Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: За кръвтанови [re: ABe]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано31.01.09 10:10



Дарявала съм като студентка.
Тогава като приключихме, припаднах защото съм била с ниско кръвно, но никой не си направи труда преди това да ми го премери - имаше акция и...

После пък, въпреки че не правя компромиси с личната хигиена, преболедувах от хепатит А. Забранено ми е да давам кръв.
Преди 10-тина години ми се наложи да тичам по мъките преди операция. Цялото ми семейство даде кръв безплатно и хванахме връзки за да ми осигурят няколко банки /не безплатно/ кръв от сигурен, немургав донор. Не че съм расист, но и елементарното кръвопреливане вкарва в организма ти чуждо ДНК, което ти оказва въздействие. Чела съм материали по въпроса, има теории, които все още не са напълно научнно доказани /или на някои не им изнася да станат обществено достояние/, но хайде да не тръгваме в тази посока.

Спомням си, че тогава ми отказаха да ми прелеят кръв, взета от моите роднини(!), трябвало да е някаква друга, от кръвния център.
Защо? За да си въртят далаверките? Да вземат кръв от родата безплатно, пък да ти дадат "сигурна" срещу заплащане под масата? Ама човек като е на зор...

Редактирано от monetka на 31.01.09 10:18.



Тема Re: вижте какво има на първанови [re: kotaranko]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано31.01.09 10:34



Мислила съм по въпроса защо в България има толкова много страхливци.
Ами доста пъти в исторически план смелчаците са били изтребвани. После, ако са успели преди това да оставят поколение, синовете им също са били изтребени при следващите екстремни исторически събития.
Останали са най-приспособимите, гъвкави индивиди, които днес възприемаме като страхливи.



Обаче какво ни гарантира, че генетичния материал на датчаните е по-добър? Ще се увеличи броя на натуралните блондини и блондинки и толкоз. А може да се появят и някои наследствени болести, характерни за тях и непознати за нас.
Другото зависи от възпитанието. В Дания може да са много възпитани и толерантни, но тук потомците им ще са такива, каквито ги възпитат българските им родители и българското общество.



Тема Re: За кръвтанови [re: monetka]  
Автор Фpeди (evil)
Публикувано31.01.09 10:42



Чела съм материали по въпроса, има теории, които все още не са напълно научнно доказани /или на някои не им изнася да станат обществено достояние/, но хайде да не тръгваме в тази посока.

А защо пък да не тръгнем? В последно време науката признава неща, които някога са се считали за окултни и за измами.

Спомням си, че тогава ми отказаха да ми прелеят кръв, взета от моите роднини(!), трябвало да е някаква друга, от кръвния център.
Защо? За да си въртят далаверките? Да вземат кръв от родата безплатно, пък да ти дадат "сигурна" срещу заплащане под масата? Ама човек като е на зор...


Дали ще е това... дали ще поискат на баща 200 лева (по бай Тошовите години) за някакво лекарство, което било по второ направление, без което лекарство шевовете от операцията на сина му ще продължават да гноят... дали ще бъде обарване на пациентка на гинекологичния стол или ще бъде продаване на бебе (мой приятел имаше сериозни съмнения, че е имал брат, но по време на раждането едното от децата е било "прехвълено" да замести мъртвороденото дете на някаква високопоставена служителка на службите и е било обявено за мъртвородено)... все едно е каква и колко голяма ще бъде една мръсотия, когато тя е в нарушение на хипократовата клетва.

И да си кажа - видял съм основно добро от лекарите и нямам основание да се оплаквам, но за съжаление не всички хора са като мен.



Тема Re: прав синови [re: LadyMorgana]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано31.01.09 10:49



А така, от една кръвна група сме с теб!
И аз така като един женски Дон Кихот воювам с ветрените мелници около мен! И има ефект! Първо ме гледаха като извънземна, ама после спечелих привърженици. Щото съм инат и не се отказвам лесно.
Те си хвърлят боклуците през прозорците, аз правя акции за почистване. Сега съм им обявила, че ще застана с един бинокъл срещу блока и щом хвърлят боклук, ще го събера, ще направя изложба долу на входа и ще раздам награди за най-активните замърсители


Не че са спрели съвсем, но намалиха количеството боклук. Българина най-го е страх да не го изтипосат някъде персонално. Като е анонимен в група, не му пука.



Тема Re: вижте какво има на първанови [re: monetka]  
Автор Фpeди (evil)
Публикувано31.01.09 10:49



Ами доста пъти в исторически план смелчаците са били изтребвани.

500 години, ако трябва да сме точни. При средна възмраст за създаване на семейство 14-15 години това прави около 34 поколения, което си е една адски сериозна генетична селекция.



Тема Re: вижте какво има на първанови [re: Фpeди]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано31.01.09 11:01



Повече. Княз Борис е изтребил цели прабългарски родове с пеленачетата, когато са се опълчили срещу приемането на християнството.

След 1944 г. пък са вкарвали в лагери даже за смелостта да разказваш вицове...

Това са просто примери, не говорим за естеството на каузите, а за куража да имаш собствено мнение и да се опитваш да го отстояваш...
Как да имаме качествен народ, като векове наред най-качествените хора са били избивани?



Тема Re: а чувалнови [re: Фpeди]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано31.01.09 12:53



и се чувстваш повече атрактивен/голЕма вървЕла в клуб за говорене за секс

някак е по-спокойно да се таковаш с кръводарител


поне е тестван за HIV и т.н





Тема Re: Ми - юруш на русите синеоки арийчета! :)нови [re: dePhil]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано31.01.09 12:54



Сигурно ли е, че ще е синеоко?!





Тема Re: вижте какво има на първанови [re: monetka]  
Автор *Juliana* (3D)
Публикувано31.01.09 13:31



Ааа, имате ги за качествени, кога ви е встрани.


Когато е да се изкаже мнение, всички се свиват, и изобщо ги нямате за качествени инакомислещите!



Как ловко въртите опашка, според конюнктурата! Сега ще възхвалите инакомислещите и свободолюбивите, а утре всички ще са попкръстювци, и даже няма да е ясно кой точно е дал Левски на турците, от всичките мераклии да подложат крак!



Тема Re: вижте какво има на първанови [re: monetka]  
Автор Karea ()
Публикувано31.01.09 18:35



Обаче какво ни гарантира, че генетичния материал на датчаните е по-добър?

Те са в пъти по-здрави от българите. Виж например една статистика за сърдечно-съдовите заболявания и сама отсъди къде са те, къде сме ние!



Редактирано от Karea на 31.01.09 18:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.