Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема как сте банданови  
Автор bombardier (bombardirane)
Публикувано29.12.08 20:42



защо ми се струва , че в клуба цари коледно новогодишнас скука, представям си , че се дължи на това , че през 2008 всеки от вас е намерил това което си търси и сега чупите леглата, пейките, диваните и т.н от секс , ако е така продължавайте смело и през 2009, ние пък късаме бикини тук, жартиери, червени коледни чорапи и т.н





Тема Re: опит за напречен разрез на бандатанови [re: bombardier]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.12.08 21:15



-няколко са на партита-сега се кривят на токове на новите обувки и чекат да дойдат шведките при шведската маса, потъвали във ведомствени клюки
-известно количество реват над клавиатурите щот някой им липсва с очи като езера и сърза като циреи
-двама клубари си правят профил в елмаз и са мъчат да турят снвимки от абитюрентските си балове
-три клубарки са се понапили на тазгодишно червено вино в домашна обстановка и ядно клопат клубните интриги
-десетина по изключение ебът, или поне довършват ебането, или го подготвят откъм ресурси
-три-четири клубаря претакат зелето и виното и /или пият ракия с комшията
-4-5 малки киправи свраки си пудрят носовете щото ще ходят на клубче и диско
-десетина скучаят в клуба и чекат некой да напише някоя глупост че да изпълзят от дупките
-пет шест клубарки разриват къщите и чистят и дрънчат с тави от почивните дни , щото идват нови празници
-десетина човека си стягат куфарите щото утре им е самолета.Или в момента дърпат цифки по летищата току що пристигнали....






Тема ... важно е....нови [re: dalya_night]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано29.12.08 21:23



... със или без партньор човек да се секси... ей така между чистенето, зелето клавиатурата и обикновения секс с законната си половинка...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ... важно е.... [re: Apxaнreл]  
Автор dalya_night (())
Публикувано29.12.08 21:24



мда, отново си прав





Тема Re: как сте банданови [re: bombardier]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано29.12.08 22:56



Ами,аз като надникна и все е същото, както преди.
Иначе давайте в същия дух вие,които и да сте,готино звучи))))


Мина тук една злодейка...


Тема Re: как сте банданови [re: zlodeika]  
Автор neverlander (starbuck)
Публикувано30.12.08 01:20



баси яката злодейка ;-)

а, хубава да ти новата година ;-)



Тема Re: опит за напречен разрез на бандатанови [re: dalya_night]  
Автор alexbg67 (Moderate)
Публикувано30.12.08 01:35



Не се бях смял скоро на такъв анализ, мерси за доброто настроение, което ми донапълни!..





Тема Re: как сте банданови [re: bombardier]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано30.12.08 09:20



Тепърва започваме, душко - багажът е стегнат, чакам таксито - дни наред далеч от Сф и по цял ден спа и опъване на жартиерите - буквално



Пожелавам на всички, заблудили се да надникнат тука по никое време, новата година да е по-добра от старата. Не се предавайте



Тема Re: опит за напречен разрез на бандатанови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано30.12.08 15:18



пак си ме пропуснала мен...аа ма ха...аз както и тая вечер пак ще си смятам в офиса...и пък ...прииска ми се да съм на фризьор и да си пробвам токчетата на някое парти...или поне да шетам из куФнята около елхата..не е честнооо

..обичам да обичам...


Тема Re: опит за напречен разрез на бандатанови [re: CлънчoГлeд]  
Автор dalya_night (())
Публикувано30.12.08 17:27



ноу , не съм те пропуснала
аз и ти сме в групата, дето чакат някой да напише някоя дивотия че да изпълзят онлайн на мегданя:)) снощи без малко тъй както не очаквах да премина в групата на кипрещите се за диско посред нощ , а преди това аха аха -да замязам на пиещите вино

хубаво е че можеш и ти всякак




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.