Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Планираните деца  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано01.12.08 16:15



Провокирана от тема в друг клуб ви питам - колко от вас са си планирали децата? И, ако случайно забременеят "непланирано"ще си оставят ли детето/непланираното/ в дом за сираци или пък, ще го дадат ли на гей двойка?



Тема Re: Планираните деца [re: milalena]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.12.08 16:35



При мен едното е планирано, а другото- не. Приемам да направиш аборт, но не и да си оставиш детето в дом. Няма как да го нося девет месеца и да го оставя, след като съм го чула да проплаче. Донякъде приемам и да го дадеш за осиновяване на конкретни хора, които знаеш, че ще го гледат добре, но не и да го хвърлиш с неясната надежда, че може би някой някога ще го погледне.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Планираните деца [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Fozi ()
Публикувано01.12.08 16:48



Аз точно като теб - с едно по план...и едно хич даже изобщо



Няма такъв филм с оставяне в дом!!!
Не оправдавам никой за подобна постъпка!!



Тема Re: Планираните деца [re: milalena]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано01.12.08 17:53



нашто го планирахме момче, а то излезе момиче



все пак метода по който го планирахме дава 80% вероятност...



Тема Re: Планираните деца [re: milalena]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано01.12.08 18:02



Непланирано, от първа интимна среща и аз против аборта - ей ме на! зорлем женена заради едното отроче. И ден не съм съжалявала за това, човек не знае откъде ще му излезе късмета.





Тема Re: Планираните децанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано01.12.08 19:06



голямото планирано
рекох: "хайде да си направим бебе"

второто самО
щот таткото ме пазеше
сигур е викал: "па`Й сееееее", ама откъде да чуя, нали таквозто, в несвяст



Редактирано от fAntA_shmEkEriA на 01.12.08 19:32.



Тема Re: Планираните деца [re: milalena]  
Автор emma_goldman. (непознат)
Публикувано02.12.08 01:13



ами моите деца ще са планирани. в смисъл - че вече сме ги планирали и работим по въпроса. но нещо не ни се получава. което ми е голяма драма, но засега не смятам да се шашкам.

непланирано забременямане на мен никога, ама никога не може да ми се случи. не ми се е случвало и няма как да стане. освен това аз уважавам щенията на другата страна. не мога ако не съм сигурна в това, кво иска отсрещната страна, ей така да го предложа, разчитайки че това ще ме вдигне в класациите. селско, твърде селско.





Тема Re: Планираните деца [re: milalena]  
Автор morskiq56 (непознат )
Публикувано02.12.08 09:35



За съжаление не са малко семействата,които разчитат тъкмо на "непланираните" и впоследствие изоставени деца.Просто по една или друга причина не могат да имат свои.
Което не означава,че "непланиранираните" трябва да бъдат изоставяни.
Но някои все пак го правят.

ЗАЩО?



Тема Re: Планираните децанови [re: Дaниeл_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.12.08 09:39



Имаше нещо за "плановете на мишките и хората"... Абе, всичките ли компютърджии си мислите, че математиката може да помогне в тези неща? Не си единственият с такива планове, искам да кажа.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Планираните децанови [re: milalena]  
Автор Taigun (кучица-лайка;)
Публикувано02.12.08 11:40



И двете ми девойки са непланирани - при първата "знаех" (т.е. цели глутници пИчи доктори и най-вече докторИци ме бяха уверили в това), че съм стерилна и че никога няма да мога да забременея и да имам деца. И аз, като една ми ти кокошчица с почти американско пълнолетие... взех, че повярвах! В тази връзка здраво го ударихме с любимия през просото - хем от няколко месеца младоженци и от малко повече - пресноЕбци

! И така благо-благо и харабийската си го спретнахме чавето - да ни е живо и здраво!

Втората мома Убава също не сме я правили баш нарочно и по план. Дойдоха ни на гости едни семейни дружове, с двумесечната си бебка, спяща в детско столЕнце-кошлЕнце... и ни подкачиха - айде бе, вие сте на ред: няма ли да се отчетете? Е, отчетохме се подобаващо - върху "любовното" кечЕ, задигнато от Студентски град! Резултатът щъка бодро вече близо осем години, да ни е жива и здрава и тя!

За протокола: не съм използвала дечинята за "връзване" на нито един от двамата значими в живота ми мъжове... и разкошни бащи на принцесите.

По въпроса с оставянето в сирашки дом: аборт бих направила (и съм), детето си в дом не бих оставила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.