Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема неща, от които се срамувате.нови  
Автор emma_goldman. (непознат)
Публикувано20.11.08 01:58



предполагам, че темата е сексуална. защото когато аз преценявам с кого ще се еба, винаги го питам какви музики слуша. и мен ме питат, аз имам сексуално приемлив набор от музики. (които никак не са неща, които не харесвам, напротив, те са все неща, пред които падам на колене - примерно one на u2 или road tripping на RHCP).

НО!

питането ми е за неща, на които тайно се кефите, но не обявявате. аз имах най-голям проблем с bon jovi. бе тайно така им се кефих, но трябваше да ми опрат пистолет в слепоочието, за да си призная нещо подобно. никога! как, аз, метълката, алтернативната, как ще харесвам бон джоуви?!? и така: обрат - една вечер, в един клуб в пловдив, с много колеги от радиото от музикална редакция. и аз вече достатъчно напита споделям с един пич музикален редактор (апропо, легенда като част от една група, емблематична за забранения период и също така внук на най-известния разкавач на вицове, опандизен по времето на тж) че харесвам бон джоуви. и той ме успокои, че не съм сама.



друго, на което адски се кефя, е ето . ама подсъзнателно кефене, няма обяснение. щото аз съм си селянка, но от родопите е селския ми корен, нищо общо нямам с мадекоднците. това парче го пусках на мъжа на най-добрата ми приятелка от гимназията, която (заедно с този мъж) живее в бостън. мъжът е хърватин. т.е. - хърватски гражданин със сръбски произход. като чу това парче в това изпълнение - полудя! иначе и двамата сме супер ърбън и супер други. можем да ти говорим до утре за RHCP. примерно. аз също така съзнателно, подсъзнателто и надсъзнателно обичав oasis, the beautiful south и matt bianco. примерно, ама много примерно.

ето, разказах ви нещата, от които се срамувам. а вие?



Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: emma_goldman.]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано20.11.08 02:20



Еми ние се срамуваме от същото. От козето блеене на този титан на ентъртейнмента Слави.

Мисля, че има нужда.


Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: emma_goldman.]  
Автор theGoddess (maneater)
Публикувано20.11.08 02:25



Много дълъг е списъка с нещата, от които би трябвало да се срамувам, но тъй като реално не се срамувам, отпада момента да ги споделям с вас.





Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: Цap Изpoд ll]  
Автор emma_goldman. (непознат)
Публикувано20.11.08 02:31



слави! хахахаха

сега да ти кажа за него. значи, ние - една група добри хора - ще правим предаване, което ще се излъчва по би ти ви в неделя, от 10.30 до 11.30. интересното е, че сетът ни е отхапан от сета на чичо слави. ние местим едни партикабли, за да си построим нашия сет.

преди няколко дни, докато правихме репетиции, бях седнала на бюрото на чичо слави. и целият екип около мен подскочи: ама какво правиш ти? стани! той има камери, които следят кой му бара сета. и аз тогава съвсем целенасочено, надявайки се камерите на чичо слави да ме хванат, казах: чичо славчо може да ме цуне отзад.





Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: emma_goldman.]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано20.11.08 02:36



So, what's the point?



Мисля, че има нужда.

Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: emma_goldman.]  
Автор Frakly ()
Публикувано20.11.08 02:49



Чета кримки, не само, а и имам почти всичко - от Агата Кристи до Лорънс Блок.

(Крия ги на втория ред на рафтовете на библиотеката.)





Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: emma_goldman.]  
Автор Frakly ()
Публикувано20.11.08 03:12



Сега да не ми скочи някой, че родоначалник на криминалната литература се счита По, щото по тази логика- китайската литература май води пъвенството, ама Робърт Ван Хюлик ги написа тия работи в 20 век..., а има има и Уилки Колинс, Дашиел Хамет и Конан Дойл, ...това в скоби де.





Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: emma_goldman.]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано20.11.08 03:33



Времето, в което плащах данък обществено мнение отмина безвъзвратно. Сега честно казано не се срамувам от нещата, които харесвам или правя. Това ме кара да се чувствам по-свободна. Не парадирам с вкусовете си, но и не се срамувам от тях. Не държа да съм на върха на вълната. Просто самочувствието ми сега е достатъчно високо /не прекалено, а достатъчно, подчертавам/.



Terror incognita

Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: emma_goldman.]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано20.11.08 07:25



Муахахаха, последното нещо, което питам някой, който ми харесва, е каква точно музика слуша, или каква литература чете.

Аз съм всеядно животно и слушам от класическа до народна, стига конкретното изпълнение да ми харесва. Не смятам, че стилът музика/жанрът литература е определящ, дали човека е свестен или не. Единствено недолюбвам вманиачените в някой стил, бе по принцип вманиачените в нещо.
Та в тоя ред на мисли, не виждам защо да се срамувам от нещо, което харесвам, и едва ли не да го слушам/чета/гледам тайно. Доста комплексарско ми звучи.



Тема Re: неща, от които се срамувате.нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано20.11.08 10:17



A и какъв е смисъла да си на върха на вълната? Тя стига до брега, разбива се на пяна и идва следващата вълна.


А и парадирането с вкусовете надали дава "червени точки". Хвърлях око на първия у нас ББ, там 2-ма кретени, върли почитатели на метъла, не успяха да ме убедят, че са по-ЕнтЕлЕгентни от чалгарите вътре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.