Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови  
Автор copadevino (весела)
Публикувано25.02.09 17:11



Темата на Сафо ме размисли за тези неща. На война като на война или пипай с кадифени ръкавици?
Преди време една моя добра приятелка беше лудо влюбена в един женен мъж. Не знам накъде са вървели нещата, но тя се надяваше да тръгнат в благоприятна за нея посока. Очевидно жена му си е знаела стоката и тихо и кротко, без да шуми много (жена му по стечение на обстоятелствата познаваше приятелката ми и явно се е досещала) забременя, роди му на хубавеца трето дете. Сигурна съм, че не е ритала баш за трето дете, защото имаше вече две поотраснали, но явно е решила да вземе тази мярка за запазване на семейството. Той си седна на задника, разреди срещите с моята дружка, друг е въпросът, че тя въздиша по него още доста години...
Та наистина ли всички средства са позволени?

Редактирано от copadevino на 25.02.09 17:29.



Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: copadevino]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.02.09 17:16



Странно нещо са жените, когато един мъж е обвързан ти налитат като сърфисти в Малибу.......то сигурно и обратното е факт, много ни е в природата да искаме да крадем това хората.



I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: copadevino]  
Автор Sordo ()
Публикувано25.02.09 17:22



Хора разни и средства разни. Може би за някои жени това, което е направила тази съпруга е неприемливо, а за други е правилно. Според мен ако за нея си е заслужавало значи средството е позволено.
Друг въпрос, че дадения от теб пример може да не е напълно обективен, защото имаш гледната точка на претендентката, която е склонна да търси причината за отхвърлянето си в съпругата, но не в себе си, а още по-малко в истинското желание на мъжа. Много вероятно е самия мъж да не е бил чак толкова решен да прекратява брака си и да не се е съпротивил особено на стечението на обстоятелствата, което е навело везните в полза на брака.

воден пистолет ... със заглушител


Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: XищниK]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано25.02.09 17:23



Ха, ха, интересно съждение. Аз (въз основа и на собствен опит) твърдя, че в женения мъж няма нищо, ама нищичко романтично. Да се крие по ъглите (образно казано), да не може да те изчука по всяко време на денонощието, докато те чука да звъни жена му и да му поръчва да купи хляб, да отделя с мъка от семейния бюджет, за да ти купи подарък за рождения ден, да те зарязва сама по празниците ... е, благодаря...не са се свършили свободните мъже на този свят...или поне аз така се надявам.



Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: copadevino]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.02.09 17:24



Сега ако кажеш, че си падаш и по несериозния секс с необвъразни мъже, много ще ми харесаш



I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: copadevino]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.02.09 17:27



Това със забременяването за мен е пълна простотия. Ами, ако не се получи "задържането", кво? Още едно дете да расте разделено от единия родител ли?

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: Sordo]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано25.02.09 17:27



Така е, не твърдя обратното. Но пък винаги съм се изумявала на какви мерзости са способни понякога хората, за да задържат човека до себе си.



Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано25.02.09 17:29



Е, дадох го просто като пример. За мен също е глупаво, ако не го искат двамата. Дори си е направо подличко. Мислих, че го има само в сапунките.



Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: XищниK]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано25.02.09 17:30



Ха, ха, първо не съм в твоята възрастова група, второ, не, вече не си падам, трето...май имаше и трето...



Тема Re: Стратегии и тактики за запазване на мъжа/женатанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.02.09 17:30



аз за това се разделих с моята бивша приятелка хванах, че пробива презервативите понякога.

Не и казах, но се разделих с нея на часа.

Всичко може да очакваш от жените, мъжете не са толкова подли, но жените.....мен от мъже не ме е стах, виж от жени, друго е.

I Could Eat a Peach for Hours


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.