Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: kotaranko]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревнозелен)
Публикувано27.10.08 15:03



Определено не си журналист за масовия читател.

Тва няква по-стара задявка ли е... Щото нписаното всъщност си звучи доволно масово, кат статийка, която се чете в чакалнята на кварталната бръснарница - нейде из ония, бръснарските списания - жената днес етц.

Но пък е хубаво, че съвременната журналистика се вълнува от проблемите на любофтъ, младежта и семейството. Даже не просто хубаво, ами чудесно! Направо куул...

the rest is silence

Тема coolнови [re: emma_goldman.]  
Автор fAntA_shmEkEriA (bitter moon)
Публикувано27.10.08 15:08



мноу си ми сладка
ама не мога да преглътна толкоз редове без абзаци, свободни редове, пръстче навътре и прочее



един от начините да съм щастлива е да съм влюбена

с топли чувства



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано27.10.08 15:08



Жената днес Последно като чух за тях се бяха клонирали и се съдеха, но не съм ги чел..

Списание Егоист по-скоро.. От него си дадох труд да прочета няколко броя, точно в бръснарница (при моята "стилистка" )
Когато престанем да наричаме нещата с техните си имена, а им търсим други, нещата са наистина зле

"Но пък е хубаво, че съвременната журналистика се вълнува от проблемите на любофтъ, младежта и семейството. Даже не просто хубаво, ами чудесно! Направо куул..."
То за друго смеят ли! Я уволнение после, я чукова терапия ЛюбоФта е по-безопасна .




Редактирано от kotaranko на 27.10.08 15:27.



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: DarkSide]  
Автор lzbg ()
Публикувано27.10.08 15:33



е си разбрал какво исках да кажа на Емма, ма то и не се очаква от теб. Остави авторката, драчи се с мен.



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор CлънчoГлeд (СаладоЛед)
Публикувано27.10.08 20:04



Вярвам в това, което си написалаНапълно!

..обичам да обичам...


Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.10.08 20:07



Не се сърди, ама не мога да чета трактати за любовта. За секса се говори по-лесно. Любовта просто си съществува и няма какво да се говори за нея.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор Лaмa ()
Публикувано27.10.08 20:37



Извинявай, не го прчетох съвсем, макар че е писано яко, но хванах основния смисъл. Стигнах до момента, в който пишеш, че хората нямат нужда един от друг, за да оцеляват. Аха. Така е. "Най-накрая", ще си каже историята, защото сега всеки може да си позволи любов. Не знам, може и сама да си го писала по-надолу.

Да, бе, лигаво звучи, думата е сдъвкана, изплюта, блях, и аз мразя да я използвам. Не знам какво е куул, верно е, че никой не си говори за любов и никой не си разстила емоционалната сергия насред улицата, да може другите да се разхождат сред нея. Просто тва са си наши работи, ако случайно се запознаем наживо, едва ли като първо ти разкажа за любовта на живота си, да не би да те интересува?

Не е куул да показваш ранимост, не е куул да си вътре откъм чувства, тва съм го забелязала и аз. Едно такова дебнене има винаги, дори другия ако вземе да се отвори първи, идва импулса да извикаме "Аха! Пипнах ли те, десет точки за мен!" Обаче и друго съм забелязала, всеки го е страх от обвързване, освен тези, които не искат да се обвързват с никого. За тях няма риск. Малко ми е трудно да обясня връзката в тоя пасаж, обаче виждам много връзка между страха да те вътрят с чувствата и страха да започнеш нещо сериозно.

Та това ми е модерно на мен: любовта вече не е лукс ми върви с "По дяволите, може да те завари навсякъде! Пази се!"



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: kotaranko]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано27.10.08 22:53



Жената предупреди, че разголва душата си, а вие тук веднага литературни разбори подхванахте. Нямам предвид само теб, закачам се за последния.
Това, което иска да каже, е ясно. Пък как е поднесено... ами както и дошло настроението в момента.
Егати сноберията! Ако не е в майсенски порцелан, сребърни прибори и английски иконом да следи за етикета и да придава клАса на събитието, не го ядем, така ли?



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: Aлиca.]  
Автор dalya_night (())
Публикувано27.10.08 22:58



"жената" не разголва душата си , ами бълва есета поради хронична вътрешна потребност и тежка професионална логорея, а темата е просто най шареното , върху което можем да си захапем по един кокал:))))
в този смисъл любовта има тежко хронично и безоблачно бъдеще!

с което не искам да кажа че ема не е влюбена , че любовта по принцип е кофти , или че светът не е станал по-суров и комерсиален...





Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: dalya_night]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано27.10.08 23:13



Следователно Ема е влюбена или поне мре да си пъхне този таралеж в гащите, въпреки, че любовта по принцип е кофти, а светът става все по-суров и комерсиален... което неизбежно довежда до хронична вътрешна потребност да се бълват есета на килограм и тежка професионална логорея като резултат.



Приемам, че темата е пореден литературен опит, защото и без това в нея бе отхвърлена всяка ежедневна разновидност на лИбовта, освен чисто теоретичната поетизирана тройно дестилирана есенция.

Чак ме досрамя да се въртя около готварската печка и не знам как ще си легна до топлия делничен задник довечера и ще го/се лъжа, че това е любов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.