Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Еенови [re: kotaranko]  
Автор Lady Likes Sex (по мъжe)
Публикувано29.10.08 14:34



знам аз, писах си...

нищо, нека си виси тука

, така си е то, драйфа ти не го променя..

Жив и здрав.



Тема Re: Aлиcaнови [re: Aлиca.]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано29.10.08 14:50



Бил ви е шеф и то добър явно и ви е познавал! Един шеф, така е нужно да се отнася с подчинените си. Бил съм такъв, правил съм същото, но пък хората ми (Само жени, към 30 парчета) си го заслужаваха отвсякъде!
Все пак, всички гребат на една галера.



Споко, от хората съм които биха направили място на една дама ако няма къде да седне, но нищо повече, ако не те познавам лично и не сме близки приятели.

Може би не се разбрахме, но не виждам смисъл един мъж да се държи НА ВСЯКА ЦЕНА с една жена КАТО КЪМ СТЪКЛЕН СЕРВИЗ, още повече с непознати!

Понякога доброто поведение към непознати дами, твърде неправилно се тълкува, а опазил ме господ, някоя от вас да си помисли, че я бройкам тук, само защото се държа добре, пратил съм и усмивка или съм се излигавил

ОЩЕ ПОВЕЧЕ, НИТО КЪМ ТЕБ, НИТО КЪМ ЕМА СЪМ СИ ПОЛЗВОЛ ГРУБА ДУМА.
САМО КАЗАХ МНЕНИЕТО СИ ГОРЕ, А АКО ТО НЕ СЪВАПАДА С ТВОЕТО, ТО ТОВА НЕ Е НАРОЧНО.
... НО ДА МЪЛЧА И ДА ВИ ПРАВЯ МИЛИ ОЧИ, САМО ЗАЩОТО СТЕ ЖЕНИ, ДАЛИ ЩЕШЕ ДА Е ПО-ДОБРЕ?
АКО ТЕ ГЛЕДАМ И ТЕ ЛЪЖА В ОЧИТЕ, А ПОСЛЕ РАЗБЕРЕШ ТОВА, ПО-ДОВОЛНА ЛИ ЩЕ СИ? ФЕН ЛИ СИ НА ЛИЦЕМЕРИЕТО У МЪЖЕТЕ?
ЕДВА ЛИ!
МОЖЕ БИ НЯКОЙ ПРЕСЛЕДВАЩ ЗАДНИ МИСЛИ И ЦЕЛИ, БИ ТИ СЕ УСМИХВАЛ НОН-СТОП, НО ЗА СЕБЕ СИ, НЕ ВИЖДАМ ПРИЧИНА ДА ГО ПРАВЯ.
ХАРЕСВАМ ВИ, НО СЕ ОТАСЯМ С ВАС КАТО КЪМ РАВНИ НА МЕН, А НЕ КАТО КЪМ ДУПЕТА ЗА ЧУКАНЕ С КОИТО НА ВСЯКА ЦЕНА ТРЯБВА ДА СЕ ДЪРЖА ДОБРЕ И ДА СЕ СЪГЛАСЯВАМ С ВСИЧКО, ЗАЩОТО МИ СЕ ПРАВИ СЕКС ПРИМЕРНО!

Не е за мен този стил на поведение мацко. Сега, нядявам се, бях пределно ясен

Редактирано от kotaranko на 29.10.08 14:56.



Тема Re: готина...нови [re: emma_goldman.]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано29.10.08 14:53



Дай пред всички, да се покефим и ние



--


Тема Re: Aлиcaнови [re: kotaranko]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано29.10.08 14:58



кво ми се обясняваш бе
простакеса такава

--



Тема Re: Aлиcaнови [re: O!Sag]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано29.10.08 15:06



На тебе щи поря гъза, ама довечера ;) Дървя се като ми възразяваш, кучко ;)

Редактирано от kotaranko на 29.10.08 15:07.



