Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема пустата му дума "сватба"нови  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано25.02.09 10:22



Ако не си от онези проклети ли бяха или заклети ергени, които се страхуват да не изгубят монопола върху големия телевизор, собствения си член и кредитната карта, както и ако не си от онези идиоти, които чакат прекалено дълго в една връзка,

идва моментът, в който един от двамата споменава думата "сватба" и другият има само два възможни отговора: "Добре, аз и без това нямам друга работа този уикенд" или "Бих предпочел(а) клизма със сярна киселина".

После или си замъквате задниците до олтара, или продължавате да търсите следваща възможност, без продължителни и катастрофални паузи междувременно.

Такивамитиработи.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Редактирано от ABe на 25.02.09 13:13.



Тема Не е заради сватбата,нови [re: ABe]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 10:26



а за това, което иде след нея. Думата "брак" потриса (заради другото си значение).



Тема Re: пустата му дума "сватба"нови [re: ABe]  
Автор impulce (бърбори)
Публикувано25.02.09 10:30



Ще използвам таз трибуна, за да попитам следното, което съм чувала от малкото станали семейни хора около мен..в момента на предложението и малко след това, докъм самото преживяване, че и по - насетне...нещо ги стягало за гушата?

Не се шегувам, така са ми споделяли всички (и то двойки, които наистина поне изглеждат хармонични, радват се, че са заедно, наистина..нормални отношения).



Обясни ми защо така се получава. Значи ли тва, че е нежелано, че човек се страхува, че насила се вкарва в тоз филм, нормално ли е или трябва да навява подозрение за неготовност?

Дъра - бъра...100...чадъра

Тема Re: пустата му дума "сватба"нови [re: impulce]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.02.09 10:37



Еми нормално е да ги стяга. Семейният живот не е като ний с иванчо сме гаджета, мноу се обичаме, ходим вечер на кино, чукнем се, ако можем, и обратно вкъщи, при мама и тате на сготвено, почистено и изпрано.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: пустата му дума "сватба"нови [re: ABe]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано25.02.09 10:37



абе уж цял живот рева да си имам някого и после като си помисля за "до края на живота" и ме стяга гърлото само от мисълта

на живо хич не знам какво ще направя и дали няма да хукна през глава към Хондурас :)))

доказан феникс


Тема Re: пустата му дума "сватба"нови [re: ABe]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (a+b)(a-b)
Публикувано25.02.09 10:38



Аз па помислих, че ше се впуснеш в дълги и напоителни социо-лингвистични анализи.... Пък ти... си го ударил на хюмор



the rest is silence

Тема Хе-хее! Виц:нови [re: Karea]  
Автор ABe (речникаря)
Публикувано25.02.09 10:38



Жена чете на съпруга си новина от вестника: "Мъж завещал 1 млн. долара на жената, която не се омъжила за него преди 30 години." А съпругът й отговаря: "Това се казва истинска благодарност."



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.

Тема Re: пустата му дума "сватба"нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Rozovotakova3 (същата)
Публикувано25.02.09 10:39



абе , Наде, мен ме стяга при условие, че сама си пераготвячистя

страх ме е и това е, а искам да обичам някого всеотдайно


Аве, абе в клуб Астрология казват, че овните сме били домошари, аз не мисля, че съм такава, ти?

доказан феникс


Тема Re: пустата му дума "сватба"нови [re: Rozovotakova3]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано25.02.09 10:43



Ама не бъркайте ебането със сватбата.



Тема Re: пустата му дума "сватба"нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор impulce (бърбори)
Публикувано25.02.09 10:45



Да, съгласна съм с теб, но мисля, че малцина в днешно време пристъпват към това - всеки ненпуснал собственото си измерение, Надя.


Обикновено, преди да се стигне до залата, поживяваме вече доста с човеците, за да тестваме как е ж "живия живот"..то на приказки всеки може и е силен и вилен и намазан и готян по срещи и тиру - лиру..

Но все пак тези мои приятели всички са споделяли ежедневие, все пак..и въпреки това - всяка една от девойките го казва, защо?

Дъра - бъра...100...чадъра

Редактирано от impulce на 25.02.09 10:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.