Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Посягате ли?нови  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано30.03.09 14:54



На хора които са обвързани?
Просто се запознавате с някого който ви кефи, има я тръпката у вас и т.нт. всички предпоставки да стане нещо - но това от вашата страна само, отсреща е неизвестно още......

Та въпроса ми е, предприемате ли действия настъпателни някакви, или не искате да разваляте чужда връзка, щот реално погледнато от вашата мое нищо да не излезе.....


Щот съм се забелязал примерно, да са таковам у принципния, ама по инак се държа, колебание долавям някакво, щот от една страна да развалиш нещо което нямаш някак не върви, от друга страна като е толкоз хубаво няма да можеш ги раздели, и така голяма дилема......

И накрая човъркащият въпрос : Ако тя го разкара зарад мен, дали един ден и на мен ще ми бият шута зарад някой......

Кво беше: ако не искаш да ти се случи - не го прави и ти.....

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Посягате ли?нови [re: kikimor]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано30.03.09 15:11



Тц.
В момента, в който стане ясно, че е ангажмоооо - сецвам се нещо.
Гледам да го туря пак близо - ако много ме кефи като човек, да общуваме, но инак някак автоматично го отписвам за интимното, поне до момента така е било.


Сигурно трябва да имам зверска мотивация, за да си наумя да рутя някаква връзка, както и да преглъщам факта, че на празници ще стоя сама, винаги ще съм на заден план и скрита от всички, че няма да ми отделя цялото внимание и време и т.н.


Аааа..никой не е застрахован от шутове - независимо ти как ще постъпиш - приеми тоз постулат и ще дишаш по - спокойно, честна дума.



Тема Re: Посягате ли?нови [re: impulce]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано30.03.09 15:16



Точно щот и аз усещам някакви таквиз колебания, та се питах дали аз съм нещо изкривен....
Но от друга страна повечето жени избягват да остават сами, дори и да нямат пълна връзка, някак за непрестижно го приемат май??
И така съвсем не остават варианти.......

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Посягате ли?нови [re: impulce]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано30.03.09 15:16



Тюх, аз пък си мислех, че си обвързана. Край, няма никакъв шанс





Тема Re: Посягате ли?нови [re: kikimor]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано30.03.09 15:19




Ако трябва да бъда съвсем честна - посягам само, ако отсреща има желание, ако ясно ми е показал, че това между нас е важно да се случи и за двама ни, ако съм сигурна, че има смисъл. Той трябва да ми докаже и убеди, че го иска.
Никога с идеята да развалям нечия връзка. Предпочитам собствената си свобода и това да правя каквото си искам - в този смисъл връзките с необвързани доста повече ме тревожат с възможността си да ми развалят статуквото.

Но ако отсреща няма нищо, новината, че е обвързан, буквално ми възпира всякакви подли мераци.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Посягате ли?нови [re: Coнaтa]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано30.03.09 15:22



Мдааа.....

А защо, мамка му, когато съм с момиче мацките ще ме изядат с поглед, а когато съм сам ич ма не поглеждат??????



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Посягате ли?нови [re: kikimor]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано30.03.09 15:24



Не знам, мен никой не ме гледа, независимо дали съм сама или не.



Но тук има психолози, те ще обяснят по-добре, чувала съм и от други за този феномен.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Посягате ли?нови [re: kikimor]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано30.03.09 15:27



Ако човекът, на когото съм се наточила, има връзка, но категорично ми заяви, че я е отписал и тя влачи чисто инерционно например - не се тревожа от посягане. Вследствие на появата ми въпросните връзки винаги са били прекратявани.

В останалите случаи не пипам. Бахти душевния инвалид требе да си, за да играеш на принципа "взимам квото си искам, пък квото ще да става".
А и наивен трябва да си, за да не ти възникнат поне тези колебания, за които споменаваш, ако не и дузина отгоре





Тема Re: Посягате ли?нови [re: Бpeт]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано30.03.09 15:32



Така де, така, ама щом си успял да развалиш връзката, начи кучета я яли от друга страна а?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: Посягате ли?нови [re: kikimor]  
Автор Slona_sf (phd принц)
Публикувано30.03.09 15:32



само с условия

Catch me if you can!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.