Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: Taigun]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано01.12.08 09:20



Съгласна съм, времената са други - но хората са същите. Не сме мръднали кой знае колко за 2000 годинини.

Няма смисъл от натягане пред който и да е било, дори и пред Шегобиеца.

И ако сексът ни носи най-голямото удоволствие - в състояние ли сме да се лишим от него, така за самотест?!

После няма ли да ни е по-лесно, ако сме принудени .. примерно по медицински причини.





Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано01.12.08 09:27



Да но, ако поискаш, винаги можеш да спреш за известно време, без да ти се налага да се обяснаваш и съобразаваш .



далеч съм от идеята за грешно и праведно. Интересно е как отвътре ни идва.

И какво би било в състояние да ни откаже или мотивира да се лишим от това удоволствие?!
Доброволно, иначе природата се е погрижила за принудителния отказ.



Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: Mинyтa]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!?)
Публикувано01.12.08 09:30



Ми вярата и вътрешната убеденост, без да ми се налага да давам отет.



Ако няма къде да отидеш, по-добре ела на себе си ...

Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: Mинyтa]  
Автор Taigun (кучица-лайка;)
Публикувано01.12.08 09:30



По медицински причини съм била принудена - около 7 месеца, +/- една-две недели. Никакъв проблем: въпрос на настройка. Нито ми е пречело, нито са се сринали Животът, Вселената и Всичко Останало

.

Обаче - "за самотест" лишаване от нещо толкова естествено и разкошно като секса... адски самоцелно ми звучи на мен поне. И изобщо нЕща да пробвам доброволно безсексие - не ме влече. Нека се извисяват другите - "пусть пробуют они - я лучше пережду" (както дума любимият ми Висоцки)





Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: Mинyтa]  
Автор dalya_night (())
Публикувано01.12.08 09:32



хората са същите и да , и не съвсем ;
този стрес дето сега ни друса тогава някак е липсвал , или поне не е бил толкова модерен и такава честа находка.
тогава се е бачкало чисто физически труд по цяло лято от пролет до есен , а сега сме сплещили задници на тези компове , осукали сме бутчета в панталонките и от колите не слизаме, правим се на умни зад едни бюра и монитори и ако някой ни накара да преместим гардероб или да изтгрием прозорците в къщи ловим мускулна треска


по силата на тази логика днес би трябвало да сме в пости и тежък фитнес 2/3 от годината , ами добре че няма чалъм кой да ни го наложи



Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: Aлиca.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано01.12.08 09:34



сори, имах предвид че в Православието Коледните пости са по-леки в сравнение с Великденските пости, а не в сравнение с католическите пости



Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: DarkSide]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.12.08 09:51



И кое по-точно им е по-лесното? Рибата на Никулден? Че то и на Благовещение се яде риба.

Люпя семки на седмото небе.



Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: DarkSide]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано01.12.08 09:56



Пак няма отърване от безсексие, мастурбиране и словоблудство, ако речеш да постиш като хората. Също се въздържаш и от пилеене на мангизи за тялото - парцалки, масажчета, пиршества с постни манджи, всякакво чревоугодничество и алкохолни забавления. Клюки, интриги, флиртове, писане на ерЕтични разказчета и вкарване на ближните в изкушения на душата и тялото по какъвто и да било начин. И редовно молитви и ходене на служби в църквата. Айде, от мен да мине, може понякога да си сипваш по една чаена лъжичка растително масло в постния бобец и върху киселото зеле, чадо.





Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: dalya_night]  
Автор Taigun (кучица-лайка;)
Публикувано01.12.08 09:58



и ако някой ни накара да преместим гардероб или да изтрием прозорците в къщи ловим мускулна треска

Дал, мАни майтап, баш така си е

! Вчера офис премествах и още ми притреперват колЕнцата...

Хората няма как да са "по калъп" същите... нъл' времето е в нас и ние сме във времето - влияем си значи, волю-неволю.

Както постенето, така и доброволното въздържание от секс са личен (и информиран също така, надявам се) избор - уважавам този избор у всекиго!
Моят избор обаче е друг.





Тема Re: КОЛЕДНИ ПОСТИнови [re: Aлиca.]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано01.12.08 10:02



тъй, тъй, бабиното, ама нали знаеш че прекаления светец и Богу не е драг






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.