Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Любимият явно остаряванови  
Автор cлънчицe (непознат )
Публикувано14.01.09 13:27



Здравейте!
Четох ви, четох ви, харесахте ми и реших да се регистрирам и да питам...
Не мога да споделя с приятелки и затова избрах вие да сте ми такива!
Ще се радвам и вие да ме изберете!
Та проблемът е, че започваме с ерекция, която си отива, пак идва и така дор 2-3 часа!!!!!!!!!!! Откачам, хора!
Не искам толкова! Време нямам , пък и не е кой знай какъв кеф!
Верно не сме в първа младост и сигурно си е проблем на възрастта, но кажете какво мога да направя, за да спра туй "чудо на природата"


Иначе сме докачливи и ако го споделя кой знае как ще реагира...пък не искам да го раня..обичам го.
Чакам ви спешно. Не че ми се прави секс, но той се е активирал нещо за мой ужас!



Тема Re: Любимият явно остаряванови [re: cлънчицe]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (дърт развратник)
Публикувано14.01.09 13:33



Ко да ти кажа - пусни го по чуждо





Тема Re: Любимият явно остаряванови [re: cлънчицe]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано14.01.09 13:35



Няма да стане без да си поговорите. Човека на колкото и години да е трябва да си направи едни хормонални изследвания. Там си проличава защо....



Тема Re: Любимият явно остаряванови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор cлънчицe (непознат )
Публикувано14.01.09 13:37



А, той щото шЪ мЪ пита....





Тема Re: Любимият явно остаряванови [re: cлънчицe]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано14.01.09 13:37



Не си неговата жена, неговия тип или както там искаш го наречи.


Когато един мъж желае една жена, ще се изкърти да я ебе, и няма да има прошка, ще ходи протрита с дни и години, мокра отдолу, и ако я изтощи от секс, ще й купи гел, и пак ще я ебе.


Откажи се от тоя мъж, само си въобразяваш, че го обичаш.Сексът е безпогрешна индикация, какво не върви в една връзка и защо.


За да му пада, значи не го възбуждаш.Има си ерекция, човеко си е наред, но просто не си неговата жена, и той търси нещо друго в това ебане, вероятно душевен конфорт или облекчение на ташаците, ама ти просто не си онова, дето му го вдига.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Любимият явно остаряванови [re: Jolee]  
Автор cлънчицe (непознат )
Публикувано14.01.09 13:39



Знаеш ли, според мен той изобщо не мисли, че има проблем! Такъв един доволен изглежда...И аз , пуста деликатница, не издавам ...правя се все още, че всичко е наред, но не правя услуга никому..знам го.



Тема Ей...нови [re: Roxana]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано14.01.09 13:39



Най-после една слонова кост да застане навирена и да каже истината!



In the crossfire...

Тема Re: Любимият явно остаряванови [re: cлънчицe]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано14.01.09 13:45



Никой не обича докторите...никой не обича да има проблеми ...затова и мъжа ти се прави, че няма такъв....

Деликатността ти е пасивност и проява на липса на отговорност към здравето на ближният.

Съжалявам, но когато обичаш някой ....с риск да ти се разсърди го сритваш по задника - да се погрижи за здравето си !



Тема Re: Ей...нови [re: nikie]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано14.01.09 13:46



Е аз като знам как не върфи секса между "бившия" и селянката с диалект....


Почнала да го убеждава, че много го обича, и че си изживявали любовта платонично. Нямало било нужда да се ебът! И идиота почна да ми обяснява, аз не разбирам защо с теб съм такъв разгонен пръч, а с нея секс не искам, и ми пада...




Ментална обработка, му викам аз, и аз видях с очите си как въпреки менталната обработка на селянката с диалект на пича си му става регулярно от мен, и се къртим от ебане до ден днешен!


хаха, немало да му стане? Разтопен сладолед да носи в гащите, кога подуши желаната путка.....ще го навири до откат, докато пак не му стане!


Ебаси, каква ментална обработка му приложила, и коварна! Остаряваме, сега не можем да се ебем така, както на млади години....не можело начи! Пича се кърти от ебане при мен, та пушек се дига! остарял бил????? Хахахаааааа......



Просто немам думи, докъде мое да стигне хорската простотия и идиотизъм!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Любимият явно остаряванови [re: Roxana]  
Автор cлънчицe (непознат )
Публикувано14.01.09 13:49



Да ме беше гръмнала, та да не се мъча просто!
Явно след 20 години брак, добре че се появи ти да кажеш, че не съм неговата жена! Може и да не го кефя вече, сигурно е нормално, но дай сега да пратим всичко по дяволите! Недей така, молим ти се!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.