Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема тц..нови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано30.12.08 18:07



ааа.нее..аз не чакам някой да напише някоя простотия..пиша си я самаискам да си сменя работата...ти нямаш ли нужда от секретарка?м..ама искам да работя от 8 до 6...нито минута по-късно

..обичам да обичам...


Тема Re: тц..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор dalya_night (())
Публикувано30.12.08 18:51



ами аз имам...от 10 години не съм без нея нито ден:))
къде да я денем,не мога да гоня свои хора; освен да измисля още бизнеси, че да натоварим и твоя капацитет , който несъмнено имаш


па и за шеф съм твърде бутафорна напоследък
но много бихме се хилили и кинти ще направим със сигурност , а що поразии по мъжовете ще нанесем?!ох , потекоха ми лигите

р.р. ние нямаме работно време, в 8.30 ходим заради кафето и ебем когато няма работа

Редактирано от dalya_night на 30.12.08 18:52.



Тема Re: тц..нови [re: dalya_night]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано30.12.08 19:06



аз съм по-бутафорен шеф...пуснах сичките в отпуск..за да опъвам самичка ..пък сега подсмърчами не се уча от грешките си..миналата година пак си спретнах същия номер...ама не ми тежеше толкозама това е от кризата на средната ми възраст...като проглуших клуба..в сатурнова дупка съм и дълбока депресия поради юбилея..тва 35 си е юбилей ..нали?..много ревах като станах на 30...компанията ме бъзика и до ден днешен...ами сега какво ще бъде?

..обичам да обичам...


Тема Re: тц..нови [re: dalya_night]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано30.12.08 19:50



...моля допълнете и моят случай....

Много ми се дращи /чаках дълго да се доредя до компа / ....ама ще ме бият щот нЕма нищо за ядене ....





Тема Re: тц..нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор dalya_night (())
Публикувано30.12.08 20:00



баси...ти си непълнолетна направо , и инфантил напълно в унисон с невръстната си деЦка възраст


още 5 години имаш преди да започне живота




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.