Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Много въпроси, една тема  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано20.01.09 11:08



Лесно ли е да ви излъжат?


Една тема ми даде повод за размисъл.
Въпроса ми е - Докато хормоните (или липсата им ) бушуват във вас, случва ли се някой да ви замота главите така, че да не усетите с какъв човек всъщност си имате работа?
Разкривате ли се и доверявате ли се на нова звезда?
Падат ли ви капаците, лъгали ли сте се и скачате ли в локвата върху книжно корабче, защото ви се струва че някой ви кани на разходка с лодка?
Споделяте ли с непознати (тук включвам и анонимността на Интернет) свой проблеми, лични мисли, радости или информация за другите?





Редактирано от kotaranko на 20.01.09 11:17.



Тема Re: Много въпроси, една тема [re: kotaranko]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано20.01.09 11:11



Аз обичайно се доверявам на стари, а не на нови звезди - на червените гиганти, а не на жълтите джуджета (да стане по-космическо

)

Пък едното наум е задължително, стига да ти идва наум овреме



Тема На всички въпроси [re: kotaranko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано20.01.09 11:16



отговарям с НЕ. Споделяла съм лични неща, но само в преценени от мен, надявам се, правилно, граници.
Що така си облещил очички?



Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Много въпроси, една тема [re: kotaranko]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано20.01.09 11:20



Лесно е и се е случвало. И да ме лъжат, и сама да се лъжа, пък и да лъжа някой друг ( съзнателно или не - факт ). Не вярвам на някой да не му се е случвало.

Има една порода хора, които с удоволствие слушат историите на останалите, дават компетентно мнение по всички въпроси, с плам и хъс стават почти участници във чуждите филми...И за себе си никога не казват и думичка. Сакън някой да не им навреди с нещо, ако разбере, че харесват хляба си препечен

. Е, тая мнителност е по-гадна от лековерието, за което питаш

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага

Тема Re: Много въпроси, една теманови [re: thebeliever]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано20.01.09 11:25



..... Но ако разбереш, че някой се представя за човек който не е? Продължаваш ли да му имаш доверие и задаваш ли си въпроса защо го прави?



Тема Re: На всички въпроси [re: paзбиpaм]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано20.01.09 11:30



Тебе си те знаем. Сталин ряпа да яде







Тема Re: Много въпроси, една тема [re: Бpeт]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано20.01.09 11:33



Анджек де! За това питам На ум, идва ли ви на време, или не



Редактирано от kotaranko на 20.01.09 11:33.



Тема Re: Много въпроси, една тема [re: thebeliever]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.01.09 11:37



разбирам за какво говориш защото минах точно от там, първо ме обвиниха че не казвам нищо за себе си, а говоря за дугите, не било почтено, полъгах се доверчиво да дам информация за себе си, която после бе използвана срещу мене, а когато се опитах да изразя какво почувствах, когато видях публично изопачени споделените си мисли и разсъждения, бях обвинен в малодушие и слабост



Тема Re: Много въпроси, една тема [re: kotaranko]  
Автор dalya_night (())
Публикувано20.01.09 11:39



мисля че е много трудно да ме излъжат
отдавна вече;
друго би било , ако реша да си отвинтя главата и да не искам да мисля, само че пак отдавна имам дотолкова за губене , че да не си го позволявам
но каквото и да става извън информиран избор последните 10 години не съм се улавяла


всъщност , хората изобщо не са толкова добри лъжци, колкото би им се искало, по скоро на излъганите много им се е искало бутафорното да е истинско...



Тема off [re: kotaranko]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано20.01.09 11:39



ако може да постваш снимки само от един сървър, та да не ми се налага на всеки твой постинг да блокирам нов сървър, a?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.