Тема Re: Aлиcaнови [re: kotaranko]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.10.08 15:08



Що така се разкрещя, котаранко?



Може би не се разбрахме, но не виждам смисъл един мъж да се държи НА ВСЯКА ЦЕНА с една жена КАТО КЪМ СТЪКЛЕН СЕРВИЗ, още повече с непознати!

Съвсем правилно. Ако го направиш с мен или някоя друга пред очите ми, няма да спечелиш дивиденти от това. Не сме от стъкло все пак и освен ако не сме напълно неадекватни, не понасяме подобно отношение. А къде е мярката и разумната граница се учим едни от други /мъже-жени/ в движение. Нали така?
Не е за мен този стил на поведение мацко. Сега, нядявам се, бях пределно ясен

Ясен си и без този постинг за пояснение. И си ми симпатичен - нищо лично.

п.п. Може ли без "мацко"? Котколюбива натура съм, но така и не ми допадна това обръщение.

п.п.п. Абе не си ли пожелахме съвсем искрено приятен ден с теб? Толкова по темата, ако държиш да конкретизирам благопожеланията си.



Тема Re: Aлиcaнови [re: kotaranko]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано29.10.08 15:10



Обръсни си хубаво гъзъ да не ми боцка докато те клатя :-)

--



Тема Re: ЛЮБОВТА БОЛИ....нови [re: emma_goldman.]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано29.10.08 15:11



Аз знам много видове любов, ама тая, за която говориш ми напомня най-много

.

...thanks for making me wiser...(2) wilder..you won't stop me! & so on :)

И да ти кажа ли защо. Този вид любов, за който говориш, е трудна и изискваща любов, и те учи и кара да искаш повече. Повечето хора искат да обичат лесно...което ми напомни на ....което е общо взето онова, което хората обичат да им се случва - лесно, ненараняващо и неизискващо. Приятно, безопасно и евтино, с претенции към другата страна, но не и към себе си.
Нещо като, i feel like i'm in love (but i'm not...)....my body say it "let's go", my soul say "no"....if you wanna be with me, there's a price to pay, i can make your wish come true......just call and set me free, babe, and i'll be with you...твърде лесно и готово, а?



Явно днес мисля в музика.


Първият вид любов (ако са ти отворени сетивата) те вдига някъде из небесата и те учи и наблюдава. Трудна е, и те мачка и те оформя по нови правила. Учи те. кара те да страдаш, но те извисява.

Аз те чета внимателно и мисля, че ти и аз сме от породата на орлите. Все гледаме да разперим криле, все гледаме да литнем и се зареем из облаците.


Същевременно разбирам и Далия. Виж, различните хора могат различно да обичат. Не е до разбиране, до можене е. Ти и аз можем така....другите могат иначе. Толкова могат, и така го разбират. Както някъде по-горе казах, предпочитат да обичат с оная си работа и джоба си, и търбуха си. Няма лошо, и джоба трябва да е пълен...но ако това е /единствения/ начин да си пълниш джоба, с нечия "любов"??? абе....



Мисля, че човек трябва да пълни душата си с любов, а не джоба си с "льобоффф"...хм! лошото е, че това е субективно чувство и че всеки смята, че е постигнал любовта. Колко е любов любовта на различните хора, и различните видове любов колко са любов? мисля, тази тема си поставила...както виждаш, в твоето разбиране за любов се вместихме май само аз и ти, и още някой май...ама масата хора обичат да "обичат" материално, а не духовно, какво ти говори това? /извиняс за просташкия вапроссс../

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Aлиcaнови [re: Aлиca.]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано29.10.08 15:14



Къде чу крещене пък ти? Пожелах ти да, но виждам че ти явно не си приключила

и ти дообясних малко
Хайде сега, наистина "чао"



Тема Re: Aлиcaнови [re: O!Sag]  
Автор kotaranko (Хулиганко)
Публикувано29.10.08 15:17



Избрал съм ти хубав чорапогащник, да не ти мръзне трътката мръсницо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.