Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: copadevino]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано27.10.08 11:42



ми кат си ходела по сватби на колежки не ти ли е правело впечатление как демонстративно се раздрънкваха ключове от апартаменти и лади и как онагледено се поднасяха корекомските подаръци



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: DarkSide]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано27.10.08 12:07



Ми, не, явно на таквиз сватби не съм ходила....Единственото по-особено събитие, за което се сещам, е сватбата на приятел на бившия ми мъж, и то не самата сватба, а последвалите събития, щото булката (не помня от кой град беше, ама дето викаш ти беше някъде от прованса) си плю на петите само няколко месеца след бракосъчетанието и остави младоженеца да лиже рани доста дълго време след това...Сега какво е причината за това й безумство никой не може да знае със сигурност, но може и да има нещо общо с изтъкнатото от теб...



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: copadevino]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано27.10.08 12:20



е бАрем "Оркестър без име" не си ли гледала? Или "от нищо - нещо"?





Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано27.10.08 12:34



На мен ми се струва, че тоя куул потребителски кръг никога не съм го виждала на живо. Хората могат да говорят каквото си щат за "моди" и т.н., но тези, които наистина мислят така, както твърдиш, едва ли са много. Така че нищо не е загубено



Все си повтарях, че не всички жени по света са курви, а само моята.
Х. Чинаски


Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: DarkSide]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано27.10.08 12:41



Гледала съм, как да не съм. И все пак твърдя, че народът около мен се влюбваше безкористно, някои извадиха късмет, други не...най-голямата ми и любима приятелка и до ден днешен вярва сляпо в любовта, нищо, че станахме по на 40 и отгоре, май не помъдряхме, акъл в главите ни не дойде...същите сме шемети, когато стане дума за любов...
Онази вечер гледах повторението на един американски филм, ама пусто не знам как се казва, двама 54 годишни се влюбиха и са взеха, дет са вика...но имаше една сцена, в която мацката си беше надянала един изкуствен пенис на едни кожени гащи...да, ама в този момент звъни любимият и майка му, тя не може да махне гащите и навлича един халат, любимият и мамичката влизат, в един момент пенисът щръкна през халата...много се смях на тази сцена, която доказва, че на всяка възраст човек може да е щур, влюбен, сантиментален, романтичен, и ако не е такъв е много тъжно, и ако ТОЙ не е такъв значи просто не е моят лирически герой...



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: Бpeт]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано27.10.08 12:47



Бе да ти кажа май си го има и още как. Не че знам дали е куул. Има един куп момиченца дето гледат да си хванат гадже, което е мангизлия, има кола, има си още туй и онуй...и си гонят целта до дупка с всички средства...Не знам дали за тези момиченца думата "любов" е имагинерно понятие или не, на факт е, че ги има.



Тема Абе...нови [re: emma_goldman.]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано27.10.08 13:14



светът е горе-долу такъв какъвто си го направим.

Любовта също се включва в понятието "свят"





Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: copadevino]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано27.10.08 14:07



Не твърдя, че въобще ги няма, просто не вярвам, че преобладават. Ама може би просто не съм налитала лично на подобни и затова не мога да преценя размера на бедствието


Освен това си мисля, че цялата тая схема с интересчийството и пр. е някак изкуствено насадена и хората почнаха да я следват без да се замислят за съществуването на алтернативи.

Все си повтарях, че не всички жени по света са курви, а само моята.
Х. Чинаски


Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано27.10.08 14:42



Определено не си журналист за масовия читател.

Може би писанието ти ще се хареса на някой псевдоинтелектуалци, но е извън интереса на онези 5-10% силно и наистина интелигентни хора! Употребата на ненужни чуждици не обогатява написаното, а напротив! Размива основния смисъл на текста и на казаното от теб, леко дразни с натруфена претенциозност, като бароков часовник с херувимчета, на модернистична газова камина.
Емка, започнах да те чета с интерес, но след думата "куул" се наложи да проява усилия да те довърша и то не заради качествата на написаното, а заради начина на неговото представяне!
Все едно две чудесно приготвени ястия, но омесени в една чиния и с пластмасова виличка с марков етикет, но произведена в Китай, забучена отгоре!

Бях мярнал твои писания в един блог. Умееш да пишеш добре, но тук си заложила прекалено много на показност, не на съдържание и стил.

С най-добри чувства:

Котьо

Редактирано от kotaranko на 27.10.08 14:43.



Тема Re: бъдещето на любовтанови [re: emma_goldman.]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано27.10.08 14:49



Много плоско и единствено от гледна точка на своята черупка. Обществото дори не започва с тази софииска извадка дето обикаля заведенията и е главен герой на дългия текст.

УУпотребата на чуждици като сингъл и куул в колосално количество говори достатъчно за духовната неграмотност на пишещия.

Неясна теза и непълноцени изводи.

А хората са го казали още преди емнайсе хиляди години

Лове невър дайс!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.