Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 17.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Фобия от презервативи?!?!:О  
Автор potencialno_luda (mekeke)
Публикувано22.01.09 19:49



Здравейте ,искам да ви попитам случвало ли ви се е подобно нещо ...на приятеля ми му пада като си помисли за презервативи :(:(:( Дайте малко съвети



Te mogat da poletqt ,zashtoto sa uvereni che mogat...

Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: potencialno_luda]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано22.01.09 20:10



Обясни му, че не е добре, но така по-тактично


Вярно, че може да се губи част от удоволствието му, но до там..другото са глезотии.



Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Zaibne]  
Автор torent ()
Публикувано22.01.09 20:18



то си е ебахти убитото с пезерватив,се едно ученици



napred i samo napred

Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: torent]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано22.01.09 20:21



убито не убито...аз за себе си дииица ощ не искам





Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Zaibne]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано22.01.09 21:05



ми пий противозачатъчни





Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Bиkтyaлия]  
Автор potencialno_luda (mekeke)
Публикувано22.01.09 21:21



Tова беше първото което ми мина през главата ,но са много вредни ...даже канцерогенни

Te mogat da poletqt ,zashtoto sa uvereni che mogat...


Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Bиkтyaлия]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано22.01.09 22:23



А да бе, да стана сто кила и да ми излезе косъм на брадата и то за какво?Щот някой му било неудобно с презерватив..мани...мании





Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: potencialno_luda]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано22.01.09 22:28



много лошо...няма какво да кажа повече....

..обичам да обичам...


Тема аминови [re: potencialno_luda]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.01.09 22:40



отклонявай му вниманието



На мен ми се е случвало от майтап почти да осакатя едно гадже с преzерватив, после имаше седмици наред един синьо_лилав отпечатък там.. ако го напиша, ще ме баннат от клуба, с причина. Ама ти не си чак такава, нали

by himbeer

Тема Re: аминови [re: himbeer]  
Автор potencialno_luda (mekeke)
Публикувано22.01.09 22:54



а ха това е техниката дето той използва -да ми отклонява вниманието ,ама аз пък от моя страна си имам фобия от деца и не е лесно да я забравя :)
Я кажи де ,цензурирай там каквото можеш :)

Te mogat da poletqt ,zashtoto sa uvereni che mogat...


Тема о... ахм...нови [re: potencialno_luda]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано22.01.09 23:08



ами ти преz това време какво правиш?

иzвинявам се zа тъпия въпрос.


п.п. Не мога да ценzурирам сцена на насилие и нелепо оръжие... аz ако бях мъж, никога повече нямаше да правя секс с тая жена абе аz се чудя как не му падна, а каzа че е видял zвеzдички посред бял ден. Представи си да имаш такава синявица на члена, пениса, чочкото, посинял поради глупостта на една жена, ужас.

Окей, накратко, аz му сложих преzерватива, а той си правеше тъпи шеги с бельото ми да речем, а аz така и така го бях хванала, та му дръпнах преzерватива и той ми се иzплъzна, нали се сещаш

Ако мъжете ме освиркат, си го zаслужих,zнам. Беше беz да искам, на момчето всичко му работи, не се е повредил, няма дори и фобия, сдобрих го мхм..

by himbeer

Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: potencialno_luda]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано22.01.09 23:19



еми виж сега, довършвай го на свирки, белким рискът е по-малък
аз също не пия противозачатъчни, ама то е щото от 16 годишна искам да имам деца и не ми пука дали ще забременея или не





Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Zaibne]  
Автор Bиkтyaлия (Транспаранта)
Публикувано22.01.09 23:26



виж сега, според мен, само жените с хормонални нарушения напълняват от противозачатъчните. "нормалните" жени не се повлияват. ти си прецени от кои си


това естествено си е мое лично мнение като "пострадала" по темата обаче, знаеш ли, хич не ми пука пухкава, слаба - все съм си секси ( в нечии очи)



Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: torent]  
Автор O!...Melissa (вечно нервна)
Публикувано22.01.09 23:36



уу, ти кво.. не ти кръшкат и болести не те ловят.. сперматозоидите ти деца не правят? е, айде, за последното, ако има хапчета, за първите две няма.. аре писна ми от хуйовци, дето все са много добри, ама без гумичка и докато не им го нахлузиш - нема мирясване и поемене на отговорност за действия.

такива като тебе като правят деца се измазулват по същия начин и се правят на луди





Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Bиkтyaлия]  
Автор potencialno_luda (mekeke)
Публикувано22.01.09 23:40



Точно това е риска е по-малък ,но не е никак за пренебрегване ....Абе ще му лекувам фобиите кво да се прави ,аз съм непоправим инат стига само да си наумя нещо



Te mogat da poletqt ,zashtoto sa uvereni che mogat...

Тема Re: о... ахм...нови [re: himbeer]  
Автор potencialno_luda (mekeke)
Публикувано22.01.09 23:44



Ей ти си опасна

.Случват се и инциденти какво да се прави

Te mogat da poletqt ,zashtoto sa uvereni che mogat...

Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: potencialno_luda]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано23.01.09 00:44



От самата мисъл му пада, така ли? Значи ако види написана самата дума "презерватив", пак ще му падне?

Ако е така, пробвай следното: вземи два листа, на единия напиши "презерватив", а на втория:
- трипер;
- сифилис;
- хламидии;
- генитален херпес;
- ХИВ.

Примерно, де, можеш да си направиш твоя компилация от предавани по полов път болести по избор. Оформи ги в спретната колонка, най-отдолу нарисувай сладко, бузесто бебенце. Покажи му последователно двата листа, дай му малко време да изчете втория и засечи в кой случай ще му падне по-бързо.

Ако не схване намека, го сменяй.



Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Лилит]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано23.01.09 00:49



Ский са, то сифилис, херпес и некои други се прихващат и от целувка.....
А и не съм сигурен, че ако партньора ти е серопозитивен, ще го правиш и с презерватив, дори. Та, изводът е изследвания и доверие, че партньора ти е моногамен.
Да не говорим, че не съм чул досега, орален секс да се прави с презерватив






Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Фoтoн]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано23.01.09 01:15



Виж сега, въпросът е принципен. Щом девойчето ни пита, значи си има причина да държи на презерватива. А на мене "фобия от презерватив" ми звучи малко като "алергия към препарат за миене на чинии".

Впрочем откъде си толкова сигурен, че не бих го правила със серопозитивен партньор, "дори и с презерватив"? Просто ми стана интересно откъде тая категоричност?





Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: potencialno_luda]  
Автор Sordo ()
Публикувано23.01.09 09:09



Понеже използваш думата "фобия" ето ти едно линкче с кратко обяснение на понятието, струвами се, че сред изброените фобии не присъства презервативофобия:

.
Ето моите предположения:
1. Възможно е приятеля ти просто се лигави защото му харесва повече без.
2. Възможно е да се паникьосва от мисълта за презерватива по чисто технически причини. Колкото и да е просто, поставянето на презерватив изисква известна сръчност, особено при мъже с по -едри ..... сещаш се. При мъже в началото на своя сексуален опит и изпитващи повече неувереност и тревожност е много възможно притеснението от неуспеха за поставяне на презерватив да разконцентрира до такава степен човека, че да "му пада" както е в твоя случай. Когато това се повтори няколко пъти вече се превръща в комплекс. Ако подозираш, че случая може да е такъв - без много адреналин просто подари на половинката 20-тина 30 презерватива и му дай за домашно да потренира сам. Ще е добре да са от различни марки защото има известна разлика. След една седмица ще е като факир в поставянето и проблемът ще отшуми.
3. Ако все пак не е нито едно от първите две предположения и има истински проблем, неописсана досега от науката фобия - тогава го прати на терапевт. Ти не можеш да му помогнеш. Това си е негов проблем. Ти се съсредоточи върху твоите проблеми - опасност от венерически болести и нежелана бременност, заради които проблеми ти препоръчвам да не се отказваш от презерватива.

воден пистолет ... със заглушител

Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: potencialno_luda]  
Автор dalya_night (())
Публикувано23.01.09 09:20



с времето ще разбереш /дано не е за сметка на печален опит и последствия/ че всичко , което заслужава да бъде наебано няма проблем и не му пада от слагане на презервативи:) т.е. има отговорност , има техниката и има уверен железен хуй , който не клюмва от идеята за гума!:))))
това важи и за жените , в известна степен
защото правото и задължението на жената да се пази от болести и бременности нежелани си е напълно и изцяло женски проблем на първо място.Ако чакаш някой да ти бере гайлетата на путката , има доста да почакаш по дифолт и е въпрос по скоро на късмет да улучиш заинтересован. Та е въпрос на ум късмет и далновидност да подбереш и партньор , който мисли като теб


Пък ти си решаваш, ама с тренировки и настойчивост проблемите отшумяват



Тема Да,нови [re: potencialno_luda]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.01.09 10:28



случвало ми се е. Лечимо е, не бой се!



Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Лилит]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано23.01.09 11:06



Много си права !

Дълго време имах алергия от препарати за миене и чистене ..../ щот това е адски досадна дейност/...и дълго време вкъщи всички миеха вместо мен



Ама мъжо не се хвана ....купи ми едни ръкавици ...и ся нямам оправдание

Дрънканиците за презервативите са същите...но ако им се връзва някой е малце по-пагубно ...

Като неще презерватив ...нЕма му "дам" и това си е



Тема Re: Фобия от презервативи?!?!:Онови [re: Jolee]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано23.01.09 11:20



Именно!


Аз имам един познат, който уж има алергия към прах - като тази алергия има магическата способност да се проявява само когато трябва вкъщи да се чисти с прахосмукачката. Инак нищо му няма.

И аз съм така с презервативите - никого не пускам да припари без гума и не правя изключения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.