Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 24.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Даманови  
Автор Karea ()
Публикувано26.02.09 22:00



Какво е да си дама?

Дамата получава разни комплимент и цветя, отварят й вратата, помагат й да си облече палтото и т.н. Това - ясно!

Но дамата, за да бъде дама, освен, че получава (при наличие на кавалер), има ли някакви изисквания към самата нея?

Кавалерът трябва да прави разни фокуси. Но дамата мълчи и се усмихва, мила е и подава ръка за целувка.

Преди време в София тръгнах да се качвам в един трамвай и един възрастен господин пред мен отстъпи встрана да ми направи път. Аз му благодарих с усмивка, а той ме нарече истинска дама и каза, че такива много рядко се срещат вече.

Е, какво толкова направих? Човешко е да се усмихнеш и благодариш. Лесно е да си дама.





Тема Re: Даманови [re: Karea]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано26.02.09 22:11







Тема Re: Даманови [re: Karea]  
Автор Taigun (вълча лайка)
Публикувано26.02.09 22:12



Пък аз мразя да съм дама

!!!

НЕща да съм дама:
да съм кротка, няма...
и за има-няма
да се вкарвам в драма!

Това с дамата винаги ми е звучало като някаква ялова сделка от типа "бъди красива и мълчи". Понеже хич не съм красива, а още по-малко съм мълчалива - състоянието дама ще си остане непостижимо за мен





Тема Re: Даманови [re: Karea]  
Автор impulce (бърбори)
Публикувано26.02.09 22:14



Гейшата е дама, примерно.



Дъра - бъра...100...чадъра

Тема Re: Даманови [re: Taigun]  
Автор Karea ()
Публикувано26.02.09 22:15



"бъди красива и мълчи"

Значи и ти мислиш, че е само това. Между другото, не е лошо. И без това мразя да простирам прането, да мета и да се цапам излишно? Ще ми разправят, че мъжете обичали дамите...





Тема Re: Даманови [re: Karea]  
Автор Taigun (вълча лайка)
Публикувано26.02.09 22:32



"бъди красива и мълчи"

Значи и ти мислиш, че е само това.


Уффф, една идея пространно ми идва за писане, ама... подозирам, че в същността си е само това. Обаче опаковано в бла-бла-бла: говненце в пъстро полиетиленЦе, един вид

. Прането, метенето и цапането ги недолюбвам и аз, но ги предпочитам (гат' ми се падне дневална да съм) хиляда пъти пред мълчанието на агнешките майки!!!

Разпиляно и неорганизирано ми е нещо, та не мога едно свястно изречение да спретна, дано ме разбираш "к'во сакам да кА'ам"

П.С. Това с кимването и усмивката в знак на благодарност не е патент и запазена марка на дамата баш... човещина му се вика! А човещината е безполова... както и идиотията, впрочем.

Нощ прекрасна ти желая!




Тема Re: Даманови [re: Taigun]  
Автор dalya_night (())
Публикувано26.02.09 22:32



умея , отива ми, ама ме вкарва във вътрешни хрипове и присмех...


понякога се налага ведомствено , понякога по светски причини тип звезден пърхут , понякога го ползвам за да приспя нечия бдителност , а най често да заобиколя пречки последно-одеве , спряха ме подло из засада за превишена скорост , и докато заобикалях астрата за да им дам пари такъв пирует с ах извъртях в пряспата пред патрулката, че чак се изкефих на мене си. П ък като пуснах гласец лигав " как , ааакт?... кой ще ми храни децата като ми вземете книжката, вие ли , господин офицер?"
па те двама пичлигари по на 26-28 гладни сержанти
През цялото време ми идеше да им кресна "Копелета , ако ви тегля един шут на фара ще ви го вкарам барабар с радара у багажника"

не знам , има си полза от бутафориите



Тема Re: Даманови [re: Karea]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.02.09 22:34



Бе сред тия животни по рейсовете и въобще навсекъде у днешно време, наистина ти е било лесно да си дама - една усмиква за благодарност и си готова. Ти представяш ли си добичетата, дето скачат на талази към седалките, да те забележат че си дал предимство, та камо ли да ти благодарят, та камо ли с усмивка?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Даманови [re: Taigun]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.02.09 22:36



Е, не всекиму е дадено. Не се коси, за всеки влак си има пътници, дори и за влакчето на ужасите.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Даманови [re: Karea]  
Автор Sea_man ()
Публикувано26.02.09 22:36



Дамата, за съжаление, е рядко срещано чудо на чудесата в днешно време и по нашите ширини. Същото важи и за мъжа.
За мен, истинската дама се познава дори и само като ходи, като влезе в стая, като започне да говори, като те погледне.
Описаната дама, от теб, не ми се чини за баш такава. Мъжа - да, да вземе ръка, но тя да подава?? Един вид благоволение, поза и фръц?!
Дамата може да бъде имитирана, но не за дълго.
Съвсем в началото на годината ми се наложи да ходя до нотариус по служебни въпроси. Много приятно бях изненадан. Точно на дама попаднах. Искаше ми се да не чете толкова бързо документите, за да удължа кефа си, докато я наблюдавам. Да си тежиш на мястото. Ето това е. Да го излъчваш. Не говоря за чар, красота. Нещо много повече е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.