Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За Любовтанови  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.01.09 11:23



Така , от известно време и слушайки протяжния вой в клуба и многобройните теми , в които твърдо агитирате как щело да цъфнат налъмите разбирам , че сте в подходящо настроение и искам да ви питам за Любовта , дееба.
Какво е любовта , физика ли , химия ли , механика ли , кинетика ли , "пържен вятър на керемиди ли" "конектинг пиипъли " ли е?!
Любовта има ли я изобщо , тя има ли връзка с Гюро Михайлов?! Ми с Крали марко?! Ми с Мата Хари?! Братовчедка ли е на Годо?!
Любовта може ли да съществува по принцип и в нищото?!
Кое е любов, несподеленото страдание и разкървавените и съдрани ризи , или само споделеното блаженство е любов?!
И един особено важен въпрос , пречи ли Любовта на перфектния секс , или е част от него неделима?!
Любов ли е да харесаш някого на пичковци на хиляди километри , с прогноза два тека в годината и то ако му стане?!От друга страна пък постоянните тет-а-тети и фул-контакта не разрушават ли Любовта пуста? Щото нали , да обичаш сянката от някого е едно , сенките са безгрешни , а да консумираш живият човек с битовите му компоненти е напълно друго.

Дали някой не е измислил Любовта за да направи по поносимо човешкото оглупяване?!

Егоизмът хапче ли е против Любов?!

Айде , че много ще ви стане , нека скимтенето започне сега!
Аз моето мнение толко съм го писала , че тоз път ще ви го спестя , па и то ще проличи в ядните забележки и коментари по темата.Така ще си умра , изрод непознал любов , ясно е вечи....





Тема За душевния недостиг.нови [re: dalya_night]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано03.01.09 11:37



В отговор на:

нека скимтенето започне сега[\quote]

Развиваш тежка форма на мания за величие.
На всяка цена трябва да отидеш на психиатър!

Кураж, не сме сами!

Тема Re: За душевния недостиг.нови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.01.09 11:41



нищо подобно!
защо бе джанъм , всичките застъпници на тежката и важна Любов сте самостоятелни лодки , а аз , с манията за величие и нуждата от психиатър кротко живея с един партньор близо 20 години?!
Някакво противоречие да виждаш между думи и дела? и то не точно в моите?
Иначе да , мога да се прегледам , в България всеки пети е за психиатър , но и да ида знам че тебе няма да те намеря на опашката пред кабинета.Не щото нямаш нужда , а защото се смяташ за здрав





Тема Re: За Любовтанови [re: dalya_night]  
Автор lnspired (непознат )
Публикувано03.01.09 11:42



Мм, чисто нова темичка! Любовта съществува и това е най-пълното доказателство , че стават чудеса. Ама било химия, изливали се там разни феромони и ни правили щастливи... Ами Господ с каквото може, с това ни докосва.

То пак си е проекция, де, да си дойда на рефрена, но не е ли прекрасно да се оглеждаш в другия и да се виждаш красив? Любовта си отива, когато вече не се виждаш такъв в очите на другия. Затова е необходима мъдрост - да виждаш отвъд остаряващото тяло, отвъд ограничения ум, чак до ненакърнимия, блестящ дух , който всички си имаме, но забравяме за това...



Тема Re: За Любовтанови [re: dalya_night]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано03.01.09 11:46



Обичам темите за ЛюбоФтааа



Дано не ми се разсърдите, но ще си кажа баШ кФо мисля

Любовта е Егоизъм В най-нечистата му форма.
Егоизъм прикрит под саможертва, отдаденост и взаимност.
Обичам щот ме обичат. Влюбена съм във Влюбеността му.




Тема Re: За душевния недостиг.нови [re: dalya_night]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано03.01.09 11:50



Глей ся...можех да ти отговорим лаконично с фразата за комунистите и безплатния секс...обаче ше развия друга сюжетна линия


Любовта е първата програма, дето ни е заложена у харда, щото треа да се репродуцираме...аде да ми обясниш кой трезв и с ума си човек ше се върже на дългогодишно съжителство, на пищящи и сополиви дечиня, на сички екстри на съвместния живот, ако не е таз уловка любов...ма кат те увъртоли, като те ошемети, си готов и главата си да сложиш сам на дръвника , да гледаш щастливо и да викаш мерси

Ако няма къде да отидеш, по-добре ела на себе си ...

Тема Re: За Любовтанови [re: Jolee]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.01.09 11:51



Благодаря , девойко , мисля си , че ако всеки напише каквото мисли може и от темата да има полза...
дано не се превърне в диви безсмислени полемики , тъй като знам че всеки има своите аргументи





Тема Re: За Любовтанови [re: Jolee]  
Автор lnspired (непознат )
Публикувано03.01.09 11:53



Не съм съгласна. Любовта ни изважда насилствено от егоизма, отваряме се щастливо и ставаме уязвими. После преминава омаята и пак затъваме в егоизма си , но знаем , че има и друго . И го търсим навън , в другите, а то е в нас, вътре.



Тема Re: За Любовтанови [re: lnspired]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.01.09 11:56



обясни какво ти носи влюбването , какво ти носи лЮбовта и има ли разлика?!
Като премине омаяьта и какво , ставаме ли по-малко хора? Трябва ли постоянно да сме надрусани и под упойка , че да изтърпим живота и хората наоколо?



Тема Re: За Любовтанови [re: Jolee]  
Автор Дeлиkaтec (долно тире)
Публикувано03.01.09 11:56



я сега чистосърдечно си признай - всеки който те е обичал ли си обичала?
тая теория издиша дай друга




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.