Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Съществува ли Захирнови  
Автор Mapkиз дьo пpaз (дърт развратник)
Публикувано09.01.09 10:02



или е художествена измислица? Съществото, което те обсебва, прониква навсякъде в теб, до най дълбоките клетки от мозъка на костите и колкото повече, толкова повече мислиш за него. Съществото, което те кара да се приемеш вида на светец, или луд. Има ли го? И ако да, какво става със степента на обсебването, слад като вече сте се слели с това същество - продължава в същата степен, увеличава се, или намалява?



Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор O!...Melissa (вечно нервна)
Публикувано09.01.09 10:08



въпрос на самовнушение.. има хора, които наистина си вярват, че са толкова обсебени, има такива, които ще отрекат, че захир съществува



всичко е въпрос на това доколко се заблуждаваш, че можеш или не можеш да изпитваш нещо такова..

Въпросът е относителен.. все едно да питаш: Съществува ли чувството на вина или е художествена измислица



Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано09.01.09 10:09







Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано09.01.09 10:10



По-скоро въпросът е, не дали Захир съществува, а съществуват ли хора, които биха го приели.
Като четох оня ден любовната тема на Далията - да съществуват.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Sordo ()
Публикувано09.01.09 10:22



Според мен не. Поне не в човешки облик.

воден пистолет ... със заглушител


Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Изaбeлa (влюбена жена)
Публикувано09.01.09 10:23



Да, съществува


И след сливането всичко зависело от това до колко силна личност сме и до колко можем да контролираме влиянието му.
Не знам обаче дали може да се отърве човек от влиянието му или единствено може да го контролира.



Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано09.01.09 10:27



отдавна съм казал че тоя автор трябва да го забранят защото промива мозъците на скучаещите домакини
а вече виждам че не само техните



Ако няма къде да отидеш, ела на себе си

Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Изaбeлa]  
Автор Sordo ()
Публикувано09.01.09 10:28



Чувал съм и наркомани да твърдят, че могат да контролират хероиновата си зависимост

.
Но не е доказано

воден пистолет ... със заглушител

Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Coнaтa (PhD)
Публикувано09.01.09 10:28



Хубава тема.
Да, и според мен има, като съдя по историите на някои мои познати. Но е рядкост, определено, и добре, че е така.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Съществува ли Захирнови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано09.01.09 10:29



Захира не беше ли нещо, което те "Заслепява" и ти "Взима очите" като пламъка на свеща ...

Един вид нереален...мечтан образ ?

Аз така го тълкувам. Съответно мисля, че такива образи има, но са плод на собственото ни въображение. Миражи.
Реално не съществуват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.