Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 15.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: )аминови [re: dalya_night]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано23.11.08 15:28



Ето нещо интересно.
Отбелязвам, че никога не ме е боляло глава от секс, но и зрението ми е отлично.






Тема Re: Зрението и сексанови [re: *Eвa*]  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано23.11.08 18:37



Пълни неверни неща да не кажа глупости.
Аз имам невероятно добро зрение.

Обаче не се нуждая от никаква светлина дори напротив, очите са ми много светли и в тъмното виждам като котка с зелени очи, виж на много светлина съм някаква смеска между къртица и опусум.



Тема Re: Зрението и сексанови [re: *Eвa*]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано23.11.08 20:17



не е вярно
и го казвом от собствен опит



Най-ярките звезди изгарят най-бързо. Металика

Тема Re: Зрението и сексанови [re: *Eвa*]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано23.11.08 23:27



Някакъв влиза при очния доктор.
- Докторе, бе нещо напоследък като пикая и ми се насълзяват очите?!
Доктора смъква едни очила 6 диоптъра и му ги подава.
- И тия очила кво, ще ми помогнат ли?
- Не, бе - вика доктора - ама ще виждаш занапред какво ебеш.....





Тема Re: Зрението и сексанови [re: *Eвa*]  
Автор лaxyдзи иc бek (путколюбец)
Публикувано23.11.08 23:36



е шъ ви еба в къртиците. къртиците умират. да ги ебем да ги спасим.

така чета твоето послание.



Тема Re: Зрението и сексанови [re: *Eвa*]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано24.11.08 01:39



Значи според вас с приятеля ти, ние сме вид растения, които фотосинтезират, сори, ако нещо оплетох понятията, но не бях много прилежна по биология! Но признавам, че тезата ви е наистина революционна!



Единствената възможна логика, за която се сещам - и то изсмукана от пръстите - е че понякога влошеното зрение е резултат от системна злоупотреба с компютър, която на свой ред може да бъде както причина, така и резултат от понижена сексуална активност.

Абсолютно никаква друга връзка не съм установила - освен това лично аз по време на секс изобщо не се нуждая от светлина, да не говорим, че дори не я забелязвам, тъй като, кой знае защо, постоянно си затварям очите. Освен това очилата са ми тежък еротичен фетиш, тоест може да се каже, че обожавам мъже със зрителни проблеми. А предполагам, че с напредването на възрастта, ще ми се появят още причини да ги обожавам.



Тема Re: Зрението и сексанови [re: *Eвa*]  
Автор Sordo ()
Публикувано24.11.08 10:28



Сериозно. Нямам статистика. Но от нещата, които смачкват сексуалността, на последно място и дори "под чертата" бих сложил диоптъра на лещите.

воден пистолет ... със заглушител


Тема Re: Зрението и сексанови [re: *Eвa*]  
Автор impulce (бърбори)
Публикувано24.11.08 11:39





Единственият проблем, с който съм се сблъсквала като човек с диоптри - е да недовидя добре някой обект.
Гледам, гледам..хубавец ми се види на свитите очи, ако е и малко сумрак..още повече..добре, че не съм по фронталните, бързи и безмилостни атаки..че по тази логика може много разочарования да преживявам..
Но откакто почти се качих в една чужда кола и имам 1 - 2 излагации такива в миналото..вече не се разделям с цайсите, освен в леглото разбира се.

За сметка на лошото зрение, обаче, хората развиваме други сетива - при мен обонянието е особено такова, а като добавим, че ароматите са ми голям афродизиак..работата заспива просто и към момента оплаквания нямам.
Мъже с очила харесвам много, единственото лошо, когато ги целуваш е..че тракат и се оплитат и цайсите.

Дъра - бъра...100...чадъра

Тема Re: Зрението и сексанови [re: impulce]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано24.11.08 12:16



единственото лошо, когато ги целуваш е..че тракат и се оплитат и цайсите.
така е ама си има чалъм:))))

Най-ярките звезди изгарят най-бързо. Металика


Тема Re: Зрението и сексанови [re: caiko]  
Автор impulce (бърбори)
Публикувано24.11.08 12:33




Е все някога сменяш позицията и наклона, де..ако не искаш да изпуснеш езика, примерно...или не ти се отлепя от човека..

Кажи, кажи за чалъмите.

Дъра - бъра...100...чадъра


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.