижда сериозно. И още , нали не мислиш че за 43 годишния мъж са присъщи розовите романтизми и юношески плам и дръзновение , мечтания и житейска руска рулетка? Еми тойвероятно иска да ти каже , че ако и ти го удариш няма да може да започне трети път наново-няма да му стигнат сили и живот.
Да избягала и да ходела при идиот , който щял да я обичал заради нея самата-тва пък от къде ти хрумна? Иди роди на някой келеш , че да видиш каква чудна картина ще ти се очертае в тази криза . Ама те келешите не искат бебета бре , чети тук и ще се ориентираш твърде бърже


Какво беше още , а ДА! Сега , за мен единствените ти опасения , които имат някаква там здрава почва са свързани с това , че след 10-15 години ти ще си в силите си , ще имаш тинейджър , а той ще е на 58 години , останал без нерви нито за теб , дето ще си 200 оборота в секунда , нито нерви ще има да трае тинейджъра ви. Ама ти си знаеш. Мъжете се трошат много бързо и лесно , даже по-младите от нас , и те кекави , пък за по-възрастните-да не говорим
Успех, раждай , пък квото и да стане -ще си имаш дете , любов вечна така и така не съществува. Има и разводи , хората са измислили всичко



Тема Re: Тъжно... моля за съвет [re: Exte]  
Автор 4upikabra (хищник)
Публикувано05.04.09 18:32



в йога се казва- не се привързвай...към човек, предмет , животно, вещ...защото при една загуба човек би загубил равновесието си...



Тема Re: Тъжно... моля за съвет [re: Exte]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано05.04.09 18:36



Да не ти се стори подъл въпросът, ама де намери да се влюбиш баш пък в този, с 15 имота? Може да ме сметнете за луда, но за мен това би било достатъчно, за да не се влюбя, щото аз имам само един къф да е в България.

В Сатурнова дупка съм, ама като изпълзя, ще видите вие!



Тема Re: Тъжно... моля за съвет [re: dalya_night]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано05.04.09 18:37



Това и аз исках да кажа, ама можеш ли да обясниш на една смотана, комплексирана фльорца, без никакво самочуствие, кое е ценното в живота?
Тя си има нейния малък свят на заблудена, хиперегоцентрична душица и от това ще страда вечно. Нейният човек е бил искрен с нея и тя дори не е оценила този факт, да не говорим че разбирането и е равно на нула!

Кураж, не сме сами!


Тема Re: Тъжно... моля за съвет [re: Exte]  
Автор Taigun (вълча лайка)
Публикувано05.04.09 18:41



И поради что не искаш деца без брак, извинявай за директния въпрос?!? С брак, без брак - е ли припознато, детето ви се радва на същите права, както и децата му, родени под сянката на заветния подпис! Не виждам къде е проблемът, честно

...



Тема Re: Тъжно... моля за съвет [re: Taigun]  
Автор Karea ()
Публикувано05.04.09 19:38



Проблемът е, че мъжът е един долен кретен и комплексар. Сакън някой да не му прилапа ценните имотчета, които, както е отбелязано, е придобил преди евентуалния брак и след предишния такъв. Ох, и като си помисля, мъж, травмиран, горкичкия, който си мисли колко лоши са жените и всичките по един начин, абе, призлява ми. Такъв - за мръсните ревери, и през прозореца, егати и...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.